Reklamı Kapat

KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ”

KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ”
Kayseri OSB'ne Sahip çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) yeni başkanının seçilmesinin ardından görüşlerini açıkladı.

Kiracıoğlu, “İlk başta biz kendi adayımızı çıkartmıştık. Aday sayısı 3’e çıkınca mücadele içinde olduk. Amaçlarımız ve yapılacak işlerin aynı olduğunu gördükten sonra birleşme kararı aldık. Çok doğru bir karar olduğunu görmekteyiz. Kayseri için seçilen arkadaşlarımızın her şeyi yapacaklarını ve onların ellerinde daha iyi günlere geleceğini düşünüyorum. Tahir Nursaçan beyin adaylığı konusunda 3 gündür bir gerilme vardı. Biz platform olarak aday olması gerektiğini söyledik. Mehmet Yalçın başkan ve ekibinin de olmasını istedik çünkü demokrasinin masada olması gerektiğini söylüyoruz. Tahir Nursaçan başkan, ‘Seçimle gelen seçim ile gitmelidir’ demişti. Şimdi OSB’de bir seçim telaşı kalmayacak. Ben bu liste e olmayacağımı söyledim. Bazı gelişmeler ben adaymışım gibi göstermeye başladı. Seçim başlayana kadar benim ismimi bekliyorlardı. Hiçbir zaman ben adayım demedim. Yeni seçilen arkadaşlar bizden ne isterlerse yardım etmeye hazırız. Burada amaç OSB’nin gelişmesi. Her şey sanayicilerin haklarını savunmak içindi. Bundan sonra savunacağımızı göstermiş olduk” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
AKADEMİK ODALAR TOPLANTISI DÜZENLENDİ Büyükkılıç'tan OSB Başkanı Yalçın'a Ziyaret Jeoloji Mühendisi Özdemir: “Olası bir depremde 2008 öncesi binalara dikkat” Özhaseki: “Ankara-Niğde Otoyolu’nun, Kırşehir-Kayseri bağlantısının yol işaretlemeleri tamamlandı” Otobüs ve minibüslerde yolculara emniyet kemeri zorunluluğu geldi Eczacılar ülke genelinde iş bırakma kararı aldı Şehitlerin kanı yerde kalmadı! 22 terörist öldürüldü Erciyes'te Uluslararası Bisiklet Yarışları Devam Ediyor ERÜ’lü öğrencilerin tasarımı Tarımsal İnsansız Kara Aracı, TEKNOFEST’te finale kaldı Birecik’teki saldırıda yararlanan asker şehit oldu Şehidin evini kurşunlayanlar yakalandı, ifadeleri oldukça ilginç! Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç özel çocukları ve ulu çınarları ziyaret etti Şehidin kanı yerde kalmadı: 13 terörist öldürüldü Şarkıcı Metin Işık kimdir? KAYÜ ile Erciyes A.Ş. Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Hudut karakoluna roketli saldırı: 1 asker şehit, 4 asker yaralı Ovit Tüneli ile yıllık 15.5 milyon TL tasarruf sağlandı Dondurmacılar isyanda!.. Gelin ve damatların fotoğraf tercileri belli oldu Başkan Büyükkılıç: "Bir Olalım, İri Olalım, Diri Olalım" Şehir merkezinde termometreler 40 dereceyi gösterdi Eski tip ehliyetti olan elini çabuk tutsun! Habib Kağan Turizm’den 5 Yıldızlı Umre fırsatları Erciyes'te Perseid Meteor Yağmuru Görsel Şöleni yaşandı Meral Akşener’i sokak köpeği ısırdı
×