KAYMEK yıl sonu programı düzenlendi

KAYMEK yıl sonu programı düzenlendi
KAYMEK tarafından 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı Gençlik Merkezleri Yıl sonu programı gerçekleştirildi.

Yıl boyunca 141 alanda öğrencilere eğitim verildi. Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen programda öğrencilerinin geri dönüşüm ve atık malzemelerden hazırladığı ürünlerde sergide yerini aldı. Ayrıca program kapsamında öğrenciler tarafından Türk ve Filistin bayraklarıyla Dabke dansı edildi. Hem merkezde hem de taşrada KAYMEK vasıtasıyla öğrenciler için çabaladıklarını söyleyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Hem yaz kurslarında hem de 2024-2025 eğitim-öğretim yılında daha da günün koşullarına uygun, teknolojiye uygun, bilişim çağına uygun, akıllı şehir projelerine uygun çalışmalar ile TEKNOFEST gençliğini oluşturacağız” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi KAYMEK tarafından 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı Gençlik Merkezleri Yıl sonu programı gerçekleştirildi. Programda KAYMEK öğrencilerinin geri dönüşüm ve sıfır atık ürünlerden hazırladığı sergi dikkat çekerken TEKNOFEST için hazırlanan projelerde sergide yerine aldı.
Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen programa Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yardımcısı Serdar Öztürk, KAYMEK Kurs Merkezleri Müdürü Denizhan Burhan Çanakpınar, KAYMEK öğretmenleri, öğrenciler ve aileleri katıldı. Program kapsamında konuşan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Siz sevgili gençlerimizin daha donanımlı, daha eğitimli ve özgüven içerisinde değerlerine bağımlı şekilde yetişmesi için ekibimiz gece demeden gündüz demeden koşturmakta. Çok şükür binlerce yavrumuz gerek kurslarda gerek eğitim amaçlı çalışmalarla gerek sosyal çalışmalarla gerekse spor çalışmalarla belediyemizin imkanlarından faydalanırken şehrimizin huzurunu, şehrimizin güzelliğini her yere taşımaya çalışıyoruz. Hem merkezde hem taşrada 16 ilçemizde KAYMEK vasıtasıyla ekiplerimizle buradaki insanların hepsinin donanımlı olmaları için koşturuyoruz. Yol alalım, çalışalım, çünkü insanlar bizleri seviyor, güveniyor. Sizlerin yapmış olduğu bu çalışma belki göreviniz ama yaptığınız çalışma, ibadettir, ibadet. Ödül alanları tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Hem yaz kurslarında hem de 2024-2025 eğitim-öğretim yılında daha da günün koşullarına uygun, teknolojiye uygun, bilişim çağına uygun, akıllı şehir projelerine uygun çalışmalar ile TEKNOFEST gençliğini oluşturacağız” ifadelerini kullandı.

Kayseri’nin birçok bölgesinde ve birçok alanda kurslarla hizmet verdiklerini söyleyen Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yardımcısı Serdar Öztürk, “Kültür faaliyetlerimiz ve belediyecilik hizmetlerimizde görüyorsunuz. Biz sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz, mutluluk duyuyoruz. Şehrin her tarafından kurmuş olduğumuz gençlik merkezlerimizle hizmet ediyoruz. Matematik kursları, dördüncü sınıftan 12’inci sınıfa kadar bütün öğrencilerimizin derslerine katkı vermeye çalışırken bizlere giriş sınavlarına, özellikle hazırlıyoruz. Birçok atölyelerimiz var. TEKNOFEST atölyemizde birçok alanda TEKNOFEST’e müracaat etmiş durumdayız. klınıza ne gelirse eğitim alanlarında, sanatsal faaliyetlerde KAYMEK A.Ş. olarak yerine getirmeye gayret ediyoruz. KAYMEK A.Ş.’nin sitesine girmek süratiyle bizlerin yapmış olduğumuz faaliyetleri daha yakından takip edebilirsiniz” şeklinde konuştu.

Programın ardından KAYMEK sergisi ile müzik kulübü öğrencilerinin türkü dinletisi, halk oyunları gösterisi, öğrenciler tarafından Türkiye ve Filistin bayraklarıyla Dabke dansı edildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri OSB’de Yagˆmur Suyu Bertaraf Kapasitesi 2 Katına C¸ıkarıldı Mimar Sinan 436. ölüm yıl dönümünde anılıyor 15 Temmuz Şehitleri: Kübra Doğanay ve Cennet Yiğit Kayseri protokolü şehit mezarlıklarını ziyaret etti 15 Temmuz Şehidi Kübra Doğanay’ın annesi Hikmet Doğanay: “Gururumuz acımızı bastırıyor” Kayseri OSB’de 21. Olağan Mali Genel Kurul Gerçekleştirildi Büyükşehir’den 15 Temmuz’a özel 'Milletin Zaferi' bisiklet turu 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK TRENİ YOLA ÇIKIYOR Erva Spor Okulları’nın 35’incisi açıldı ‘Boyçelik Erva Spor Okulları’ 15 Temmuz Şehidi Cennet Yiğit’in hatıraları baba evinde ‘Anı Evi’ olarak yaşatılıyor Valilikte üç Aile Sağlığı Merkezi protokolü imzalandı TÜRKİYE’NİN UZAYDAKİ GARANTİSİ TÜRKSAT 6A TÜRKSAT 6A’DA GERİ SAYIM BAŞLADI YOLLARDA AKILLI ULAŞIM DEVRİMİ Milli maç, bayrak satışlarını artırdı Vatandaşlar geçmişin izlerini antikacıda buluyor Vali Gökmen Çiçek’le vatandaştan ‘yürekleri rahatlatan’ diyalog Yeni Ufuklar Derneği, Kayseri ve mülteci sorunu hakkında kamuoyu duyurusu yayınladı Erciyes A.Ş., Erciyes Dağı Bilim Okulu'nda 26 ilden öğrencileri zirvede buluşturdu Kayseri’de 3 kaymakamın görev yeri değişti Milli maç için düzenlenen dev ekran etkinlikleri iptal edildi Bakan Yerlikaya: “Provakatif paylaşım yapanlara göz açtırmayacağız” Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Milletvekili Baki Ersoy mahalleliyi dinledi TÜRKSAT 6A AMERİKA’DA Kayseri Kariyer Merkezi, 1 ayda 305 kişiye iş imkânı sağladı
×