Reklamı Kapat

Kayseri OSB Yönetimi sanayiciye "Pes" dedirtti

Kayseri OSB Yönetimi sanayiciye
Kayseri OSB'de yaşananlar ve ortaya çıkan belgeler bir kenarda dururken, muhataplarına cevap vermeyen ve iddiaları yanıtsız bırakan Kayseri OSB Yönetimi'nin attığı yeni adım sanayicilere, "pes dedirtecek" cinsten oldu. Yaşanan olaya ilişkin açıklama yapan Kiracıoğlu, "Neden bu kadar korkuyorsunuz, nedir bu panik anlayamıyoruz." dedi.

Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü iş insanı Bekir Okay Kiracıoğlu'nun Kayseri OSB yönetiminin yaptığı işler ve sanayiciyi uğrattığı zararlara ilişkin yaptığı paylaşımlardan rahatsız olan kişi ya da kişilerce, Kiracıoğlu'nun TV Kayseri'de konuk olacağı programa ilişkin OSB'de çeşitli noktalara astırdığı tanıtım afişleri sebep gösterilmeksizin kaldırıldı.

Yaşanan bu çirkin hadiseyi, Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü iş insanı Bekir Okay Kiracıoğlu yine sosyal medya hesabından Kayseri Kamuoyuna duyurdu.

Kiracıoğlu paylaşımında, "Sn Nursaçan ve yönetimi, bugün TV KAYSERİ de yayınlanacak olan programın tanıtımlarını geçtiğimiz gece 01.30 civarı söktürmüşler, OSB'deki hangi çalışanlarına yaptırdıklarına kadar bilgiye de sahibiz. Neden bu kadar korkuyorsunuz, nedir bu panik anlayamıyoruz. Biz hiçbir şey yapmadık temiziz diyorsanız rahat olmalısınız. Biz yaptıklarınızı sanayicimize anlatırız onlarda kararlarını verirler. Sizin bu korku dolu ve panik davranışlarınızın altında büyük bir suçluluk duygusu yattığına inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
×