Kayseri'de Filistin'e Destek Konvoyu düzenlendi

Kayseri'de Filistin'e Destek Konvoyu düzenlendi
Kayseri Filistinle Dayanışma Platformu, Filistin'de yaşanan zulmü protesto etme amacıyla araç konvoyu düzenledi. Birçok STK'nın da katılım sağladığı konvoy, Fuar Alanı'ndan başlayıp Talas Paraşüt Alanı'nda son buldu.

Kayseri Filistinle Dayanışma Platformu, "Filistin İçin Yola Çık" sloganı kapsamında araç konvoyu düzenledi.
Cumartesi günü Fuar Alanı'nda toplanan konvoya birçok sivil toplum kuruluşu da katılım sağladı. Toplanan konvoy; Nato Caddesi, Sivas Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Talas Bulvarı ve Atatürk Bulvarı güzergahından Talas Paraşüt alanına ulaştı.
Yüzlerce aracın katılım sağladığı konvoyda İsrail protesto edilirken Filistin'e destek sloganları atıldı.

PAYLAŞ
GÖNDER
ZİÇEV üyeleri ve KİGDER üyelerinden muhteşem konser YHT’LERLE DÜNYA’NIN ETRAFINDA 2003 TUR! Kayseri’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı Kayseri’nin ilk kadın şehidinin annesi, kızının eşyalarını 8 yıldır muhafaza ediyor Yürüyen helikopterin ardından bu kez de yürüyen gemi yaptı Kayseri’de sağlık çalışanları Filistin için sessiz yürüyüş düzenledi Özhaseki, “Halkın denize rahat ulaşımını engelleyen ne varsa yok edeceğiz” Kayseri'den İlk Hac Kafilesi Dualarla Yola Çıktı Vali Çiçek, “Hiçbir gencimizi zehir tacirlerine, alçaklara feda etmeyeceğiz” Kayseri OSB ERVA Spor Okulu Açıldı İŞKUR İl Müdürü Ak: “Fuar sayesinde bugün bile işe başlayanlar var” AGU¨ Sosyal Bilimler Enstitu¨su¨’nden “Ortadogˆu’da Su¨rdu¨ru¨lebilirlik” C¸alıs¸tayı Dev İstihdam Fuarı Açıldı Kayserispor’u taşıyan uçağa yıldırım isabet etti Vali Çiçek, “Kayseri'nin her yerinde Erva Spor Okulları olacak ve tüm Türkiye'ye yayılacak” Özhaseki: “Hayır eğitime yapıldığı zaman daha kıymetli hale geliyor” Kayseri’de sağlık çalışanlarından Filistin için sessiz yürüyüş Bilal Erdoğan, “Gönül istiyor ki imam hatipli sporcularımız olimpiyatlarda bayrağı göndere çeksin” Evlatlarına sahip çık Kayseri! Pelin Çift: “Vatandaşlarımız kıymetli, tarihi eşyalarını müzelere bağışlayabilirler” Yaşayan Tarih Müzesi açılışı gerçekleştirildi Yahyalı ERVA Spor Okulu açıldı Kayserililer Gençlik Koşusu’nda buluşuyor CZN Burak hayatını kaybeden Turan için aileye taziye ziyaretinde bulundu TÜRKSAT 6A’YA YENİ LOGO
×