Reklamı Kapat

Kazım Yücel: Bayramınız ‘İYİ’ olsun

Kazım Yücel: Bayramınız ‘İYİ’ olsun
İyi Partili Kazım Yücel, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yücel, “Bayramlar, küskünlülerin, dargınlıkların ve düşmanlıkların geride bırakıldığı özel günlerdir. İnşallah bu bayram kötülüklerin geride kaldığı ve İYİ’liklerin ön planda olduğu bir bayram olur” dedi

Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mutlulukların paylaşıldıkça arttığı, hüzünlerin de paylaşıldıkça azaldığını belirten Yücel, bu bayramda sevgi, kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının en üst seviyelere çıkarılması gerektiğini vurguladı. Yücel, Bayram coşkusu ve paylaşma duygusunun toplumun tüm kesimlerine yansıması gerektiğini ifade etti.

Türk Milleti’nin birlik ve beraberlik içinde olması halinde ülkede huzur içinde yaşanabileceğini belirten Yücel,  bayramlar vesilesi ile Türk Milleti’nin kenetlendiğini vurguladı.

Pandemi sürecine de değinen Yücel, kuralların ihlal edilmemesi gerektiğini hatırlattı. “Sevdiklerimize bu bayramda sarılamayacağız” diyen Yücel, “Pandemi henüz bitmiş değil. Hepimiz sevdiklerimize sarılmak ve onlarla kucaklaşmak istiyoruz. Ama sevdiklerimize kavuşalım derken de telafisi mümkün olmayan durumları da ortaya çıkarmaktan uzak duralım. Sevdiğimize sarılayım derken onlara virüs bulaştırıp ve sonunda sevdiklerimizi yaşamdan kopartabiliriz. Hepimiz, sevdiklerimize doya doya sarılmak istiyoruz. O yüzden bu tehlike geçene kadar pandemi kurallarına mutlaka uyalım. Bayram neşemizi, hüzüne çevirmeyelim” dedi.

Bayram dolayısıyla yayınladığı mesajında şehitleri rahmetle anan, gazilere hayırlı yaşamlar dileyen Yücel, “İslam alemi bir bayrama daha kavuşuyor.Bayramlar İslam aleminin ve Türk Milleti’nin huzur içinde yaşamasına vesile olsun. Bayramlar insanlığa huzur ve mutluluk getirsin. Bayram vesilesi ile bütün insanlar İYİ olsun. Bayramımız İYİ olsun. Bu vesile ile kurucu liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanı için şehit düşenleri rahmetle anıyorum. Gazilerimize şükranlarımı ifade ediyorum. Türk Milleti ve İslam alemine de hayırlı bayramlar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

PAYLAŞ
GÖNDER
×