Kayseri’de bayram yağmurlu geçecek

Kayseri’de bayram yağmurlu geçecek
Meteoroloji 7’nci Bölge Müdürlüğü’nün son hava tahmin raporlarına göre yarından itibaren şehir merkezi ve çevre ilçelere sağanak yağışlı hava hakim olması beklenirken, hava sıcaklıklarının da çevre ilçelerde 0’ın altına inmesi bekleniyor. Yağışlı hava şartlarının ise bayram boyunca süreceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji 7’nci Bölge Müdürlüğü 5 günlük hava tahmin raporlarını paylaştı ve son değerlendirmelere göre Kayseri’de bayramın sağanak yağmurlu geçmesinin yanı sıra hava sıcaklıklarının ise çevre ilçelerde 0 derecenin altına inmesi tahmin ediliyor. Şehir merkezinde yarın hava sıcaklığının en düşük 1 derece, en yüksek ise 17 derece olması beklenirken yağışlı hava şartlarının hakim olacağı ve bayram boyunca soğuk/yağışlı hava şartlarının sürmesi ön görülüyor.
Kayseri bağlı ilçelerde de hava durumu ve sıcaklık değerlerinin kent merkezi tahminlerine yakın olması bekleniyor.
İlçelerde ise yarın beklenen ortalama sıcaklık değerleri ise şu şekilde:
Akkışla’da en düşük -1, en yüksek 14 derece
Bünyan’da en düşük 1, en yüksek 13 derece
Develi’de en düşük 3, en yüksek 15 derece
Erciyes Kayak Merkezi’nde en düşük -4, en yüksek 6 derece
Felahiye’de en düşük 2, en yüksek 15 derece
Hacılar’da en düşük 0, en yüksek 17 derece
İncesu’da en düşük 2, en yüksek 15 derece
Özvatan’da en düşük -1, en yüksek 14 derece
Pınarbaşı’nda en düşük 0, en yüksek 16 derece
Sarıoğlan’da en düşük 2, en yüksek 16 derece
Sarız’da en düşük -1, en yüksek 14 derece
Tomarza’da en düşük -3, en yüksek 14 derece
Yahyalı’da en düşük -2, en yüksek 15 derece
Yeşilhisar’da en düşük 2, en yüksek 18 derece.

PAYLAŞ
GÖNDER
ZİÇEV üyeleri ve KİGDER üyelerinden muhteşem konser YHT’LERLE DÜNYA’NIN ETRAFINDA 2003 TUR! Kayseri’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı Kayseri’nin ilk kadın şehidinin annesi, kızının eşyalarını 8 yıldır muhafaza ediyor Yürüyen helikopterin ardından bu kez de yürüyen gemi yaptı Kayseri’de sağlık çalışanları Filistin için sessiz yürüyüş düzenledi Özhaseki, “Halkın denize rahat ulaşımını engelleyen ne varsa yok edeceğiz” Kayseri'den İlk Hac Kafilesi Dualarla Yola Çıktı Vali Çiçek, “Hiçbir gencimizi zehir tacirlerine, alçaklara feda etmeyeceğiz” Kayseri OSB ERVA Spor Okulu Açıldı İŞKUR İl Müdürü Ak: “Fuar sayesinde bugün bile işe başlayanlar var” AGU¨ Sosyal Bilimler Enstitu¨su¨’nden “Ortadogˆu’da Su¨rdu¨ru¨lebilirlik” C¸alıs¸tayı Dev İstihdam Fuarı Açıldı Kayserispor’u taşıyan uçağa yıldırım isabet etti Vali Çiçek, “Kayseri'nin her yerinde Erva Spor Okulları olacak ve tüm Türkiye'ye yayılacak” Özhaseki: “Hayır eğitime yapıldığı zaman daha kıymetli hale geliyor” Kayseri’de sağlık çalışanlarından Filistin için sessiz yürüyüş Bilal Erdoğan, “Gönül istiyor ki imam hatipli sporcularımız olimpiyatlarda bayrağı göndere çeksin” Evlatlarına sahip çık Kayseri! Pelin Çift: “Vatandaşlarımız kıymetli, tarihi eşyalarını müzelere bağışlayabilirler” Yaşayan Tarih Müzesi açılışı gerçekleştirildi Yahyalı ERVA Spor Okulu açıldı Kayserililer Gençlik Koşusu’nda buluşuyor CZN Burak hayatını kaybeden Turan için aileye taziye ziyaretinde bulundu TÜRKSAT 6A’YA YENİ LOGO
×