Reklamı Kapat

KAYMEK, Turizmin Yeni Gözdesi Soğanlı'da Yerini Aldı

KAYMEK, Turizmin Yeni Gözdesi Soğanlı'da Yerini Aldı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), Valilik ve Büyükşehir Belediyesi’nin girişimleri ile bölge turizmine kazandırılan Soğan Vadisi’nde satış ofisi ile hizmet vermeye başladı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yaz ayının yüzünü göstermesiyle birlikte, yerli ve yabancı turistleri, tarihi güzelliğiyle, coğrafyasıyla çok güzel bir turizm potansiyeline sahip Soğanlı Vadisi’nde yaptığı turistik çalışmalar ile dikkat çekiyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’in başlattığı turizm atağı kapsamında özel gayretleri ve girişimleri neticesinde kent turizmine kazandırdıkları Soğanlı Vadisi çevre düzenlemeleri ve tesisleri ile yerli, yabancı turistlerin ilgisini çekerken, Büyükşehir KAYMEK de satış ofisi ile Soğanlı’da yerini aldı.

Soğanlı Vadisi’nde açılan KAYMEK Satış Ofisi’nde, KAYMEK tesislerinde kursiyerler tarafından hazırlanan el emeği göz nuru birçok eser yerli ve yabancı turistlerin beğenisine sunuluyor. Satış Ofisi’nin raflarını süsleyen ve kendisine hayran bırakan birçok el emeği ürün Soğanlı Vadisi’ne akın edecek turistleri bekliyor.

Üreten kadınların en güçlü destekçilerinden biri olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin destek verdiği kadın kooperatiflerinin de ürünleri ofiste satışa sunulacak.

PAYLAŞ
GÖNDER
Develi’nin Zile Mahallesindeki kerpiç evler ‘kerpiç sempozyumunda’ tanıtılacak Başkan Büyükkılıç: “140 milyon metreküp sera gazı salınımını engelledik” Kayseri’de 6’ncı kitap fuarı gerçekleştirilecek Hulusi Akar Bulvarı - İtfaiye Talas Grup Amirliği yolu çalışma süresince 9 saat kapalı Yahyalı’da 2’nci Yahyalı Elma Kültür ve Turizm Festivali düzenlenecek Büyükkılıç'tan Yaklaşık 250 Milyon TL'lik Havalimanı Yolunda İnceleme Büyükkılıç, Kapuzbaşı Şelaleleri Yolunda Sıcak Asfalt Çalışmalarını İnceledi 4 ilçeye toplamda 180 milyon 275 bin ek bütçe Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde sona yaklaşıldı “İstişareyle şehri yönetmek güzel bir şey” Yeşilhisar’da bağ ve bahçe aralarında beton kanal çalışması tamamlandı BÜSAM Şehir Akademi 2023 Güz Dönemi kayıtları başladı Büyükşehir, ‘Dijital Gençlik Merkezi’ kuruyor Engelli Araçları Bakım Onarım Ünitesi, çalışmaya devam ediyor Akkışla’nın Gömürgen Mahallesinde sıcak asfalt dökülmeye başladı Büyükşehir Belediyesi Eylül Ayı Meclis toplantısı gerçekleştirildi Kayseri Ulaşım A.Ş. Müdürü Canbulut, “Bir yolcunun bize maaliyeti 14,5 lira” Büyükşehir’den ticari araçlar için online başvuru sistemi Akkışla’ya 5,5 milyon liralık Süt İşletme Tesisi yapılacak KAYMEK Robotik Kodlama Atölyesi kayıtları başladı Talas Mevlana – Cumhuriyet Meydanı tramvay hattında sona gelindi Onarım Timi İş Başında Kocasinan Belediyesi, araç filosu için 38 yeni aracı tanıttı İncesu'da 28'inci Üzüm Festivali başladı Yahyalı Belediyesi yeni araçlarını tanıttı
×