Reklamı Kapat

Kazım Yücel, hayvan pazarını gezdi besicilerin sıkıntılarını dinledi

Kazım Yücel, hayvan pazarını gezdi besicilerin sıkıntılarını dinledi
Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Kurban bayramı öncesinde Erkilet bölgesinde kurulan kurban pazarındaki esnafı ziyaret etti. Burada besicilerle bir araya gelen Yücel, sorunları yerinde dinledi ve çözüm üretmek üzere notlarını aldı. Yücel, ayrıca Buğdaylı Mahallesinde de çocukların taleplerini Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a iletti.

İyi Partili Kazım Yücel, sokak sokak gezmeye ve vatandaşın sesi olmaya devam ediyor. Yücel hem kurban satıcılarını dinledi hem de çocukların sesi oldu.

BESİCİLER DERTLİ

İyi Partili Kazım Yücel’in ilk adresi  Erkilet Bülbülpınarı mevkiinde kurulan kurban pazarı oldu. Pazarda kurbanlık hayvan satan besicilerle bir araya gelen Kazım Yücel onların sorunlarını dinledi. Pazarda yer kiralayan besiciler, Pazar yerinin tozlu olasından, tuvaletlerin yetersiz olmasından ve Pazar yerinin kira ücretinden dert yandılar. Kurban satıcıları belediyenin asfalt sözünü vermesine rağmen kendilerini ve hayvanlarını toz içinde bıraktığından dert yandılar. Besiciler, seçim olmamasına rağmen kendilerini dinlemeye gelen Kazım Yücel’e de ayrıca teşekkür ettiler.

Besicileri dinleyen Kazım Yücel de hayvancılığa sahip çıkılması gerektiğini belirterek her platformda vatandaşı ve esnafı dinlediğini söyledi. Sahada elde ettiği sorunları ilgili yerlere aktardığını belirten Yücel, besicilerin pazarla ilgili sorunlarında da haklı olduklarını vurguladı.

KURBAN ALIMINA ARACILIK ETTİ

Yücel daha sonrasına kurban almaya gelen bir vatandaş ile kurban satıcısının anlaşamadığını görmesi üzerine olaya müdahale etti. Kurban pazarlığında aracılık eden Yücel, iki tarafı da anlaştırdı. İyi Partili Kazım Yücel ayrıca kurban pazarında yer alan besicilere de baklava ikram etti

BUĞDAYLI’DA SORUNLARI DİNLEDİ

Kazım Yücel, Kurban pazarı ziyareti sonrasında Buğdaylı Mahallesine geçti. Yücel, burada esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet edip her zaman olduğu üzere onların sorunlarını dinledi. Sorunlarını Yücel'e anlatan esnaf ve Buğdaylı halkı ''Bizleri sadece seçim zamanı siyasiler oy istemek üzere ziyaret eder ve vaatlerde bulunurlar. Seçim yok iken sizin gelip bizleri dinlemesi bizler için çok önemli” ifadelerinde bulundular.

BUĞDAYLI’YA SAHA İSTEDİ

Yücel, Buğdaylı Mahallesinde faaliyet gösteren bir berberde tıraş olmaya gelen çocukları görünce onlarla sohbet etti. Çocuklar Yücel'e mahallelerinde sosyal aktivite amacıyla oyun alanları ve spor yapacakları alanlarının bulunmadığını ilettiler. Çocukların taleplerini dinleyen Kazım Yücel, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a da bu mahalleye saha ve diğer spor aktivitelerin yapılacağı tesis yaptırması çağrısında bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kazım Yücel'in Çağrısına Büyükşehir Yanıt Verdi Özhaseki: “Millet İttifakı bir yapım ekibi değil, bir yıkım ekibi” Özhaseki: "Türkiye’nin milli menfaatleri söz konusu olduğunda muhalefet edilmez" AK Parti teşkilatları saha çalışmalarına devam ediyor Bakan Akar Kayseri’de konuştu... Yeniden Refah İl Başkanı Narin: Üreticimiz kurban ediliyor Kazım Yücel, hayvan pazarını gezdi besicilerin sıkıntılarını dinledi SP’li Aktaş’tan Palancıoğlu’na kentsel dönüşüm eleştirisi Bahçeli: “Bal gibi, buz gibi CHP-HDP-İP ortaktır” Yeniden Refah’ın gençleri sahada İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!.. Çopuroğlu: “Dünyada hatırı sayılır bir şekilde adından söz ettiren bir ülkenin vatandaşıyız” Yeniden Refah İl Başkanı Narin işine giden vatandaşa simit ve çay ikram etti Başkan Çopuroğlu Ankara'da SP'li Sinan Aktaş, 1153 şirket işçisi için vaatte bulundu Kayseri'deki 4 seçmenden 1’i AK Partili İYİ Partili Kazım Yücel: Suriyeliler hükümetin nazlı evlatları oldu Saadet Partisi il teşkilatı vatandaşa zamları sordu CHP MİLLETVEKİLİ ARIK 5 DAKİKADA KAYSERİ’Yİ ANLATTI Çopuroğlu Bünyan Teşkilat Toplantısına katıldı Başkan Çopuroğlu: “STK’larla sırt sırta diyaloğumuz devam edecek” Deva il Başkanı seçimi için flaş gelişme Erbakan: Bu şartlar altında üretim yapan çiftçiye madalya takılmalı İYİ Partili Hasan Mert Çakmak: ESNAF BUGÜN AÇIYOR YARIN DEVREDİYOR Kazım Yücel'den zamlara tepki: Yeter Artık, Vatandaşı Bitirdiniz!
×