KAYMEK Gençlik Merkezleri bu yıl 5 bin 82 öğrenciye hizmet verdi

KAYMEK Gençlik Merkezleri bu yıl 5 bin 82 öğrenciye hizmet verdi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eğitim ve kültür kuruluşu KAYMEK Gençlik Merkezleri, Pazar günü, kapanış programı gerçekleştirecek. KAYMEK Gençlik Merkezleri, bu yıl 5 bin 82 öğrenciye hizmet verdi.

Büyükşehir Belediyesi Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) bünyesindeki Gençlik Merkezi, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nı geride bıraktı. KAYMEK Gençlik Merkezleri, 2023-2024 eğitim – öğretim yılında YKS hazırlıkta 1040, LGS hazırlıkta 1000 öğrenciye, toplamda ise 5 bin 82 öğrenciye hizmet verdi.
Kurslarda, akademik ders takviyeleri, sınavlara hazırlık kursları, etüt ve soru çözümleri, deneme sınavları, akıl oyunları, kulüp faaliyetleri, ödev evi hizmeti, öğrenci koçluğu, yarışmalar, seminerler, sosyal, sanatsal ve kültürel faaliyetler gerçekleştirildi.
Bu kapsamda, 26 Mayıs 2024 Pazar günü KAYMEK Gençlik Merkezleri Kapanış Programı ile 1 yılı geride bırakacak. Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde saat 14.00’te başlayacak kapanış programında, KAYMEK Gençlik Merkezleri müzik kulübü öğrencilerinin, türkü dinletisi, halk oyunları gösterisi ve Türk İslam Bilginleri Tiyatro Gösterisi gibi etkinlikler yer alacak.

PAYLAŞ
GÖNDER
×