Reklamı Kapat

Kayseri Devlet Hastanesi, Koronavirüsle mücadeleye hazır!

Kayseri Devlet Hastanesi, Koronavirüsle mücadeleye hazır!
Kayseri Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. İsmail Altıntop, Kayserililere önemli uyarılar içeren sosyal medya paylaşımında bulundu. Başhekim, "Pandemi için en üst düzeyde tedbirler alındı. Erkilet'teki hastanemiz hazırlandı." dedi.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında sağlık çalışanları büyük bir özveri gösteriyor. Sağlık alanında çalışanlan nedereyse evlerine gitmiyor ve salgın hastalığın tedavisinin sağlanması ve yayılımının önlenmesi için büyük gayret gösteriyor.

Kayseri Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. İsmail Altıntop, bu çalışmaları özetleyen ve Kayserililere önemli uyarılar içeren sosyal medya paylaşımında bulundu. Başhekim, "Pandemi için en üst düzeyde tedbirler alındı. Erkilet''teki hastanemiz hazırlandı." dedi.

Paylaşımında, "Son bir aydır bizim için hayat durdu." diyen Başhekim Altıntop, "Maaile çalışıyoruz. Bizleri çalışmak memlekete hizmet etmek yormuyor. Devamlı negatif, bilinçsiz ve bilgisiz paylaşımlar yoruyor. Profesyonellikten nasibi eksik; hasbelkader bir görev sahibi bazı arkadaşlar yoruyor. Benciller yoruyor.
Tsunami gibi gelen pandemiye karşı anormal tedbirler almamıza rağmen hala umursamayanlar yoruyor." diyerek hem sitem etti.

Durumu, "Hiçbir karşılık beklemeden çalışıyoruz." diyerek özetleyen Başhekim Uzm. Dr. İsmail Altıntop,
"Hergün sağlıkçı olsun olmasın arkadaşlarım hertürlü yardım için hazırız diyor. Pandemi için en üst düzeyde tedbirler alındı. Erkilet''teki hastanemiz hazırlandı. Tüm sağlıkçı arkadaşlarım daha planlama safhasında o kadar yorulduki. Daha yolun başındayız. Gevşemeye hiç tolerans yok. Tüm ekiplerimizle gurur duyuyorum. Gerek basın, gerekse birçok kuruluşun pozitif ve yapıcı destekleri önemli. Avrupanın gözde ülkelerinin durumu ortada!!!! Desteklerinizi, Dualarınızı esirgemeyin." ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Koronavirüsten Türkiye'de 812 kişi hayatını kaybetti Dünyada ilk KKKA aşısını bulan Prof. Dr. Özdarendeli, Covid-19'u da izole etmeyi başardı ERÜ Aşı Geliştirme Merkezi Araştırmacıları koronavirüsü hücre kültüründe izole etmeyi başardı Kapıcının koronavirüs testi pozitif çıkınca 9 katlı bina karantinaya alındı ERÜ'lü Bilim İnsanı Prof. Dr. Özdarendeli Koronavirüsü izole etmeyi başardı Koronavirüsten Türkiye'de 725 kişi hayatını kaybetti Tarım ve Orman Müdürü Şahin, "Gıdalara vatandaşın direk temasını önlemede yüzde 90 başarılı olduk" Koronavirüs Türkiye'de 649 can aldı ERÜ Covid-19 Tedavisi İçin İmmün Plazma Çalışması Başlatıyor Çocuklarınızı aşırı kaygılı kişilerden uzak tutun Türkiye'de 574 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti ERÜ Hayvan Hastanesi, tedbirler kapsamında sadece acil hasta kabul ediyor Türkiye'de 501 kişi Koronavirüsten hayatını kaybetti Koronavirüs Türkiye'de 425 can aldı ATLANTİS SU, TÜRKİYE’NİN EN İYİ 4. SUYU SEBZELERİ SOFRANIZDAN EKSİK ETMEYİN… Öğretmenler 3D yazıcı ile doktorlara yüz siperliği yaptı Koronavirüs Türkiye'de 277 can aldı Koronavirüs 214 can aldı, 243 kişi kurtuldu Hunat yurdunda karantinada kalan umreciler 200’ü evlerine gönderildi TTB açıkladı: Kayseri’de kononavirüsten 4 ölüm Biorezonans ile sigara bırakma Kayseri Şehir Hastanesi 263 yoğun bakım yatağı ile koronavirüs mücadelesine hazır Türkiye'de 131 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti KDH koronavirüsle ilgili doğru ve yanlış bilinenlerin kısa video ile anlattı
×