Reklamı Kapat

Kazım Yücel, O çiftçiyi ziyaret etti

Kazım Yücel, O çiftçiyi ziyaret etti
İYİ Partili Kazım Yücel, Hacılar ilçesinde ayçekirdeği ile Türk Bayrağı yapan çiftçi Ömer Dede'yi ziyaret etti. Yücel, bu ince düşüncesinden dolayı çiftçiyi tebrik etti.

Kayseri'nin Hacılar ilçesinde yaşayan çiftçi Ömer Dede, ayçekirdeği ile Türk Bayrağı yaptı. 19 Mayıs'ta ayçekirdeği tohumlarını buluşturan Ömer Dede, ortaya çıkan Türk Bayrağını da basınla paylaştı. Basında haberin yer almasının ardından Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel de çiftçi Ömer Dede'yi tarlasında ziyaret etti.

Kazım Yücel, çiftçi Ömer Dede'den bu çalışması hakkında bilgi aldı. Çiftçi Dede, bu kararı alıp 19 Mayıs'ta ayçekirdeği tohumunu toprakla buluşturduğunu ve 30 Ağustos'ta da bu kareye çektiğini belirtti. Dede, ürünü toplama işini de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na denk gelen günde yapacağını söyledi.

İyi Partili Kazım Yücel de bu hassas davranışından dolayı çiftçi Ömer Dede'yi tebrik etti. Böyle bayrak, vatan sevdalısı bir çiftçiyi yerinde ziyaret etmek istediğini belirten Kazım Yücel, "Sizin yaptığınız bu davranıştan dolayı gurur duyduk. Size destek vermek için ziyaret edelim ve yerinde Türk Bayrağını görelim dedik. Ortaya çıkan tabloyu görünce mutlu olduk" dedi.

Yücel, daha sonra beraberindekilerle birlikte çiftçi Ömer Dede'nin diğer işlerle ilgili tesislerini de gezdi ve besicilik ve çiftçilik hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kiracıoğlu: "Utanmadan sıkılmadan nasıl bu kadar yalan söyleyebiliyorsunuz?" Bakan Koca: Virüs gençler üzerinden yayılıyor Kayserispor'un Konyaspor maçı hakemi açıklandı Kazım Yücel: Gerçek Demokrasi Özgür Basınla Mümkündür Büyükşehir’den 6 Kırsal Bölgede Yol Çalışması Meğer OSB Vakfı OSB'nin değilmiş!.. İNCETOPRAK, “BASIN ÇALIŞANLARIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN GÖZÜ VE KULAĞIDIR” AK Parti'de gündem: EYT Uluslararası Roket Mühendisliği Yarışması’na ERÜ’lü Öğrenciler Katılacak Başkan Büyükkılıç’ın yatırım hızına bütçe yetişmiyor KASKİ’den alternatif yollar için alt yapı atağı MSB açıkladı: 2 terörist etkisiz hale getirildi “DEVİR TESLİM SALONU DEVŞİRME BİR SALONDUR” Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşı 2022'de kaç asgari ücret olacak? KAYMEK, Mostar'da minik gönüllere dokundu ERÜ’de “Çocuk İstismarıyla Mücadelede Eğitim Kurumlarının Rolü” Konulu Eğitim Semineri Düzenlendi Kışın az yakıt tüketmek istiyorsanız bunları yapın!.. Oruçreis Kentsel Dönüşüm Projesi’nde Uzlaşma Başladı Başkan Çolakbayrakdar, “Hizmetlerimizle yeni bir şehir kuruyoruz” Kayseri OSB’de Devir Teslim Töreni gerçekleştirildi Kiracıoğlu: “Dubai projesinden patladılar” OSB'nin resmen görevden alınan başkanı Nursaçan kendini savunacak Adalet Bakanı Gül, Büyükşehir’i ziyaret etti, Büyükkılıç’tan övgüyle bahsetti KAYSERİ, BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İLE ZİRVEDE O şehir depremle sarsıldı!..
×