Kedi yavrusu uslu durmadı trafik karıştı

Kedi yavrusu uslu durmadı trafik karıştı
Kayseri’de araç motoruna giren yavru kedi, bulunduğu yerden güçlükle çıkarılırken, bu kez de diğer iki aracın altına girerek trafiği felç etti.

Olay, merkez Kocasinan ilçesine bağlı Mevlana Mahallesi Kocasinan Bulvarı Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü yakınlarında meydana geldi. Aracının motorundan kedi miyavlaması duyan sürücü, aracını durdurdu. Aracın motor kısmında uzun süre kedi arayan sürücü, kediyi çıkarmak için uzun uğraşlar verdi. Yere yatan sürücü, güçlükle de olsa kedi yavrusunu bulunduğu yerden kaçırmayı başardı. Ancak kedi bu defa yakınlarda bulunan park halindeki bir otomobilin tekerleri arasına sığındı. Oradan da güçlükle çıkarılan kedi, bu defa kırmızı ışıkta bekleyen başka bir aracın tekerleri arasına girdi. Bu sırada trafik kısa süreli aksadı. Sürücü montunu koluyla yavru kediyi bulunduğu yerden çıkarıp aldı. Aksayan trafik normale dönerken, kedi yavrusu bölgeye yakın parkta serbest bırakıldı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Tele takılan Karaleyleği işçiler kurtardı ALİ ÖZCAN: “TİCARET DENİLİNCE AKLA KÜLTEPE GELECEK” Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti Büyükşehir'in Kariyer Merkezi 50 Bin Kişiye Ulaştı, 2 Bin Kişiye İstihdam Sağladı Büyükşehir, Yavru Vatan Kıbrıs'ta İş Birliği İçin İmza Töreninde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ” Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz” Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli Kurbanda doğru bilinen bazı yanlışlar neler? Avrupa'nın en yüksek Dağ Maratonu Erciyes'te 6. kez koşulacak SON DAKİKA… Ekmek zamlandı! 200 gram ekmek 3,5 lira oldu Semt pazarı fiyatları Kurban pazarları 25 Haziran’da açılacak; Fiyatlar el yakıyor! Başkan Büyükkılıç’tan ‘ek bütçe’ açıklaması Sıcaktan bunalanlar için Erciyes’te kamp imkanı Meteoroloji gün ve saat verip yeniden uyardı KAYÜ Tomarza Mustafa Akıncıoğlu MYO’da Mezuniyet Coşkusu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda tren seferlerinde ek kapasite artışı yaptı Sinop ve Van'dan Getirilen İki Yavru Ayı, Hayvanat Bahçesi'ne Renk Kattı Uluslararası Nötrino Deneylerinin Kontrol Merkezi ERÜ’de Kuruluyor Bakan Nebati Kültepe Zirvesi için Kayseri’ye geliyor Kayseri Karadenizliler Derneği genel kurula gitti Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı
×