Kayseri OSB Yönetimi, Mustafa Elitaş, İsmail Özdemir ve Kayseri Milletvekillerini Ankara’da Ziyaret

Kayseri OSB Yönetimi, Mustafa Elitaş, İsmail Özdemir ve Kayseri Milletvekillerini Ankara’da Ziyaret
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mehmet Yalçın ve yönetiminden oluşan heyet, önceki dönem Ekonomi Bakanı AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ve MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir ve Kayseri Milletvekillerini Ankara’da ziyaret etti.

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Yibur, Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Baktır, Nihat Bozkurt ve Nuri Çetinçağlar, Denetim Kurulu Üyesi Mehmet Yusuf Sarıalp, Kayseri OSB Bölge Müdürü Abdulmenap Esko ve Hukuk Müşaviri Av. Ali Fidan’dan oluşan heyet, Ankara’daki çalışma ziyaretlerinin 2. gününde AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş’ı AK Parti Genel Merkezi’nde ziyaret etti.

Kayseri OSB Başkanı Yalçın ve yönetimi, makamında ziyaret ettiklerini AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak yeni görevinde başarı diledi. Kayseri ekonomisi ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesi sanayicisinin genel durumunun konuşulduğu ziyarette, Başkan Mehmet Yalçın, Kayseri OSB yönetimi olarak yaptıklarını çalışmalara ve hazırladıkları projelere ilişkin bilgi paylaştı.

Kayseri OSB Başkanı Yalçın ve yönetimi, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’i ise MHP Genel Merkezi’ndeki makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Kayseri OSB Başkanı Yalçın ve yönetimi, Ankara’daki çalışma ziyaretlerinin devamında, AK Parti Kayseri Milletvekillerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret etti. Kayseri OSB Heyeti; Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ayşe Böhürler, Şaban Çopuroğlu ve Sayın Bayar Özsoy’la bir araya geldi ve yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Kayseri OSB Başkanı Yalçın ve yönetimi, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İyi Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ve Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan’ı da makamlarında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Kayseri OSB heyetinin CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç’i ziyareti ise Genç’in Ankara dışında olması nedeniyle gerçekleşemedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Bakan İbrahim Yumaklı: 4,4 milyar lira tutarında su ve sulama projelerini Kayseri’ye kazandıracağız Vali Gökmen Çiçek: “Kooperatiflerimizin yıllık cirosu 40 milyon liraya ulaştı” Kastamonulu Bakan Yumaklı’dan Kayseri pastırması yorumu Bakan Özhaseki, iş insanları ile bir araya geldi ASKON VE KIZILAY İŞ BİRLİĞİYLE KAN BAĞIŞI ORGANİZASYONU Erciyes, ‘Artık Çekilmez Oldun Yarışması’nın 9’uncusuna Ev Sahipliği Yaptı Başkan Süleyman Varol, güven tazeledi Vekil Akar’ın dayısı Maraşlıoğlu son yolculuğuna uğurlandı Vali Gökmen Çiçek, “Kadınlar olmazsa hiçbir projede başarılı olma şansımız yok” DEMİRYOLLARINDA ‘YERLİ VE MİLLİ' SİNYALİZASYON Artık Çekilmez Oldun Yarışması, 9'uncu Kez Erciyes'te Start Alıyor Yeşilay Uyuşturucu ile Mücadele Rehabilitasyon Merkezi bu yaz hizmete açılıyor Jeoloji Mühendisi Adnan Evsen: “Kayseri 6 Şubat depremleri sonrası 7,37 santimetre batıya kaydı” Mehmet Büyükince Kur’an Kursu açıldı Pala: “Memur emeklileri ülkemizin en mağdur kesimidir” Başkan adayı depremzedeler için tek başına yürüyüş başlattı TOKİ mağdurları, konutların verilmesi ve ödeme şartlarının iade edilmesi adına toplandı KalDer Kayseri’ye İlk Kadın Başkan TÜRKİYE TELEKOMÜNİKASYON’UN MERKEZİ OLACAK Bakan Göktaş: “Üniversiteye başlayan öğrencilerde kız öğrenci oranı yüzde 50’yi aştı” HAVA YOLU YOLCU TRAFİĞİNDE REKOR ARTIŞ Doğutürk, “Doğu Türkistan'da Yaşananlar Dünya Gündemine Gelmeli” “Kaybedecek tek bir günümüz yok” Asrın felaketinin yıldönümünde anma programı gerçekleşti Kayseri nüfusu 1 milyon 445 bin 683 kişi oldu
×