Kayseri OSB Sağlık Merkezi Projesinde Ön Fizibilite Çalışması Gerçekleştirildi

Kayseri OSB Sağlık Merkezi Projesinde Ön Fizibilite Çalışması Gerçekleştirildi
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki sağlık hizmeti ihtiyacının yerinde karşılanmasına amacıyla yapılan çalışmalarda yeni bir gelişme yaşandı. Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın ve yönetiminin üzerinde büyük bir önemle durduğu Kayseri OSB’de sağlık merkezi kurulması projesi için ön fizibilite çalışması gerçekleştirildi.

Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın ve yönetimi, Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan ve beraberindeki heyeti bölge müdürlüğünde konuk ederek, sağlık merkezi projesindegelinen son duruma ilişkin görüş alış verişinde bulundu.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan, Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Ahmet Özyalçın, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Cengiz Çavumirza ve Destek Hizmetler Başkan Yardımcısı Levent Kaşıkhan’dan oluşan heyet, ziyaret kapsamında Kayseri OSB yönetimiyle beraber kurulacak yeni sağlık merkezine ilişkin incelemeler yaptı.

Kayseri OSB Müdürlüğü karşısında boş durumda bulunan binada yapılan incelemede; Kayseri OSB Başkan Vekili Murat Yibur, Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Baktır, Nihat Bozkurt ve Nuri Çetinçağlar, Denetim Kurulu Üyeleri Mustafa Gengeç ve Mehmet Yusuf Sarıalp ile Bölge Müdürü Abdulmenap Eskoda yer aldı.

Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın, yapılan ön fizibilite çalışmasında Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan ve beraberindeki heyete mevcut binanın son durumu hakkında bilgi verdi.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan ve beraberindeki heyeti konuk etmekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Yalçın, Kayseri OSB’de sanayicilere ve çalışanlara hizmet edecek şekilde kurulmasını planladıklarısağlık merkezi için gereken ne varsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Başkan Yalçın, yaptıkları inceleme gezisi sonrasında, Sağlık Müdürlüğünce ön bir fizibilite raporu çıkarılacağını ve bunagöre de binada yapılacak yenileme işlemlerinin başlatılacağını kaydetti. Yalçın, binadaki yenileme ve tefrişat çalışmasının akabinde Kayseri Sağlık Müdürlüğü’nce talep edilecek araç, cihaz ve ekipmanların da Kayseri OSB tarafından temin edileceğini vurguladı.

Başkan Yalçın, Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan ve beraberindeki heyete, Kayseri OSB’de sağlık merkezi kurulmasına ilişkin verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Varol’dan 5 Aralık Mühendisler Günü Mesajı KAYÜ ile ORAN Kalkınma Ajansı Arasında Destek Sözleşmesi İmzalandı Avrupa Birliği Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi meclis toplantısı Kayseri’de gerçekleşti Vali Gökmen Çiçek: “Kayseri’de düzensiz göç ile mücadelemiz artarak devam ediyor” Başkan Şahin’den GSM Operatörlerine Çağrı Himmetdede ve Kalkancık Mahallerinde yarın planlı su kesintisi yaşanacak TÜRKİYE REKOR OYLA IMO’DA… Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç, Melik Mehmet Gazi'yi Kabri Başında Dualarla Andı KGC 2022’nin En İyilerini Ödüllendirdi NNYÜ’de Türk Havacılık Tarihi Anlatıldı ‘TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ’ YENİ SEZON SEFERLERİNE 11 ARALIKTA BAŞLAYACAK Kayseri OSB Yönetimi, Mustafa Elitaş, İsmail Özdemir ve Kayseri Milletvekillerini Ankara’da Ziyaret NASA yarışmasında birinci olan takım Kayseri ve Türkiye’yi temsil edecek "İsrail şımarıklığını Müslümanların sessizliğinden alıyor" Talas’ta Üretildi, Elbistan’da Dağıtıldı Kayseri OSB Yönetimi, Bakan Özhaseki’yi Ziyaret Etti Yeşilay’dan anne ve babalara mektup ‘Ağaç Dik, Doğayı Koru’ temalı ağaç dikim etkinliği yapıldı FİLİSTİN’DEKİ KATLİAMIN KARŞISINDAYIZ Gazze'ye yardım götüren uçak bu sabah Kayseri'den havalandı KAYSO eski başkanı Demirel son yolculuğuna uğurlandı Avrupa Konseyi Kayseri'de Toplanacak AK Parti Genel Başkan Vekili Elitaş: “Kayseri Şeker, göğsümüzü kabartıyor” Milletvekili Hulusi Akar: “Hak, er geç batılı yenecektir” Vali Gökmen Çiçek: “Ağırnas, önümüzdeki bahar bambaşka olacak”
×