Reklamı Kapat

Kayseri'deki cinayet ve intihar vakaları Meclis gündeminde

Kayseri'deki cinayet ve intihar vakaları Meclis gündeminde
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, son günlerde Kayseri'de yaşanan cinayet ve intihar olaylarını meclis gündemine taşıdı. Ataş, bu olayların sebeplerinin araştırılması gerektiğini söyledi.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) konuştu. Huzur şehri olarak bilinen Kayseri'de son zamanlarda çok sık intihar veya cinayet vakaları yaşandığını belirten Ataş, “2 gün önce uyuşturucu pençesine düşen Mühendislik Fakültesi öğrencisi 22 yaşında gencimiz intihar etti. Hemen arkasından iş bulamadığı için bunalıma girdiği iddia edilen 29 yaşında bir gencimiz, önce annesini sonra babasını vurdu. Annesi ve kendisi rahmetli oldu, babası ise ağır yaralı. Bu acıları derinden hissederken mobilya üretimi yapan ve borcu olduğu söylenen 47 yaşında bir kardeşimiz kendini astı. Bu olaylar sadece 2 gün içerisinde yaşandı.” dedi.
Artan uyuşturucu, cinayet ve intihar olaylarının herkesi endişelendirdiğini belirten Dursun Ataş, “Yaşanan bu olaylar ve uyuşturucu vakalarındaki artış şehrimize karşı sorumluluk hisseden tüm hemşerilerimizi derinden endişelendirmektedir. Bu olayların sebeplerinin tüm yönlerinin ele alınması ve gerekli çalışmaların yapılması son derece önemlidir" diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Süleyman Soylu Mutlu Haberi Baki Ersoy'un Telefonundan Verdi İYİ Partili Yücel: Biz şehre turist getirin dedik, mülteci getirdiler MHP’den Develi çıkarması Fatih Erbakan: Gençlerde kalp krizinden ölümlerdeki artışın sebebi mRNA aşıları mı? İYİ PARTİLİ MECLİS ÜYELERİNDEN AÇIKLAMA Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı''na Katıldı... AK Parti Kayseri Teşkilatı “Kuruluşumuzdan Günümüze Teşkilat Buluşması” Programı Düzenlendi Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye’ye hizmet davamızdan geri adım atmayacağız, nice yıllara AK Parti Fatih Erbakan: ‘Sata sata elde avuçta kalmadı, şimdi sıra geldi TCDD’ye…’ Çopuroğlu’ndan 21. Yıl Mesajı... İYİ Partili Kazım Yücel'den Büyükşehir Belediyesine Yanıt Büyükkılıç, CHP vekili Arık için sert konuştu Kazım Yücel'den Tramvay Hattı Tepkisi: Kayseri'nin Parası Heba Ediliyor AK Parti Kayseri teşkilatından Devlet Bahçeli jesti CHP’li Arık: “Cumhur ittifakının videoları düzmece” İYİ Partili Yücel, Büyükşehir ek bütçesini eleştiri yağmuruna tuttu VAN, ÖZHASEKİ’Yİ BAĞRINA BASTI CHP’li Arık: “Koltuk ittifakını telaş sardı” MHP'DE 18 EYLÜL HAZIRLIKLARI BAŞLADI Bakan Çavuşoğlu Kayseri'ye gelecek YRP Develi İlçe Başkanı görevden alındı Özhaseki'den İmamoğlu'na sert gönderme Dursun Ataş: Kayseri’de çiftçi kan ağlıyor DEVA’dan Özvatan’a atama Devlet Bahçeli Kayseri’ye geliyor
×