Kayseri'deki 4 seçmenden 1’i AK Partili

Kayseri'deki 4 seçmenden 1’i AK Partili
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'nun önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Kayserililere teşekkür ettiği parti üyeliği sayısı belli oldu.

AK Parti'nin Kayseri'de resmi kayıtlı seçmen sayısının yaklaşık dörtte biri kadar üyeye sahip olduğu ortaya çıktı.

AK Parti Kayseri teşkilatının son yıllarda yürüttüğü çalışmalar neticesini vermeye başladı. İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Kayseri'de partiye üye olan vatandaşların 220 bin civarından bulunduğu ifade etti. Bu rakam, 2019 yılı mahalli idareler seçimlerinde katıylı bulunan 957 bini civarındaki seçmenin dörtte birine denk geliyor. Kayseri'deki her 4 seçmenden biri AK Parti'ye kayıtlı bulunuyor.

İl Başkanı Çopuroğlu, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımında; "Bugün Genel Merkez’imizde gerçekleştirilen programda 7. Olağan Kongremiz sonrasında Kayseri’mizde AK ailemize katılan 10 binlerce yeni üye sebebiyle teşekkür aldık. Bu teşekkürün asıl sahipleri canla başla çalışan teşkilat mensuplarımızdır.. Partimize teveccüh gösteren tüm gönüldaşlarımız hoşgeldiniz, İYİ Kİ VARSINIZ.." ifadelerini kullanmıştı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kazım Yücel’den gündem tespiti: İş yok, aş yok, yurt yok, zam çok CHP Milletvekili Arık’tan CHP’yi Hedef alan MHP’ye tepki: “Koltuk için ülkeyi ateşe attınız!” Özhaseki, "AK Belediyelerimiz sonuna kadar öğrencilerimize yardımcı olacaklar" Başkan Çolakbayrakdar’ın dönüşümle kazandirdiği okul projesinde sona gelindi Özdemir: "CHP, açık bir milli güvenlik tehdidi haline dönüşmüştür" Devlet Bahçeli’den, CHP ve İYİ Parti’nin HDP çıkışına sert yanıt Saadet Partisi İl Başkanı Büyükşehir'in zam kararını eleştirdi YRP İl Başkanı Önder Narin’den teşekkür mesajı DEVA Partisi’nde deprem!.. "EYT sorununu çözeceğiz" Türkiye’de kaç siyasi parti var? Kazım Yücel: Okullar eğitim ve öğretime hazır değil Narin: “CHP bu milleti ve cumhuriyet ruhunu anlayamayacak” Erbakan: “Seçim barajı sıfıra kadar indirilmeli” Kazım Yücel manzarayı gözler önüne serdi ve yetkililere çağrı yaptı “Suda KASKİ vurgunu!” Fatih Erbakan: 'Kaliteli nesiller yetiştirmek hayati öneme sahip' Ataman: Yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun Özhaseki: “Ülkemizde özgürlük ortamını AK Parti olarak biz sağladık” Karayel: "Afganistan’dan veya başka yerden daha fazla mülteci istemediğimizi ifade ettik" Kazım Yücel: Etin ve yemin ithal edilmesi ülkemiz için büyük utanç Milletvekili İsmail Özdemir'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a tebrik AK Parti'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a hayırlı olsun ziyareti MHP'de İncetoprak'ın yönetimi belli oldu SP teşkilatı Tomarza’da vatandaşlarla buluştu
×