Kayseri yağışlı bir hafta geçirecek

Kayseri yağışlı bir hafta geçirecek
Kayseri ve ilçelerinde yağışlı ve parçalı bulutlu bir hafta içi geçmesi bekleniyor. Kent genelinde sıcaklıklar ise yaklaşık 25 dereceler civarında olacak.

Meteoroloji 7'nci Bölge Müdürlüğü, Kayseri için 5 günlük hava tahmin raporunu açıkladı. 16-20 Mayıs 2022 tarihlerini kapsayan hafta içinde Kayseri ve ilçelerinde Salı, Perşembe ve Cuma günü sağanak yağış bekleniyor. Diğer günler ise parçalı bulutlu olacak. Kent merkezinde ortalama sıcaklığın en yüksek 25 dereceyi, en düşük ise 7 dereceyi görmesi tahmin ediliyor.

İLÇELERDE HAVA DURUMU
Yapılan hava tahminlerine göre Kayseri'nin ilçelerinde bu hafta ortalama hava sıcaklıklarının şu şekilde seyretmesi bekleniyor:
Akkışla: En düşük 9, en yüksek 21 derece
Bünyan: En düşük 7, en yüksek 22 derece
Develi: En düşük 9, en yüksek 23 derece
Felahiye: En düşük 6, en yüksek 24 derece
Hacılar: En düşük 7, en yüksek 21 derece
İncesu: En düşük 8, en yüksek 25 derece
Özvatan: En düşük 5, en yüksek 23 derece
Pınarbaşı: En düşük 5, en yüksek 20 derece
Sarıoğlan: En düşük 7, en yüksek 23 derece
Sarız: En düşük 3, en yüksek 21 derece
Tomarza: En düşük 4, en yüksek 22 derece
Yahyalı: En düşük 6, en yüksek 23 derece
Yeşilhisar: En düşük 9, en yüksek 24 derece.

PAYLAŞ
GÖNDER
Tele takılan Karaleyleği işçiler kurtardı ALİ ÖZCAN: “TİCARET DENİLİNCE AKLA KÜLTEPE GELECEK” Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti Büyükşehir'in Kariyer Merkezi 50 Bin Kişiye Ulaştı, 2 Bin Kişiye İstihdam Sağladı Büyükşehir, Yavru Vatan Kıbrıs'ta İş Birliği İçin İmza Töreninde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ” Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz” Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli Kurbanda doğru bilinen bazı yanlışlar neler? Avrupa'nın en yüksek Dağ Maratonu Erciyes'te 6. kez koşulacak SON DAKİKA… Ekmek zamlandı! 200 gram ekmek 3,5 lira oldu Semt pazarı fiyatları Kurban pazarları 25 Haziran’da açılacak; Fiyatlar el yakıyor! Başkan Büyükkılıç’tan ‘ek bütçe’ açıklaması Sıcaktan bunalanlar için Erciyes’te kamp imkanı Meteoroloji gün ve saat verip yeniden uyardı KAYÜ Tomarza Mustafa Akıncıoğlu MYO’da Mezuniyet Coşkusu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda tren seferlerinde ek kapasite artışı yaptı Sinop ve Van'dan Getirilen İki Yavru Ayı, Hayvanat Bahçesi'ne Renk Kattı Uluslararası Nötrino Deneylerinin Kontrol Merkezi ERÜ’de Kuruluyor Bakan Nebati Kültepe Zirvesi için Kayseri’ye geliyor Kayseri Karadenizliler Derneği genel kurula gitti Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı
×