Reklamı Kapat

Kayserispor Başkanı Gözbaşı: Bize göre Ligler bitmiştir

Kayserispor Başkanı Gözbaşı: Bize göre Ligler bitmiştir
Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, twitter'dan gece yarısı yaptığı paylaşımlarla "En kısa zamanda ligin sonlandırılma şekli ve teknik ve finansal sorunların tartışılması gerektiğini düşünüyoruz." dedi.

Başkan Gözbaşı, Galatasaray Kulübü Asbaşkanı Abdürrahim Albayrak, Teknik Direktör Fatih Terim ve Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerini paylaştığı mesajında. "Geçen hafta "önce sağlık" diyerek, liglerin ertelenmesini talep etmiştik. Ne kadar haklı olduğumuz, ilk olarak çok değerli @fatihterim @AAlbayrak ardından Fenerbahçe kulübünde bir futbolcu ve personelde #koronavirus değerlerinin pozitif çıkması ile bir kez daha ortaya çıktı." ifadelerini kullandı.

Başkan Gözbaşı twitlerini şöyle sürdürdü:

"Hastalığa yakalanan camianın çok değerli isimlerine acil şifa diliyoruz.Geçen hafta liglerin ertelenmesi kimbilir kaç futbolcu, yönetici, teknik adam, polis, gazetecinin vs. bu salgına yakalanmasını önledi?

Sağlık Bakanımız Sn @drfahrettinkoca liderliğinde sağlık personelinin büyük özverisine karşın, vaka ve ölüm sayısı ne yazık ki artıyor. Benzer coğrafya ve kültürün olduğu Italya ve Ispanya, endişelerimizi artırıyor ve bu savaşın düşünülenden de öte uzayacağını gösteriyor.

Bu aşamada bize göre LİGLER BİTMİŞTİR. Bundan sonra futbolcuların toplanması, risk ortamına girmeleri, form tutmaları öngörülen süreler içinde mümkün değildir.

Bu süreç tüm motivasyonumuzu bozmuş, teknik yönetimden, futbolcusuna öncelik doğal olarak kendileri ve ailelerinin sağlığı olmuştur. Özellikle yabancı bazi futbolcularımızı Kayseri''de tutmamız zor hale gelmistir. En kısa sürede futbolcuları evlerine göndererek bile bile ladese son vermeliyiz. En kısa zamanda ligin sonlandırılma şekli ve teknik ve finansal sorunların tartışılması gerektiğini düşünüyoruz."

PAYLAŞ
GÖNDER
×