Kayserispor’da Ömer Erdoğan dönemi başlamadan bitti

Kayserispor’da Ömer Erdoğan dönemi başlamadan bitti
Kayserispor’da Başkan Berna Gözbaşı, yeni sezon için anlaşmaya varıldığı daha önce açıklanan teknik direktör Ömer Erdoğan ile anlaşmanın olmayacağını belirtti.

Başkan Gözbaşı’nın açıklaması şu şekilde:

Ekonomik sorunlar sadece ülkemizi değil tüm dünya futbolunu etkiliyor. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hepimizin ayaklarının yere basması gerekiyor.

Prensipte anlaştığımız Ömer Erdogan ile imza asamasina gecemedik.

Biz köklü, büyük bir kulübüz. Oturmuş güçlü bir kadromuz var. Kısa süre içinde bu kadro üzerine artı değer katacak, taraftarımıza coşkular yaşatacak bir teknik direktör ile yolumuza devam edeceğiz.

ÖMER ERDOĞAN: TRANSFER TAHTASININ KAPALI OLMASI NEDENİYLE

Ömer Erdoğan ise yaptığı açıklamasında, “Yeni bir meydan okuma hedefi ile her konuda mutabık kaldığım Kayserispor ve değerli başkanı Berna Gözbasi hanımefendiyle en son yaptığımız görüşme sonucunda transfer tahtası ile alakalı gelişen maniler sebebiyle büyük bir üzüntüyle bu anlaşmanın tarafımca kabul edilemeyeceğini kendilerine belirttim. Siz değerli spor kamuoyu ve Kayserispor camiasına da belirtmek isterim. Kayserispor ile ismimin geçtiği andan itibaren bana gerek sosyal medyadan gerek ise mesajlarıyla sevgi ve desteklerini gösteren Kayserispor taraftarına teşekkürlerimi ve hürmetlerimi iletiyorum. Gelecek sezonda Kayserispor gönülden başarılar diliyorum” açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
×