Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığına İbrahim Kaya atandı

Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığına İbrahim Kaya atandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan atama kararıyla, Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Kaya, Kayseri Vergi Dairesi Başkanı olarak atandı.

Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına atama ve görevden alma kararları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kararda göre Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığına da atama yapıldı.

Eylül 2022’de Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığı görevinden alınan Şahin Demirci’nin yerine asaleten yeni atama yapılmamıştı. Başkanlığı vekaleten Sezer Sarı yürütüyordu.

Bugün yayımlanan 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi 2. ve 3’üncü maddeleri gereğince Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığına Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Kaya atandı.

İBRAHİM KAYA KİMDİR?

1979 yılında Gaziantep’in İslahiye ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini İslahiye’de tamamladı. 1998 yılında muhasebe bölümünden mezun oldu. 1998 yılında Adana Defterdarlığında göreve başladı. 2005 yılında Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanlığında Vergi Denetmen Yardımcısı olarak göreve başlayıp. 2009 yılında Malatya Vergi Dairesi Başkanlığına Vergi Denetmeni olarak atandı. 2011-2013 yılları arasında Malatya ve Kahramanmaraş Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler (KOÖM) Grup Başkanlıklarında Vergi Müfettişi olarak çalıştı. 2014 yılından itibaren Kahramanmaraş KOÖM Grup Başkanlığında Grup Başkan Yardımcılığı yaptı. 2014 Ekim ayından itibaren Hatay KOÖM Grup Başkanlığında, Grup Başkanı olarak görev yapmakta iken, 15.10.2015 tarihinde Maliye Bakanlığınca Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı olarak atandı. Bugün yayımlanan 28 Ocak 2023 Resmi Gazete’deki Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığına atandı. İbrahim Kaya evli ve 3 çocuk babasıdır.

PAYLAŞ
GÖNDER
213 MİLYON ELEKTRONİK TEBLİGAT; 7 MİLYAR TASARRUF “23 Nisan milletimizin bağımsızlık ve özgürlük iradesini tüm dünyaya ilan ettiği anlamlı bir gündür Kayseri OSB’de Teknik Kampüsün Temelleri 2025’te Atılacak "Kayseri, Kapadokya'nın merkezinde sayılıyor ve yurt dışından yabancıların gelmesi son derece kolay PRESTİJ PROJESİ: ANKARA-İZMİR YHT HATTI Bakanlık ve Büyükşehir, Erciyes'in Eteklerine 271 Bin Fidan Dikecek Kayseri'de sağlık çalışanları Filistin için ‘sessiz yürüyüş’ gerçekleştirdi OSB Teknik Kampüsü için imzalar atıldı Vali Çiçek Develi’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi Vali Çiçek, “İlimizde de hissedilen deprem nedeniyle saha taraması başladı, olumsuzluk yok” Tokat’ta meydana gelen 5,6 şiddetindeki deprem Kayseri’den de hissedildi Bünyan Cezaevi bahçesine 4 bin meyve ağacı dikildi Vali Gökmen Çiçek: “Bu şehirde asla uyuşturucu sattırmayacağız” Vali Gökmen Çiçek duyurdu: Yahyalı’da rafting alanı açılıyor Vali Gökmen Çiçek: “Turizmciler, gelecekte çok kıymetli bir konumda olacaklar” ‘Kayseri’nin Turizm Değerleri’ Resim Sergisi açıldı Dev İstihdam Fuarı Kayseri’de kurulacak Vali Yardımcısı Tekeş, “Spor okullarıyla birlikte 8 bin sporcu sayısını aşacağız” Vali Gökmen Çiçek: “Kayserinin hazineleri yerlerinde boş durmayacak” Vali Yardımcısı Tekeş, “ERVA Spor Okullarını mahalle bakkalından yakın hale getirmek istiyoruz” "Kapuzbaşı Şelalelerimiz Ziyaretçi Akınına Uğruyor" 48’inci Turizm Haftası başladı: Hafta boyunca etkinlikler düzenlenecek Soğanlı Vadisi Ziyaretçilerle Dolup Taşıyor FAHİŞ BİLET FİYATINA SIKI DENETİM Çocuklara Özel Kitap Fuarı ve Şenliği
×