Kardan temizlenen kaldırımlara halı serildi

Kardan temizlenen kaldırımlara halı serildi
Kayseri’de etkisini gösteren kuvvetli kar yağışı sonrası belediye ekipleri, kardan temizlenen bazı cadde ve sokaklara halı serdi.

Geçtiğimiz Pazar günü başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı, yerini dondurucu soğuklara bıraktı. Büyükşehir temizlik ekipleri de günlerdir kar temizliği yapıyor. Ekipler, kardan temizlenen ve vatandaşların yoğun olarak bulunduğu bazı cadde ve sokaklarda önlem almaya devam ediyor.

Buzlanma nedeniyle kayganlaşan kaldırımlarda vatandaşların zarar görmemesi için halı serilmeye başladı. Kapalı Çarşı, Kazancılar Çarşısı ve Bankalar Caddesi’ndeki kaldırımlar halıyla kaplandı.

Vatandaşlar serilen halı sonrası, kaldırımlarda daha güvenli şekilde yürümeye başladı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kocasinan Akademi’nin yıl sonu sergisi çok beğenildi KASKİ, Yeni Sanayi'de Altyapı Hatlarını Güçlendiriyor Başkan Büyükkılıç, 13 Milyon Tl'lik Projede 3 Bin 200 Adet Küçükbaş Hayvan Dağıttı İletişim Küresi'nde Kayseri Kariyer Günleri Başladı Başkan Çolakbayrakdar, 50 yıllık sorunu çözüme kavuşturdu Vali Gökmen Çiçek: “Develi çok daha fazla hizmeti hak eden bir ilçe” Müze Özendirme Yarışması’ndan Ahi Evran Esnaf ve Sanatkârlar Müzesi’ne ödül Kocasinanlı öğrenciler, Çanakkale yolcusu Büyükşehir, 3 Bin 200 Küçükbaş Hayvan Dağıtımına Başlıyor Başkan Yalçın’dan vergi hatırlatması: “Son gün 31 Mayıs” 50 Günde 50 Bin!... Büyükşehir-Hayırsever işbirliğinde yeni bir projede daha Kocasinan Akademi’den göz kamaştıran yıl sonu sergisi açıldı KASKİ, Yemliha Mahallesi'ndeki Kanalizasyon Sorununu Çözdü Kayseri Ulaşım A.Ş.'den Parkomat Alanlarında Yeni Uygulama Kocasinan Akademi’den yıl sonu sergisi Büyükşehir'den "Empati Parkuru" Kocasinan Akademi Mimarsinan Spor Tesisine muhteşem açılış Talas’ta gezi otobüsüyle 19 Mayıs coşkusu Develi’de ‘fidanlar çürümeye terk edildi’ iddiası Kocasinan Gençlik Kulübü, Kuşçu Marina’da gençlere eşsiz bir gün yaşattı Büyükşehir'den Çarşıya Estetik Dokunuş Başkan Büyükkılıç'tan Kayserililere Muhteşem 19 Mayıs Kutlaması Kocasinan Akademi Mimarsinan spor tesisi açılıyor Büyükşehir, 3 Bin 200 Küçükbaş Hayvanın Dağıtımı İçin 16 İlçede Kuraları Tamamladı
×