Kayseri'deki cinayet ve intihar vakaları Meclis gündeminde

Kayseri'deki cinayet ve intihar vakaları Meclis gündeminde
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, son günlerde Kayseri'de yaşanan cinayet ve intihar olaylarını meclis gündemine taşıdı. Ataş, bu olayların sebeplerinin araştırılması gerektiğini söyledi.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) konuştu. Huzur şehri olarak bilinen Kayseri'de son zamanlarda çok sık intihar veya cinayet vakaları yaşandığını belirten Ataş, “2 gün önce uyuşturucu pençesine düşen Mühendislik Fakültesi öğrencisi 22 yaşında gencimiz intihar etti. Hemen arkasından iş bulamadığı için bunalıma girdiği iddia edilen 29 yaşında bir gencimiz, önce annesini sonra babasını vurdu. Annesi ve kendisi rahmetli oldu, babası ise ağır yaralı. Bu acıları derinden hissederken mobilya üretimi yapan ve borcu olduğu söylenen 47 yaşında bir kardeşimiz kendini astı. Bu olaylar sadece 2 gün içerisinde yaşandı.” dedi.
Artan uyuşturucu, cinayet ve intihar olaylarının herkesi endişelendirdiğini belirten Dursun Ataş, “Yaşanan bu olaylar ve uyuşturucu vakalarındaki artış şehrimize karşı sorumluluk hisseden tüm hemşerilerimizi derinden endişelendirmektedir. Bu olayların sebeplerinin tüm yönlerinin ele alınması ve gerekli çalışmaların yapılması son derece önemlidir" diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Gelecek Partisi’nden üçüncü ittifak açıklaması İYİ Partili Ataş: “Cumhur ittifakı eridikçe de inatlaşıyor” Ödenek sorunu yaşanan havaalanı terminal binası için Mustafa Elitaş devrede KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: “Türkiye sayesinde varlığımızı sürdürebildik” Halaçoğlu'ndan öneri: Esed af çıkardı, Suriyelileri gönderin oyları kazanın BBP’li Çevrim: “Yolların açılmasını sağlamak belediyelerin asli görevi” İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, korona virüse yakalandı. CHP’li Orhan: “Doğal afetler üzerinden siyaset olmaz” Özhaseki'den Kılıçdaroğlu'na cevap: Çok iyi biliriz sizin halk belediyeciliğinizi Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Birtane’den Gaffar Okkan için tepki çeken sözler İYİ Partili Yücel: Kayseri sanayisi şarteli kapandı Başkan Çopuroğlu’ndan Sedef Kabaş’a sert tepki Kazım Yücel: "Herkes yarına umutla bakmak istiyor" AK Parti Kayseri Milletvekili Atçı: "Doğalgaz fiyatlarında Avrupa’da en ucuz ülke Türkiye" Özhaseki: “Sedef Kabaş’a sözlerini aynen iade ediyoruz” Rasim Arı’dan hodri meydan Kazım Yücel dert dinledi: Faturalar can yakıyor Erbakan: Asıl cahillik Peygambere ve eşine dil uzatılmasına ifade özgürlüğü demektir Babacan: “Bu kriz, el yapımı bir krizdir” CHP’li Arık’ın ‘emekli maaşı’ önergesi reddedildi Kayseri için demediğini bırakmayan Rasim Arı, AK Parti’den istifa etti Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Narin: Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu CHP İl Başkanı Özer'den AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'e 3 kuruşluk tazminat davası Kayseri’de Covid-19 yüzde 100 arttı Erbakan iktidara yüklendi: Ne adalet kaldı ne kalkınma!
×