Kazım Yücel; “Belediyenin borcundan dolayı cami arsalarını sattılar”

Kazım Yücel; “Belediyenin borcundan dolayı cami arsalarını sattılar”
Belediyenin borçlarına karşılık bir takım arsaların satıldığını iddia eden İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel; “İki tane caminin olduğu alanı, arsalarını ve Kadir Has Kongre Merkezinin üzerindeki spor salonun olduğu yerdeki arsayı, DSİ binasının olduğu arsayı ve Sümer mahallesinde bir okulumuzun bir arsasını biz satıyoruz diyor. Geldiğimiz son durum gerçekten anlatılır gibi bir şey değil sadece bundan dolayı seçim kaybedebilirsiniz” dedi.

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel, Kayseradar ve Radyoradar ortak canlı yayınında ‘Gündem Kayseri’ Programına konuk olarak Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Bayram’ın sorularını yanıtladı.

Belediyenin borçlarına karşılık bir takım arsaların satıldığını iddia eden İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel; “Belediye diyor ki bizim maliye bakanlığımıza borcumuz var, SSK’ya da var. Bu borcumuza karşılık Belediye Meclisine sunuyoruz. İki tane caminin olduğu alanı, arsalarını ve Kadir Has Kongre Merkezinin üzerindeki spor salonun olduğu yerdeki arsayı, DSİ binasının olduğu arsayı ve Sümer mahallesinde bir okulumuzun bir arsasını biz satıyoruz diyor. Geldiğimiz son durum gerçekten anlatılır gibi bir şey değil sadece bundan dolayı seçim kaybedebilirsiniz. Bunu CHP’li bir belediye yapsa tahmin ediyorum ulusal kanallar gümbür gümbür konuşuyordu. Ama bizim yerel basın nerdeyse bunlara yer vermiyor” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı Coşkun: “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak” Özhaseki: “CHP güzel işleri eleştirmeye devam ediyor” Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır”
×