İYİ Partili Yücel: “Vatandaşın hakkını belediye meclisinde arıyoruz”

İYİ Partili Yücel: “Vatandaşın hakkını belediye meclisinde arıyoruz”
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nın ikinci birleşiminde 13 maddelik gündem karara bağlanırken, İYİ PARTİ Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, vatandaşların itirazlarının belediye meclislerine gelmediğini, kendilerinin vatandaşın hakkını belediye meclisinde aradıklarını ifade etti.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2022 Yılı Ocak Ayı Meclis Toplantısı ikinci birleşiminde 13 maddelik gündem karara bağlandı. İYİ PARTİ Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel ise vatandaşların belediye başkanlıkları, makamlara vermiş olduğu itirazların komisyona gittiğini ancak belediye meclislerine gelmediğini söyledi. İYİ Parti grubu olarak vatandaşların hakkını belediye meclislerinde aradıklarını belirten Yücel, “Ek gündemde aslında vatandaşlarımızın kamu kurumlarıyla ilgili olan sorunlarını ve gündem maddelerini ele alıyoruz. Talas bölgesinde vatandaşlarımız bir takım imar, tadilatlara itirazlarda bulunmuşlar. Ben İYİ Parti grubu adına itirazlarımı yaptım. Komisyona kadar gidiyor itirazlar ancak belediye meclis gündemine gelmiyor. Vatandaşlarımız bilsin ki belediye başkanlıklarına, makamlara verdikleri itirazlar komisyona gidebiliyor ancak belediye meclislerine gelmiyor. Siz de bizim belediyede yaptığımız itirazlar gibi hakkınızı arayın. Bu konuda ısrarcı olduk hatta görmediğimiz için onların reddettiğini, reddin tersine oy kullandık. Vatandaşlarımızın itirazlarını sadece belediye başkan ve makamları sonra da Adalet ve Kalkınma Partisi’nin olduğu komisyonun görmesi yeterli değil. Muhalefet partileri diye tabir edilen İYİ Partilerin de itirazların ne olduğunu görmek en doğal hakkımızdır. Siz hakkınızı arayın, biz de belediye meclisinde sizlerin hakkını arıyoruz” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
YRP’li Önder Narin, “Seçimi Yeniden Refah Partisi belirleyecek” CHP’li Ünalmış, “Eski il başkanı hangi aracı kullanıyor?” 6’lı masanın adayı yine belli olamadı! Yeniden Refah Partisi Kayseri Seçim Koordinasyon Merkezi ilk toplantısını yaptı İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN KESİNTİSİZ ULAŞIM ÖNERİSİ İYİ Parti Kayseri teşkilatında görev dağılımı Önder Narin: Emeklilikte Adalet sağlanmalı CHP’li Ünalmış’dan, sürekli kaza yaşanan yol için iyileştirme talebi İYİ Parti’li Yücel, “Belediye, pazar esnafını cezalandırıyor” YRP’de SKM Başkanı Ferudun Öztaş oldu SP: ULAŞIMA YAPILAN ZAMLAR GERİ ALINMALI CHP’li Ünalmış: “Ulaşım fiyatında Konya’yı ikiye katladık” Vatan Partisi’nden Kılıçdaroğlu’na eleştiri Gelecek Partili Özdağ’dan TÜVTÜRK Protestosu CHP’li Orhan’dan toplu ulaşım zammına sert tepki CHP'nin çiçeği burnunda İl Başkanı Genel Merkezde KAZIM YÜCEL: ZAMLARA DOYMADINIZ GİTTİ! Özdemir: Suriye’nin geleceğine okyanus ötesinden gelenler değil, bölgenin sahipleri karar verir SP: CUMHURBAŞKANI’NA YAPILAN HAREKET TEK KELİME İLE İĞRENÇTİR İYİ Partili Yücel: “Vatandaşın hakkını belediye meclisinde arıyoruz” Kazım Yücel'den Kadroya Alım Yöntemine Tepki CHP Kayseri İl Başkanı Mustafa Devrim Demirtaş oldu CHP İl Başkanı için “ortak aday” formülü İYİ Partili Yücel: “Mülteciler gitmek isterse sınıra kadar 5 otobüs verebilirim” CHP Kayseri İl Başkanlığı seçiminde gergin anlar
×