KAZIM YÜCEL: HERKES BİZLE İYİ OLACAK

KAZIM YÜCEL: HERKES BİZLE İYİ OLACAK
İyi Partililer gittikleri her yerde coşkuyla karşılanmaya devam ediyor.Bu kapsamda çarşı esnafını ziyaret eden İyi Partililer coşkuyla karşılandı.Pastırma kesip vatandaşları dinleyen İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kazım Yücel, "Kayserililer büyük bir heyecan içerisinde İyi partinin belediye başkanlığı dönemini bekliyor.Çarşı esnafı da vatandaşlar da bunu artık gizleme gereği hissetmiyor. Herkes bizimle İYİ olmayı bekliyor. Biz de söz veriyoruz, HERKES BİZLE İYİ OLACAK" dedi.

İyi Partililer cadde cadde,sokak sokak,ev ev ve dükkan dükkan gezmeye devam ediyor.İyi parti heyetinin bu kez adresi tarihi kayseri kalesi etrafındaki esnaf ile Kazancılar Çarşısı esnafı oldu. Heyette İyi Parti Kayseri milletvekili Dursun Ataş,İyi Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kazım Yücel, Talas Belediye Başkan adayı Göker Gözütok, Kocasinan Belediye Başkan adayı Yurdaer Şahin, İl Başkanı Tansu Şener ve partililer yer aldı.Heyet çarşı içerisindeki dükkanları tek tek gezip hâl hatır sorup projelerini anlattılar. Çarşı esnafının sıkıntılarını dinleyen İyi Partililer sıkıntıları da not edip 1 Nisan'dan sonra çözüm sözü verdiler.

Ziyarete ilişkin bir değerlendirmede bulunan İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kazım Yücel, "Bugün çarşı içindeki esnafımızı ziyaret ettik. Yolumuz üzerindeki vatandaşlarla da hasbihal ettik.Esnafımız da vatandaşımız da çok dertli.Herkesi gelecek kaygısı sarmış durumda. Çarşı esnafımız kiradan, vergilerden, elektrikten, sudan, yakıt masrafından ve personel giderinden artık çarkını çeviremez olmuş.Kazanmayı bırakın, esnaf artık geçmişte biriktirdiği paralarını tüketmeye başlamış.Sadece bir umutla yeniden 'toparlanabilir miyim?' diye bekliyor. Vatandaşlar da geçinmeyi bırakın karnını doyuramayacak durumda. Esnaf ürüne zam yapsa satamıyor, yapmasa da zarar ediyor. Vatandaş ise bırakın ikinci eli üçüncü,dördüncü el eşya veya kıyafeti bile alamayacak duruma gelmiş.Esnafımız da vatandaşlarımız da AKP'ye verdiği oylardan bin pişman. Artık bunlara bir ders vermenin vakti geldiğini söylüyorlar. Büyük bir umutla İYİ'lerin yönettiği belediyeleri bekliyor. Artık bunu da gizlemiyorlar. Umudunu tamamen bize bağlamışlar. Bizler de Allah'ın izni ile gümbür gümbür geliyoruz. Hem vatandaşımızı hem de esnafımızı üzerimize düşen sorumluluk kapsamında rahatlatacağız. Söz veriyoruz. İYİ'ler iş başına geldiğinde duyarsız kalınacak hiçbir problem kalmayacak. Esnafımız da vatandaşlarımız da bizimle İYİ olacak. Gelin sizler de bu kervana katılın ve İYİ'ler arasında yer alın." şeklinde konuştu.

 


İyi Parti heyeti yolda fotoğraf çektirmek isteyenlerin de isteklerini geri çevirmedi ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

PAYLAŞ
GÖNDER
Özsoy, “Kayseri'nin geleceğini daha parlak kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz” Cıngı, “Mesleki eğitim çalışmaları Kayseri’de ve ülkemizde iş gücünü artıracak” Yücel, “Vatandaşı mağdur eden kooperatifler için caydırıcı yasalar neden çıkartmadınız?” Genç: “Birikimlerini yapı kooperatiflerine emanet edenler adaletsizlikle karşı karşıya kaldı” Kılıçdaroğlu Kayseri’ye geliyor... Yücel, “Sığınmacıların gitme ve gönderilme yeri Türkiye Büyük Millet Meclisi'dir” Cıngı’dan Gökmen Çiçek ve Atanur Aydın vurgusu Milletvekili Cıngı, Mecliste Kayseri'deki çıkan olaylara ilişkin iddialara yanıt verdi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Kayseri'ye geliyor CHP Milletvekili Genç, Özgür Özel’e Kayseri’deki olaylarla alakalı rapor sundu Özdemir: “UEFA, Türkiye’ye karşı açıktan düşmanlık besleyen unsurlardan kendini temizlemelidir” Bakan Özhaseki, görevden affını istedi Genç; "Toplumsal huzuru gözeten bir göç politikası geliştirmesi gerekiyor" Milletvekili Arıkan, “Provakoslara karşı çok dikkatli olalım” Zafer Partisi Lideri Özdağ'dan evlerinize dönün çağrısı Dervişoğlu: “Bu tabloyu yaşamamak için defalarca iktidarı uyardık” İYİ Partili Yücel: Acilen görevinizden istifa edin AK Parti Yerel yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısının ilk oturumu gerçekleşti Genç; “12 Eylülün kalıntıları hala Kayseri'de mevcuttur” MHP ve CHP’nin arasındaki buzları eriten düğün Milletvekili Ersoy: “Azmettirici olduğumu iddia edenlere hukuki süreç başlatıyorum” CHP Genel Başkanı Özel, “Bu yaptıkları ne yiğitliktir ne de mertliktir” MHP’li Özdemir’den bir günde 8 soru önergesi Haziran ayının en sevilen bakanı Özhaseki Bekir Ulu, Türkiye İttifakı Partisi Talas İlçe Başkanı Olarak Atandı
×