Reklamı Kapat

Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz”

Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz”
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) yeni başkanı seçilen Mehmet Yalçın, 4 yıl boyunca kavgasız gürültüsüz yeni bir dönemin başladığını ifade ederek beyaz bir sayfa açacaklarını söyledi.

Kayseri OSB Olağanüstü Genel Kurulu, heyecanı yaşandı. OSB Fuar Alanı’Nda gerçekleştirilen genel kurulda, 394 oy alan Mehmet Yalçın yeni başkan seçildi. Rakibi Tahir Nursaçan ise 206 oy aldı.

Genel kurulu sonrası açıklama yapan Mehmet Yalçın, “Çok güzel bir seçim süreci geçti. Kimseyi kırmadan, dökmeden, kötü söz konuşmadan gayet güzel bir seçim süreci oldu. Demokratik bir ortamda da geçti. Hiçbir sıkıntı yaşanmadı. Hizmet eden Tahir Nursaçan’a ve önceki başkanlarımızın hepsine çok teşekkür ediyoruz. Sanayicimiz bize bir görev verdi. Biz bu görevi layıkıyla yerine getireceğiz. OSB’ye yepyeni, bembeyaz tertemiz bir sayfa bekliyor. 4 yıl boyunca artık kavgadan gürültüden uzak tertemiz bir sayfa açacağız” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri hafta sonu hava nasıl olacak? İtfaiye ekipleri araç motoruna giren kediyi kurtardı Erciyes Uluslararası Bisiklet Yarışları Yeniden Start Aldı AKADEMİK ODALAR TOPLANTISI DÜZENLENDİ Büyükkılıç'tan OSB Başkanı Yalçın'a Ziyaret Jeoloji Mühendisi Özdemir: “Olası bir depremde 2008 öncesi binalara dikkat” Özhaseki: “Ankara-Niğde Otoyolu’nun, Kırşehir-Kayseri bağlantısının yol işaretlemeleri tamamlandı” Otobüs ve minibüslerde yolculara emniyet kemeri zorunluluğu geldi Eczacılar ülke genelinde iş bırakma kararı aldı Şehitlerin kanı yerde kalmadı! 22 terörist öldürüldü Erciyes'te Uluslararası Bisiklet Yarışları Devam Ediyor ERÜ’lü öğrencilerin tasarımı Tarımsal İnsansız Kara Aracı, TEKNOFEST’te finale kaldı Birecik’teki saldırıda yararlanan asker şehit oldu Şehidin evini kurşunlayanlar yakalandı, ifadeleri oldukça ilginç! Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç özel çocukları ve ulu çınarları ziyaret etti Şehidin kanı yerde kalmadı: 13 terörist öldürüldü Şarkıcı Metin Işık kimdir? KAYÜ ile Erciyes A.Ş. Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Hudut karakoluna roketli saldırı: 1 asker şehit, 4 asker yaralı Ovit Tüneli ile yıllık 15.5 milyon TL tasarruf sağlandı Dondurmacılar isyanda!.. Gelin ve damatların fotoğraf tercileri belli oldu Başkan Büyükkılıç: "Bir Olalım, İri Olalım, Diri Olalım" Şehir merkezinde termometreler 40 dereceyi gösterdi Eski tip ehliyetti olan elini çabuk tutsun!
×