Kayseri Valisi Çiçek, Afyon’dan böyle uğurlandı

Kayseri Valisi Çiçek, Afyon’dan böyle uğurlandı
Cumhurbaşkanı Kararnamesiyle Kayseri Valiliğine atanan Afyonkarahisar Valisi Gökmek Çiçek, bugün binlerce Afyonkarahisarlı’nın katıldığı törenle şehirden ayrıldı. Çiçek, akşam saatlerinde Kayseri’de olacak.

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Mülkiye Başmüfettişi görevine alındı. Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ise Kayseri Valisi olarak atandı. Her iki vali de bugün görev yaptıkları şehirlerden ayrıldı.

Kayseri Valisi olan Gökmen Çiçek, binlerce Afyonkarahisarlı tarafından uğurlandı. Çiçek, veda töreniyle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, herkese teşekkür etti. Afyonkarahisar için “gizemli şehir” benzetmesinde bulunan Çiçek, “Gizemli Şehir Afyonkarahisar’a bugün veda vakti. 2 yıla yakın süre görev yaptığım bu güzel şehirden bugün ayrılıyorum ama Afyonkarahisar’ı da kalbimde götürüyorum. Afyonkarahisar’ı çok sevmiş ve severek de çalışmıştım. Hoşça kal Afyonkarahisar!” ifadelerine yer verdi.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’in, bugün akşam saatlerinde Kayseri’ye gelerek görevine başlaması bekleniyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
Tele takılan Karaleyleği işçiler kurtardı ALİ ÖZCAN: “TİCARET DENİLİNCE AKLA KÜLTEPE GELECEK” Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti Büyükşehir'in Kariyer Merkezi 50 Bin Kişiye Ulaştı, 2 Bin Kişiye İstihdam Sağladı Büyükşehir, Yavru Vatan Kıbrıs'ta İş Birliği İçin İmza Töreninde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ” Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz” Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli Kurbanda doğru bilinen bazı yanlışlar neler? Avrupa'nın en yüksek Dağ Maratonu Erciyes'te 6. kez koşulacak SON DAKİKA… Ekmek zamlandı! 200 gram ekmek 3,5 lira oldu Semt pazarı fiyatları Kurban pazarları 25 Haziran’da açılacak; Fiyatlar el yakıyor! Başkan Büyükkılıç’tan ‘ek bütçe’ açıklaması Sıcaktan bunalanlar için Erciyes’te kamp imkanı Meteoroloji gün ve saat verip yeniden uyardı KAYÜ Tomarza Mustafa Akıncıoğlu MYO’da Mezuniyet Coşkusu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda tren seferlerinde ek kapasite artışı yaptı Sinop ve Van'dan Getirilen İki Yavru Ayı, Hayvanat Bahçesi'ne Renk Kattı Uluslararası Nötrino Deneylerinin Kontrol Merkezi ERÜ’de Kuruluyor Bakan Nebati Kültepe Zirvesi için Kayseri’ye geliyor Kayseri Karadenizliler Derneği genel kurula gitti Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı
×