Kayseri Yozgatlılar Federasyonu yönetiminden Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e ziyaret

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu yönetiminden Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e ziyaret
Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Afyon’dan Kayseri Valiliğine atanan Gökmen Çiçek’i ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundular.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri, Ersan Dağdeviren, Murat Gencer, Koray Can ve Kazım Karagöz, Kayseri Valiliği görevine atanan Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan, sözlerinin başında Vali Gökmen Çiçek’e başarı dileyerek, federasyon yapısı ile ilgili bilgiler verdi. Kayseri’de ki üye sayısı anlamında en büyük STK’lardan birisi olduklarının altını çizen Çağan, önümüzdeki süreçte yapılacak olan çalışmalar konusunda da bilgi paylaşımında bulundu. Özellikle memleket derneklerinin genç jenerasyonun kültürlerini, örf ve adetlerini unutmaması adına büyük bir misyon üstlendiğini kaydeden Çağan, Vali Çiçek’e de samimi ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ise Kayseri gibi büyük ve gelişmiş bir şehirde göreve başlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gerek sosyal ve gerekse de kültürel manada Kayseri’nin Anadolu’nun parlayan yıldızı konumunda olduğunu kaydeden Vali Gökmen Çiçek, “Şehrin tüm dinamikleri ile daha iyi hizmetler yapmanın arzusundayız. Gerek kamu kurumları gerekse sivil toplum örgütleri bizler için büyük önem taşıyor. Toplum yararına olan her türlü çalışma ve projeye imkanlar ölçüsünde destek vereceğiz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
ALİ ÖZCAN: “TİCARET DENİLİNCE AKLA KÜLTEPE GELECEK” Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti Büyükşehir'in Kariyer Merkezi 50 Bin Kişiye Ulaştı, 2 Bin Kişiye İstihdam Sağladı Büyükşehir, Yavru Vatan Kıbrıs'ta İş Birliği İçin İmza Töreninde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ” Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz” Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli Kurbanda doğru bilinen bazı yanlışlar neler? Avrupa'nın en yüksek Dağ Maratonu Erciyes'te 6. kez koşulacak SON DAKİKA… Ekmek zamlandı! 200 gram ekmek 3,5 lira oldu Semt pazarı fiyatları Kurban pazarları 25 Haziran’da açılacak; Fiyatlar el yakıyor! Başkan Büyükkılıç’tan ‘ek bütçe’ açıklaması Sıcaktan bunalanlar için Erciyes’te kamp imkanı Meteoroloji gün ve saat verip yeniden uyardı KAYÜ Tomarza Mustafa Akıncıoğlu MYO’da Mezuniyet Coşkusu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda tren seferlerinde ek kapasite artışı yaptı Sinop ve Van'dan Getirilen İki Yavru Ayı, Hayvanat Bahçesi'ne Renk Kattı Uluslararası Nötrino Deneylerinin Kontrol Merkezi ERÜ’de Kuruluyor Bakan Nebati Kültepe Zirvesi için Kayseri’ye geliyor Kayseri Karadenizliler Derneği genel kurula gitti Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı Bakanlık kararını kabul etmeyen Nursaçan: “Adaylığımız devam etmektedir”
×