Reklamı Kapat

Kazım Yücel, hayvan pazarını gezdi besicilerin sıkıntılarını dinledi

Kazım Yücel, hayvan pazarını gezdi besicilerin sıkıntılarını dinledi
Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Kurban bayramı öncesinde Erkilet bölgesinde kurulan kurban pazarındaki esnafı ziyaret etti. Burada besicilerle bir araya gelen Yücel, sorunları yerinde dinledi ve çözüm üretmek üzere notlarını aldı. Yücel, ayrıca Buğdaylı Mahallesinde de çocukların taleplerini Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a iletti.

İyi Partili Kazım Yücel, sokak sokak gezmeye ve vatandaşın sesi olmaya devam ediyor. Yücel hem kurban satıcılarını dinledi hem de çocukların sesi oldu.

BESİCİLER DERTLİ

İyi Partili Kazım Yücel’in ilk adresi  Erkilet Bülbülpınarı mevkiinde kurulan kurban pazarı oldu. Pazarda kurbanlık hayvan satan besicilerle bir araya gelen Kazım Yücel onların sorunlarını dinledi. Pazarda yer kiralayan besiciler, Pazar yerinin tozlu olasından, tuvaletlerin yetersiz olmasından ve Pazar yerinin kira ücretinden dert yandılar. Kurban satıcıları belediyenin asfalt sözünü vermesine rağmen kendilerini ve hayvanlarını toz içinde bıraktığından dert yandılar. Besiciler, seçim olmamasına rağmen kendilerini dinlemeye gelen Kazım Yücel’e de ayrıca teşekkür ettiler.

Besicileri dinleyen Kazım Yücel de hayvancılığa sahip çıkılması gerektiğini belirterek her platformda vatandaşı ve esnafı dinlediğini söyledi. Sahada elde ettiği sorunları ilgili yerlere aktardığını belirten Yücel, besicilerin pazarla ilgili sorunlarında da haklı olduklarını vurguladı.

KURBAN ALIMINA ARACILIK ETTİ

Yücel daha sonrasına kurban almaya gelen bir vatandaş ile kurban satıcısının anlaşamadığını görmesi üzerine olaya müdahale etti. Kurban pazarlığında aracılık eden Yücel, iki tarafı da anlaştırdı. İyi Partili Kazım Yücel ayrıca kurban pazarında yer alan besicilere de baklava ikram etti

BUĞDAYLI’DA SORUNLARI DİNLEDİ

Kazım Yücel, Kurban pazarı ziyareti sonrasında Buğdaylı Mahallesine geçti. Yücel, burada esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet edip her zaman olduğu üzere onların sorunlarını dinledi. Sorunlarını Yücel'e anlatan esnaf ve Buğdaylı halkı ''Bizleri sadece seçim zamanı siyasiler oy istemek üzere ziyaret eder ve vaatlerde bulunurlar. Seçim yok iken sizin gelip bizleri dinlemesi bizler için çok önemli” ifadelerinde bulundular.

BUĞDAYLI’YA SAHA İSTEDİ

Yücel, Buğdaylı Mahallesinde faaliyet gösteren bir berberde tıraş olmaya gelen çocukları görünce onlarla sohbet etti. Çocuklar Yücel'e mahallelerinde sosyal aktivite amacıyla oyun alanları ve spor yapacakları alanlarının bulunmadığını ilettiler. Çocukların taleplerini dinleyen Kazım Yücel, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a da bu mahalleye saha ve diğer spor aktivitelerin yapılacağı tesis yaptırması çağrısında bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
SP Melikgazi’de istifa depremi Fatih Erbakan’dan çarpıcı ‘erken seçim’ açıklaması Erbakan isyan etti: Böyle adaletsizlik olmaz! MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy: Ülkedeki problemleri biliyoruz "Milletin iradesini devletin idaresine dönüştürmenin mücadelesini veriyoruz" Davutoğlu’ndan zam tepkisi: Buna harç değil HARAÇ denir! Kayseri'deki cinayet ve intihar vakaları Meclis gündeminde Erbakan'dan 'dolar' uyarısı: Böyle giderse eski Türkiye'yi mumla ararız! Fatih Erbakan'dan 'ittifak' açıklaması İYİ Partili Yücel’den 'Muhalefet Susturuyor' iddiası Özhaseki: “ABD, AK Parti'yi İktidardan Göndermek İstiyor” KAZIM YÜCEL: PALASLILAR PİSLİK İÇİNDE YAŞIYOR Erbakan'dan 'dolar' yorumu: Dış güçler söylemi inandırıcı gelmiyor Ali Babacan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çok sert ekonomi eleştirisi Erdoğan: “Ekonomisi güçlü Türkiye’sine hiç olmadığımız kadar yakınız” BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim: Bize düşen devletimizin yanında durmaktır Rasim Arı’dan Kayseri üstünden yeni polemik Özhaseki, ‘hakkımı helal etmiyorum’ dedi, yanıt Kılıçdaroğlu yerine bakın kimden geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’ndan davacı olmaktan vazgeçti CHP’li Arık: Kayserimiz 17 yıldır yüksek hızlı tren masalıyla kandırılıyor CHP’Lİ Arık’tan AK Partili Nergis’e “makul” tekpi SP İl Başkanı Coşkun: Bu anlayış kabul edilemez Davutoğlu’ndan AK Partililere çağrı: Dilsiz şeytan olmayın! Bakan Akar: “Terörü bitirmekte kararlıyız” SP’li Aktaş’tan Mustafa Palancıoğlu’na taksi durakları eleştirisi
×