Kayseri Yozgatlılar Federasyonu’ndan Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’a Ziyaret

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu’ndan Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’a Ziyaret
Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’ı ziyaret etti.

Kayseri’de ki kurum ve kuruluşlarla sıcak ilişkiler içerisinde olmaya özen gösteren Kayseri Yozgatlılar Federasyonu, bu çerçevede ziyaretlerini sürdürüyor. Federasyon Başkanı Deniz Çağan, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Ersan Dağdeviren, Murat Gencer, Koray Can ve Kazım Karagöz ile birlikte Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’ı ziyaret etti.

Federasyon yönetimini makamında konuk eden Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Akın, heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkati çekti. Kayseri’de yoğun bir Yozgatlı nüfusunun yaşadığını belirten Akın, gerek Kayseri Adalet Sarayında ve gerekse de Kayseri genelindeki iş hayatında Yozgatlı birçok vatandaşın yer aldığını söyledi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, kendilerini kabul eden Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’a teşeakkür ederek, federasyon çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Kayserinin yargısal anlamda bölgenin önemli bir ili konumunda olduğunu kaydeden Deniz Çağan, hizmetlerinden dolayı Akın’a teşekkür etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
ALİ ÖZCAN: “TİCARET DENİLİNCE AKLA KÜLTEPE GELECEK” Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti Büyükşehir'in Kariyer Merkezi 50 Bin Kişiye Ulaştı, 2 Bin Kişiye İstihdam Sağladı Büyükşehir, Yavru Vatan Kıbrıs'ta İş Birliği İçin İmza Töreninde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ” Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz” Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli Kurbanda doğru bilinen bazı yanlışlar neler? Avrupa'nın en yüksek Dağ Maratonu Erciyes'te 6. kez koşulacak SON DAKİKA… Ekmek zamlandı! 200 gram ekmek 3,5 lira oldu Semt pazarı fiyatları Kurban pazarları 25 Haziran’da açılacak; Fiyatlar el yakıyor! Başkan Büyükkılıç’tan ‘ek bütçe’ açıklaması Sıcaktan bunalanlar için Erciyes’te kamp imkanı Meteoroloji gün ve saat verip yeniden uyardı KAYÜ Tomarza Mustafa Akıncıoğlu MYO’da Mezuniyet Coşkusu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda tren seferlerinde ek kapasite artışı yaptı Sinop ve Van'dan Getirilen İki Yavru Ayı, Hayvanat Bahçesi'ne Renk Kattı Uluslararası Nötrino Deneylerinin Kontrol Merkezi ERÜ’de Kuruluyor Bakan Nebati Kültepe Zirvesi için Kayseri’ye geliyor Kayseri Karadenizliler Derneği genel kurula gitti Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı Bakanlık kararını kabul etmeyen Nursaçan: “Adaylığımız devam etmektedir”
×