Reklamı Kapat

Kayseri'de yoğun kar yağışı bekleniyor

Kayseri'de yoğun kar yağışı bekleniyor
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün 26 Ocak Çarşamba günü tarihli güncel hava durumu raporunda, kar yağışının devam edeceği ifade edilirken, 32 ile sarı ve turuncu kodlu uyarı yapıldı.

Bugün Kayseri çevrelerinde yoğun kar yağışı olması bekleniyor. Uzmanlar çarşamba ve perşembe günü aralıklarla devam edecek yağışların perşembe günü öğleden sonra İstanbul'u terk edeceğini aktardı.

Meteoroloji'nin son hava durumu raporunda bugün 32 ile sarı ve turuncu kodlu uyarıda bulunuldu. Bugün İç Anadolu'nun kuzeydoğusu, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun batısı ile Kocaeli, Yalova, Sakarya'nın kuzeyi, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Anamur, Tokat, Muş, Bingöl, Adıyaman, Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa'nın kuzey ve batısı ile Batman ve Diyarbakır'ın kuzey kesimlerinde kuvvetli ve yoğun kar yağışı bekleniyor.

İÇ ANADOLU

Çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Sivas ve Kayseri çevrelerinde yoğun kar şeklinde olması bekleniyor. Bölge genelinde kuvvetli buzlanma ve don ile birlikte yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
×