Kayseri protokolü bayramlaştı

Kayseri protokolü bayramlaştı
Ramazan Bayramı vesilesiyle Kayseri Valiliği tarafından düzenlenen törende Kayseri protokolü bayramlaştı. Trafikte vatandaşların dikkatli olması konusunda uyarılarda bulunan Vali Gökmen Çiçek, “Kayseri’den hem çevre illere gidecek hem çevre illerden şehrimize gelecek hemşerilerimize dikkatli olmalarını, trafik kurallarına uymalarını özellikle de emniyet kemerlerini bağlamalarını rica ediyorum” dedi.

Kayseri Valiliği tarafından düzenlenen törenle arife gününde Kayseri protokolü bayramlaştı. Törene Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu, Bayar Özsoy, Murat Cahid Cıngı, CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Dedebağı, kamu kurum müdürleri, siyasi parti il başkanları, rektörler, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Tören kapsamında konuşan Vali Çiçek, “Geçen yıl bayramda Kayseri olarak seferber bir şekilde deprem bölgelerindeydik. Bütün Kayseri olarak deprem bölgesine yardım olup yağmaya çalıştık. Biz her bayramda çok büyük acılar yaşıyoruz. Trafik kazalarında içimiz yanıyor. Büyük şehir olan Kayseri’den de hem çevre illere gidecek hem çevre illerden şehrimize gelecek hemşerilerimize dikkatli olmalarını, trafik kurallarına uymalarını özellikle de emniyet kemerlerini bağlamalarını rica ediyorum” şeklinde konuştu.

Valilik önünde gerçekleşen bayramlaşma programının ardından Kayseri protokolü Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği'nde Şehit Aileleri ve Gazilerle bayramlaşma programına katıldı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Vali Çiçek’ten yamaç paraşütü müjdesi HAVALİMANLARINDAN KİMSE ARANMADAN GEÇEMEYECEK! Vali Çiçek, “Kadın Kooperatifleri 4 ayda 24 milyon ciro yaptı” Kıbrıs Gazisi Nurettin Atalay’ın cenazesi defnedildi 2. Geleneksel Kadın Kooperatifleri Fuarı açılışı gerçekleştirildi Dolmuş şoförü Akcakoca’nın hayali TIR şoförü olmak 2 adet çocuk mumya sergileniyor Kayserili Emniyet Müdürü Gürbüz, hayatını kaybetti ZİÇEV üyeleri ve KİGDER üyelerinden muhteşem konser YHT’LERLE DÜNYA’NIN ETRAFINDA 2003 TUR! Kayseri’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı Kayseri’nin ilk kadın şehidinin annesi, kızının eşyalarını 8 yıldır muhafaza ediyor Yürüyen helikopterin ardından bu kez de yürüyen gemi yaptı Kayseri’de sağlık çalışanları Filistin için sessiz yürüyüş düzenledi Özhaseki, “Halkın denize rahat ulaşımını engelleyen ne varsa yok edeceğiz” Kayseri'den İlk Hac Kafilesi Dualarla Yola Çıktı Vali Çiçek, “Hiçbir gencimizi zehir tacirlerine, alçaklara feda etmeyeceğiz” Kayseri OSB ERVA Spor Okulu Açıldı İŞKUR İl Müdürü Ak: “Fuar sayesinde bugün bile işe başlayanlar var” AGU¨ Sosyal Bilimler Enstitu¨su¨’nden “Ortadogˆu’da Su¨rdu¨ru¨lebilirlik” C¸alıs¸tayı Dev İstihdam Fuarı Açıldı Kayserispor’u taşıyan uçağa yıldırım isabet etti Vali Çiçek, “Kayseri'nin her yerinde Erva Spor Okulları olacak ve tüm Türkiye'ye yayılacak” Özhaseki: “Hayır eğitime yapıldığı zaman daha kıymetli hale geliyor” Kayseri’de sağlık çalışanlarından Filistin için sessiz yürüyüş
×