İYİ Partili Yücel: “Vatandaşın hakkını belediye meclisinde arıyoruz”

İYİ Partili Yücel: “Vatandaşın hakkını belediye meclisinde arıyoruz”
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nın ikinci birleşiminde 13 maddelik gündem karara bağlanırken, İYİ PARTİ Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, vatandaşların itirazlarının belediye meclislerine gelmediğini, kendilerinin vatandaşın hakkını belediye meclisinde aradıklarını ifade etti.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2022 Yılı Ocak Ayı Meclis Toplantısı ikinci birleşiminde 13 maddelik gündem karara bağlandı. İYİ PARTİ Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel ise vatandaşların belediye başkanlıkları, makamlara vermiş olduğu itirazların komisyona gittiğini ancak belediye meclislerine gelmediğini söyledi. İYİ Parti grubu olarak vatandaşların hakkını belediye meclislerinde aradıklarını belirten Yücel, “Ek gündemde aslında vatandaşlarımızın kamu kurumlarıyla ilgili olan sorunlarını ve gündem maddelerini ele alıyoruz. Talas bölgesinde vatandaşlarımız bir takım imar, tadilatlara itirazlarda bulunmuşlar. Ben İYİ Parti grubu adına itirazlarımı yaptım. Komisyona kadar gidiyor itirazlar ancak belediye meclis gündemine gelmiyor. Vatandaşlarımız bilsin ki belediye başkanlıklarına, makamlara verdikleri itirazlar komisyona gidebiliyor ancak belediye meclislerine gelmiyor. Siz de bizim belediyede yaptığımız itirazlar gibi hakkınızı arayın. Bu konuda ısrarcı olduk hatta görmediğimiz için onların reddettiğini, reddin tersine oy kullandık. Vatandaşlarımızın itirazlarını sadece belediye başkan ve makamları sonra da Adalet ve Kalkınma Partisi’nin olduğu komisyonun görmesi yeterli değil. Muhalefet partileri diye tabir edilen İYİ Partilerin de itirazların ne olduğunu görmek en doğal hakkımızdır. Siz hakkınızı arayın, biz de belediye meclisinde sizlerin hakkını arıyoruz” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
KAZIM YÜCEL MEYDANDA VATANDAŞLARI DİNLEDİ DEVA Partisi Kocasinan Başkan Adayı Türkmen, "Görmezden gelinen ulaşım sorununu biz çözeceğiz" Milletvekili Çopuroğlu, “Hızlı tren projesi bölge için önemli bir ulaşım ağı oluşturacak” Milletvekili Özsoy duyurdu: “Keleş Deresi’nde doğal afet ve taşkın hasarı onarımı yapılacak” Coşkun: “Kayseri’mizi nefes alamaz hale getirdiler” CHP Kocasinan İlçe Başkanlığından Kocasinan Belediyesi’ne Slogan Tepkisi Yücel: “Vatandaşı makarna, mantıyla kandırmaya alıştılar” Gözütok, “Talas’a 7 gün 24 saat açık kalacak kreşler yapacağız” İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Şahin’den Cumhuriyet Meydanı’ndaki parti bayraklarına eleştiri Başkan Büyükkılıç 5 yıllık projelerini açıkladı Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim”
×