Kayseri OSB’de Sanayicinin Memnuniyeti Anketlerle Düzenli Ölçülüyor

Kayseri OSB’de Sanayicinin Memnuniyeti Anketlerle Düzenli Ölçülüyor
Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan yeni uygulama ile sanayicilere verilen hizmetler ile süregelen iş ve işlemlerden sağlanan memnuniyet ölçülmeye başlandı.

Başlattıkları yeni uygulama ile sanayicilerin gönlüne dokunmaya çalıştıklarını ifade eden Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın, “Sanayicilerimize iyi ve doğru hizmet sunma düsturumuzun sonuçlarını memnuniyet anketlerimizle ölçüyoruz. Sanayicilerimiz her zaman daha iyisine layıktır” dedi.

Memnuniyet ölçümüne yönelik başlattıkları yeni çalışmaya ilişkin açıklamada bulunan Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın, Bilgi İşlem, Çevre Temizlik, Elektrik, Harita, İtfaiye, Mali İşler, Ruhsat, Su-Kanalizasyon ve Yazı İşleri müdürlüklerinin sanayicilerin taleplerine ilişkin yaptıkları iş ve işlemler ile talep olmaksızın sunulan hizmetlerin yarattığı memnuniyeti ölçmeye gayret gösterdiklerini belirtti.

Yeni uygulama koydukları ölçüm sisteminin ilk sonuçlarının oldukça önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Yalçın, “Bölge Müdürlüğümüzce yürütülen ve etki alanı sanayicilerimiz olan hizmetlerin yarattığı memnuniyetin ölçümlerini yapıyoruz. Sanayicilerimizle yüz yüze veya telefon yoluyla yaptığımız anketler sonucunda, hizmet aldıkları birimimizle ilgili sorun yaşayıp yaşamadıkları, aldıkları hizmetin yeterliliği, sonuca ulaşma süresi vb. konulara ilişkin görüşlerine başvuruyoruz.” diye konuştu.

Anket çalışmasına ilişkin sanayicilerden gelen dönüşlerin olumlu olduğu gözlemlediklerini ifade eden Başkan Yalçın, “Böyle bir uygulama ile karşılan sanayicilerimiz öncelikle görüşlerinin sorulmasında çok memnun oluyorlar. Aldıkları hizmetlere ilişkin görüşlerini beyan etme şansı buldukları için de bizlere ayrıca teşekkür ediyorlar. Uygulamamıza ilişkin aldığımız geri dönüşler bizleri oldukça sevindiriyor ve yaptığımız çalışmanın ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor. Anket çalışmamıza katılan tüm sanayicilerimize ve emek veren personelimize teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Başkan Yalçın, uygulama sayesinde aldıkları geri dönüşlerin sonrasında işlemlerin hızının artırma ve verilen hizmetlerin kalitesinin iyileştirilmesine yönelik veri tabanı oluşturma fırsatı elde ettiklerini kaydetti.

Yalçın, memnuniyet anketlerinin aylık ve yıllık olarak dokümantasyona tabi tutularak, elde edilen sonuçları hizmetlerin sunumuna ilişkin yeni düzenlemelerde kullanılacağını sözlerine ekledi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri protokolü bayramlaştı TÜRKİYE ZİRVEYE UÇUYOR! Motosikletin arkasında taşınan kesilmiş küçükbaş hayvan görenleri şaşırttı Kayseri'de Filistin'e Destek Konvoyu düzenlendi Vali Yardımcısı Tekeş, seçim gününe kadar Pınarbaşı Belediye Başkanlığına görevlendirildi Kayseri’de bayram yağmurlu geçecek Vali Gökmen Çiçek: “KAYOTED, turizmin Kayseri gündemine oturmasını sağladı” Kayseri OSB Başkanı Yalçın’dan Ramazan Bayramı mesajı CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin’in oğlu Hüseyin Keskin için cenaze töreni düzenlendi Şehit Abdurrahim Yörük son yolculuğuna uğurlandı Kayseri’nin tarihi turizm cenneti: Ağırnas Yeraltı Şehri Kayseri OSB Geleneksel İftar Programı Gerçekleştirildi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu: Bayrama hazırız Erciyes Üniversitesi’nde Yapımı Devam Eden Projeler Birer Birer Hayata Geçiriliyor LÖSEV’in karşılıksız ihtiyaç çekleri kanser hastalarına merhem oluyor BOYTRANS SÜRÜCÜ AKADEMİSİ İLK MEZUNLARINI VERDİ! Şehit Çullu düzenlenen törenle memleketine uğurlandı HABERLEŞMEDE REKOR BÜYÜME Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden spor müsabakalarına seçim arası Yerel seçimler için 5 bin 560 kolluk kuvveti görevlendirildi Kayseri’de sağlık çalışanları ‘sessiz yürüyüş’ gerçekleştirdi Eyvan Sohbetleri'nin Konusu "Kayseri'de Ramazan Gelenekleri" Oldu KESOB Başkanı Şeyhi Odakır’dan 31 Mart açıklaması Gazze İftarı’na Kayseri’de Yoğun İlgi Erciyes Üniversitesi İle TÜZDEV Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
×