Reklamı Kapat

Kayseri’yi sel vurdu!..

Kayseri’yi sel vurdu!..
Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Güneşli Mahallesi’nde yoğun yağış sonrasında sel meydana geldi.

Meteoroloji tarafından yapılan uyarılar sonrasında Kayseri’de yoğun yağış yaşandı. Kocasinan, Talas ve İncesu ilçelerinde yaşanan yoğun yağış sonrasında sel meydana geldi.


Güneşli Mahallesi’nde de yağış sonrasında sel meydana geldi. Mahalle yolları ise sel suları nedeniyle ulaşıma kapandı. Kuvvetli yağış sonrasında birçok mahalle olumsuz olarak etkilenirken can ve mal kaybının yaşanmadığı belirtildi.

Kocasinan ilçesine bağlı Güneşli, Gömeç ve Kızık Mahallelerinde, Talas ilçesine bağlı Reşadiye Mahallesinde ve İncesu ilçesinde yoğun yağış sonrasında sel meydana geldi. Mahalle yolları ise sel suları nedeniyle ulaşıma kapandı.


Kuvvetli yağış sonrasında birçok mahalle olumsuz olarak etkilenirken can ve mal kaybının yaşanmadığı belirtildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Erciyes Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları Tamamlandı Karaismailoğlu: Turizm merkezli havalimanlarında bu yaz 32 milyon 440 bin yolcuya hizmet verildi Bez bebek satmak için 4 dil öğrendiler Kayseri’ye şehit ateşi düştü..! Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Çağan’dan Abdulkadir Güneş’e ziyaret Büyükkılıç: "İtfaiye Ekiplerimiz Gece Gündüz Demeden Çalışıyor" Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları Erciyes'te devam ediyor Hikmet Cıngıllı Anaokulu Talas’ta açıldı ERÜ’de sergilenecek tiyatro oyununun yasaklanması, Baro ve Rektörü karşı karşıya getirdi Ahmet Bahçecigil; “Bağımsız Adaylar KTO’ya katkı sağlayacak” Şeker pancarı alım fiyatı 3’üncü defa güncellendi Hausen Emlak CEO'su İlgün, KTO meslek komitesi seçiminde iddialı çalışıyor AYDEMİR, KTO KOMİTESİ İÇİN BAĞIMSIZ ADAY OLDU Erkilet’te yağmur suyu yollarda birikti, trafik aksadı Ağaçlar Ayakta Ölür’ oyunu Kayseri’de Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’dan Öz İplik İş Sendikasına ziyaret TÜRKİYE’NİN AYAĞINA VURULMUŞ PRANGALARI KIRDIK Yemliha’yı dolu vurdu Valilikte İki Protokol Birden İmzalandı Rektör Altun, Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç’ı Ziyaret Etti Erciyes Dağı’na sezonun ilk karı yağdı..! 'Milli Elektrikli Trenlerin” seri üretimine başlandı Kayseri için 'sarı' uyarı: Kuvvetli yağışa dikkat! Trafik ışıklarında görme engelliler için sesli sistem ERÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, Rektörlük Mazbatasını Aldı
×