KAYSERİ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ELİTAŞ’DAN KURBAN BAYRAM MESAJI

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ELİTAŞ’DAN KURBAN BAYRAM MESAJI
Önceki dönem Ekonomi Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Cuma namazını Yeni Sanayi Ahi Evran Caminde kıldı. Cuma namazı sonrası Kayseri Oto Sanatkârlar Odasını ziyaret eden Elitaş, tüm hemşerilerimizin yaklaşan kurban bayramını tebrik ediyorum dedi.

Elitaş, bugün Oto Sanatkârlar odasını hem ziyaret edelim hem de Cuma namazımızı eda etmek için yeni sanayideyiz. Mübarek kurban bayramı öncesi son cumamız. Burada esnaf kardeşlerimizle bir arada olmamızı sağlayan ve bizi davet eden Oto Sanatkârlar Odası Başkanı Şeyhi Odakır Başkanıma ve değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.

Yarın Arefe, Pazar günü mübarek kurban bayramının ilk günü. Bayram ağız tadı ile, birlik ve beraberlik ile düzen içerisinde huzur içerisinde geçmesini Cenabı Hak dan niyaz ediyorum. Duaların kabul olduğu günlerdir bayramlar. Af edilme günlerinden en önemli günlerdir. Rabbim kul hakkı ile hesap sormasın. Rabbim işlediğimiz günahlardan değil bizim yaptığımız faydalardan taktıif ettiği kullardan olmayı nasip etsin. Tekrar Kayserimizin, Türk Milletinin ve İslam âleminin mübarek kurban bayramını tebrik ediyorum dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×