Reklamı Kapat

Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi

Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi
Kayseri Organize Sanayi bölgesi seçimleri gerçekleştirildi.

Sanayi ve Teknoloji il müdürü Kamil Akçadırcı tarafından açılışı yapılan olağanüstü ve adayların yarıştığı genel kurulda adayların ayrı ayrı divan teklifleri sonucunda açık oylama ile divan başkanlığı belirlendi.

Ali Baktır’ın divan başkanı seçilmesi sonrasında genel kurul seçimi gündemi ile devam etti.

Mehmet Yalçın ve Tahir Nursaçan’ın listelerinin yarıştığı seçimde sandıklar akşam 17:00 civarı kapandı.

Seçimde Beyaz listede Mehmet Yalçın, Murat Yibur, Zafer Baktır, Nuri Çetinçağlar ve Nihat Bozkurt yer alırken Mavi listede Tahir Nursaçan, Buğra Pınar, Ömer Baktır, Mustafa Katırcıgil ve Mehmet Özevran yer aldı.

Baki Somyürek ise söz alarak tek başına aday olduğunu açıkladı.

Toplam 605 oyun kullanıldığı seçimde Yapılan sayım sonucunda 5 oy geçersiz sayılırken Mehmet Yalçın’ın listesi 394 oy alırken Tahir Nursaçan’ın listesi ise 206 oy alabildi.

Bu sonuçla birlikte Mehmet Yalçın’ın başkanlığındaki  liste Kayseri OSB ‘yi 4 yıllığına yönetim yetkisi aldı.

Mehmet Yalçın yönetiminde şu isimler yer aldı:

Zafer Baktır,

Murat Yibur,

Nihat Bozkurt,

Nuri Çetinçağlar

PAYLAŞ
GÖNDER
Büyükkılıç'tan OSB Başkanı Yalçın'a Ziyaret Jeoloji Mühendisi Özdemir: “Olası bir depremde 2008 öncesi binalara dikkat” Özhaseki: “Ankara-Niğde Otoyolu’nun, Kırşehir-Kayseri bağlantısının yol işaretlemeleri tamamlandı” Otobüs ve minibüslerde yolculara emniyet kemeri zorunluluğu geldi Eczacılar ülke genelinde iş bırakma kararı aldı Şehitlerin kanı yerde kalmadı! 22 terörist öldürüldü Erciyes'te Uluslararası Bisiklet Yarışları Devam Ediyor ERÜ’lü öğrencilerin tasarımı Tarımsal İnsansız Kara Aracı, TEKNOFEST’te finale kaldı Birecik’teki saldırıda yararlanan asker şehit oldu Şehidin evini kurşunlayanlar yakalandı, ifadeleri oldukça ilginç! Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç özel çocukları ve ulu çınarları ziyaret etti Şehidin kanı yerde kalmadı: 13 terörist öldürüldü Şarkıcı Metin Işık kimdir? KAYÜ ile Erciyes A.Ş. Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Hudut karakoluna roketli saldırı: 1 asker şehit, 4 asker yaralı Ovit Tüneli ile yıllık 15.5 milyon TL tasarruf sağlandı Dondurmacılar isyanda!.. Gelin ve damatların fotoğraf tercileri belli oldu Başkan Büyükkılıç: "Bir Olalım, İri Olalım, Diri Olalım" Şehir merkezinde termometreler 40 dereceyi gösterdi Eski tip ehliyetti olan elini çabuk tutsun! Habib Kağan Turizm’den 5 Yıldızlı Umre fırsatları Erciyes'te Perseid Meteor Yağmuru Görsel Şöleni yaşandı Meral Akşener’i sokak köpeği ısırdı Trafik sigortası cep yakacak! İşte yeni tarife
×