Kastamonulu Bakan Yumaklı’dan Kayseri pastırması yorumu

Kastamonulu Bakan Yumaklı’dan Kayseri pastırması yorumu
Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, 500 firma ve bin 900 firmanın katıldığı 19’uncu Tarım Fuarı’nı ziyaret ederek sektör temsilcileriyle bir araya geldi ve stantlarda incelemelerde bulundu. Kayseri-Kastamonu arasındaki pastırma polemiği sorusunu yanıtlayan Bakan Yumaklı, “İkisi de kendi kategorisinde çok iyi ve başarılı” dedi.

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Atlas Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen ve toplamda 500 firma ve bin 900 firmanın katılmış olduğu 19’uncu Tarım Fuarı’nı etkinliğin ikinci gününde ziyaret etti. Fuarda stantları gezen Bakan Yumaklı, hem sektör temsilcileriyle bir araya geldi hem de stantları gezerek modern ekipman ve araçları inceledi. Kayseri-Kastamonu arasındaki pastırma polemiği ile ilgili yöneltilen soruyu yanıtlayan Bakan Yumaklı, “Her ikisi ayrı kategorilerde ve birbiriyle yarıştırmıyoruz. İkisi de kendi kategorisinde çok çok iyi ve başarılı. Yiyenlere afiyet olsun diyelim sadece” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri protokolü bayramlaştı TÜRKİYE ZİRVEYE UÇUYOR! Motosikletin arkasında taşınan kesilmiş küçükbaş hayvan görenleri şaşırttı Kayseri'de Filistin'e Destek Konvoyu düzenlendi Vali Yardımcısı Tekeş, seçim gününe kadar Pınarbaşı Belediye Başkanlığına görevlendirildi Kayseri’de bayram yağmurlu geçecek Vali Gökmen Çiçek: “KAYOTED, turizmin Kayseri gündemine oturmasını sağladı” Kayseri OSB Başkanı Yalçın’dan Ramazan Bayramı mesajı CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin’in oğlu Hüseyin Keskin için cenaze töreni düzenlendi Şehit Abdurrahim Yörük son yolculuğuna uğurlandı Kayseri’nin tarihi turizm cenneti: Ağırnas Yeraltı Şehri Kayseri OSB Geleneksel İftar Programı Gerçekleştirildi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu: Bayrama hazırız Erciyes Üniversitesi’nde Yapımı Devam Eden Projeler Birer Birer Hayata Geçiriliyor LÖSEV’in karşılıksız ihtiyaç çekleri kanser hastalarına merhem oluyor BOYTRANS SÜRÜCÜ AKADEMİSİ İLK MEZUNLARINI VERDİ! Şehit Çullu düzenlenen törenle memleketine uğurlandı HABERLEŞMEDE REKOR BÜYÜME Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden spor müsabakalarına seçim arası Yerel seçimler için 5 bin 560 kolluk kuvveti görevlendirildi Kayseri’de sağlık çalışanları ‘sessiz yürüyüş’ gerçekleştirdi Eyvan Sohbetleri'nin Konusu "Kayseri'de Ramazan Gelenekleri" Oldu KESOB Başkanı Şeyhi Odakır’dan 31 Mart açıklaması Gazze İftarı’na Kayseri’de Yoğun İlgi Erciyes Üniversitesi İle TÜZDEV Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
×