Kayseri Havalimanı yeni terminal binası ilk yolcularını karşıladı

Kayseri Havalimanı yeni terminal binası ilk yolcularını karşıladı
Kayseri Havalimanı yeni terminal binası açıldı. Yeni Terminal binasının Kayseri’ye ve bölgeye büyük katkı sağlayacağını ifade eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç; “Kayseri’ye böyle bir eserin yakıştığını ifade ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçenlerin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Kayseri Havalimanı yeni terminal binası açıldı. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç yeni terminal binasını kullanan ilk yolcuları karşılayarak yolcuların yeni terminal binası hakkında düşüncelerini aldı.

Yeni Terminal binasının Kayseri’ye ve bölgeye büyük katkı sağlayacağını ifade eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç; “Kayseri’ye böyle bir eserin yakıştığını ifade ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçenlerin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Daha önceki fiziki koşulları biliyoruz Kayserimize yakışmıyordu. Yeni terminal binası hem bölgeye hem Kayseri turizmine oldukça büyük katkı sağlayacak” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×