Kayseri’de itfaiye ekipleri 9 ayda 7 bin 875 olaya müdahale etti

Kayseri’de itfaiye ekipleri 9 ayda 7 bin 875 olaya müdahale etti
Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nın açıklamasına göre itfaiye ekipleri; son 9 ay içerisinde yangın, kurtarma, sıkışmalı trafik kazası ve su baskını olmak üzere toplamda 7 bin 875 olaya müdahale etti. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da itfaiye ekiplerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nın açıklamasına göre itfaiye ekipleri; son 9 ay içerisinde 17 istasyon, 54 araç ve 311 personel ile yangın, kurtarma, sıkışmalı trafik kazası ve su baskını olmak üzere 7 bin 875 olaya müdahale etti.
İtfaiyecilik Haftası kapsamında yaptığı İtfaiye Daire Başkanlığı’nda bulunduğu ziyarette Kayseri İtfaiyesi’nin çalışmalarından dolayı teşekkür eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Pandemi döneminin ardından sel felaketleri, yangınlar sonrasında da 6 Şubat depremi. 6 Şubat depreminde ilk oralara ulaşan, Kayserimizi temsil eden ve fedakârca koşturan kardeşlerimiz olarak hizmetlerinizi sürdürdünüz. Yakın zamana kadar bu çalışmaları yaptınız. Cenab-ı Allah lazım etmesin ama lazım olunca fedakârca da gereği yapılsın” dedi.
Ayrıca Kayseri İtfaiyesi’nin 97’nci, Türk İtfaiyesi’nin de 349’uncu yıl dönümünü kutlayıp, itfaiye kadrosunun sürekli yenilendiğini ve gençlerle çalışma kapsamında çaba gösterdiklerini de söyledi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Engelliler Gününde Talas’tan İki Sürpriz Birden Kayserililer, Hafta Sonu Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'ne Akın Etti Kocasinan’da Yılın Son Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi "Felahiye ve Özvatan'da İlk Doğal Gaz Ateşini Yakıyoruz" Kocasinan’ın Kursları, İstihdama Ve Aile Ekonomisine Katkı Sağlıyor Maharetli Elleri’n El İşi Ürünleri Başkan Mustafa Yalçın: “Zincidere 100'üncü Yıl Mesire Alanı'nı doğallığını bozmadan hizmete açtık” TALAS'TA ENGELLİLERE ÜCRETSİZ FİLM GÖSTERİMİ KAYMEK'in, 3'üncü Kitap Okuma Yarışması İçin Kayıtlar Sürüyor Belediyelerin 2024 yılı bütçeleri belli oldu Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2024 Yılı bütçesi 11 Milyar 500 Milyon lira oldu Ömürlük çeyizler sergilenecek İncesu Belediyesi karla mücadele hazırlıklarını tamamladı TALAS'TA VERGİ MESAİSİ Çolakbayrakdar: “Kentsel Dönüşümde Önceliğimiz, Yeşil Bir Kocasinan’dır” Yeşilhisar Millet Bahçesinde ağaçlandırma yapıldı Kartal Bulvarı’nın ismi Şehit Tarık Koçoğlu olarak değiştirildi "Trafik Gürültüsünü En Aza İndiriyoruz" İncesu’da Cumhuriyetin 100. yılına 100 yatırım Yeşilhisar’ın kırsal mahallelerinde asfalt yol çalışmaları devam ediyor Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde ‘Gastronomi Günleri’ düzenlenecek Çolakbayrakdar, “Her alanda olduğu gibi sağlık alanında da dönüşümü devam ettiriyoruz” Büyükşehir'den Cumhuriyet'in 100'üncü Yılına Özel Etkinlikler Bünyan’da Uluslararası Halı, Kilim ve Güzel Sanatlar Sergisi gerçekleştirildi Bağ Bozumu Ve Pekmez Şenliği yapıldı
×