Kayseri bu hafta yağışlı..

Kayseri bu hafta yağışlı..
Kayseri’de bu hafta yağmur yağması bekleniyor. Perşembe günü ise kent genelinde parçalı bulutlu bir hava hakim olacak.

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü, Kayseri ve ilçeleri için 14-18 Mart 2023 tarihlerini kapsayan 5 günlük hava tahmin raporunu açıkladı. Son değerlendirmelere göre kent genelinde bu hafta yağış hakim olacak. Sıcaklıklar ise gece dahil artı değerlerde (en düşük 3, en yüksek 16 derece) olacak.

Kayseri’ye bağlı ilçelerde de hava durumu ve sıcaklık tahmini kent merkezi değerlerine yakın olması bekleniyor.

ERCİYES’TE AYNI HAVA DURUMU HAKİM OLACAK

Dünyanın önemli kayak merkezlerinden Erciyes’te ise bugün karla karışık yağmur bekleniyor. Sıcaklıklar da hafta boyunca en düşük eksi 2, en yüksek 4 derece olması tahmin ediliyor.

İLÇELERDE SICAKLIK DEĞERLERİ
Akkışla: En düşük 4, en yüksek 14 derece
Bünyan: En düşük 4, en yüksek 14 derece
Develi: En düşük 6, en yüksek 15 derece
Felahiye: En düşük 4, en yüksek 14 derece
Hacılar: En düşük 3, en yüksek 12 derece
İncesu: En düşük 3, en yüksek 16 derece
Özvatan: En düşük 2, en yüksek 13 derece
Pınarbaşı: En düşük 3, en yüksek 13 derece
Sarıoğlan: En düşük 2, en yüksek 15 derece
Sarız: En düşük 2, en yüksek 11 derece
Talas: En düşük eksi 3, en yüksek 14 derece
Tomarza: En düşük 0, en yüksek 12 derece
Yahyalı: En düşük 3, en yüksek 14 derece
Yeşilhisar: En düşük 4, en yüksek 17 derece.

PAYLAŞ
GÖNDER
Horsana Çayırı'nda ne için dua edildi Vali Çiçek’e çocuklardan sevgi seli Cumhuriyet Meydanında 23 Nisan töreni düzenlendi 23 Nisan’da sıcak hava balonlarında Türk bayrağı dalgalandı 213 MİLYON ELEKTRONİK TEBLİGAT; 7 MİLYAR TASARRUF “23 Nisan milletimizin bağımsızlık ve özgürlük iradesini tüm dünyaya ilan ettiği anlamlı bir gündür Kayseri OSB’de Teknik Kampüsün Temelleri 2025’te Atılacak "Kayseri, Kapadokya'nın merkezinde sayılıyor ve yurt dışından yabancıların gelmesi son derece kolay PRESTİJ PROJESİ: ANKARA-İZMİR YHT HATTI Bakanlık ve Büyükşehir, Erciyes'in Eteklerine 271 Bin Fidan Dikecek Kayseri'de sağlık çalışanları Filistin için ‘sessiz yürüyüş’ gerçekleştirdi OSB Teknik Kampüsü için imzalar atıldı Vali Çiçek Develi’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi Vali Çiçek, “İlimizde de hissedilen deprem nedeniyle saha taraması başladı, olumsuzluk yok” Tokat’ta meydana gelen 5,6 şiddetindeki deprem Kayseri’den de hissedildi Bünyan Cezaevi bahçesine 4 bin meyve ağacı dikildi Vali Gökmen Çiçek: “Bu şehirde asla uyuşturucu sattırmayacağız” Vali Gökmen Çiçek duyurdu: Yahyalı’da rafting alanı açılıyor Vali Gökmen Çiçek: “Turizmciler, gelecekte çok kıymetli bir konumda olacaklar” ‘Kayseri’nin Turizm Değerleri’ Resim Sergisi açıldı Dev İstihdam Fuarı Kayseri’de kurulacak Vali Yardımcısı Tekeş, “Spor okullarıyla birlikte 8 bin sporcu sayısını aşacağız” Vali Gökmen Çiçek: “Kayserinin hazineleri yerlerinde boş durmayacak” Vali Yardımcısı Tekeş, “ERVA Spor Okullarını mahalle bakkalından yakın hale getirmek istiyoruz” "Kapuzbaşı Şelalelerimiz Ziyaretçi Akınına Uğruyor"
×