İYİ Partili Muharrem Yiğen, Kocasinan ilçe başkanlığına aday oldu

İYİ Partili Muharrem Yiğen, Kocasinan ilçe başkanlığına aday oldu
İYİ Parti Kocasinan İl Başkanlığına İYİ Parti Kocasinan Meclis Üyesi Muharrem Yiğen’de aday oldu. Daha önce Muharrem Sızırlıo’nun da adaylığını açıkladığı İYİ Parti Kocasinan İlçe Kongresi 4 Aralık’ta yapılacak.

İYİ Parti Kocasinan ilçe başkanlığında yapılacak seçim öncesinde başkanlık adayları tek tek açıklanmaya başladı. Geçtiğimiz hafta Muharrem Sızırlıo’nun İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanlığına adaylığını açıklamasının ardından bugün İYİ Parti Kocasinan Meclis Üyesi Muharrem Yiğen, İYİ Parti Kayseri İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıda başkanlık için adaylığını açıkladı.

Toplantıda konuşan İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, “Tüm Türkiye’de İYİ Parti İl, İlçe kongreleri yapmaya başladı, sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde de sürdürmeye devam ediyor. İnşallah bu süreci de önümüzdeki iki hafta içerisinde ilçe kongrelerini de bitirmiş olacağız. Hemen arkasından da İl kongresi için çalışmalarımız başlayacak. İl kongresi ile ilgili kararı genel idare kurulu verecek. Ama 29 Ocak’a kadarda tüm Türkiye’de İYİ parti tüm kongreleri bitmiş olacak. Güzel bir seçim dönemi yaşıyoruz aslında adaylarda bol, çoğalıyor. Bu bizi gerçekten mutlu ediyor. Demek ki partimizin hizmetinde bulunan arkadaşlarımızın daha iyiyi yapabilme adına kendini ortaya koyma iradeleri bizim için çok önemli oluyor. Bu hafta Talas ve Melikgazi kongrelerimizi inşallah bitireceğiz. Hemen arkasından da 4 Aralık’ta da Kocasinan ilçe kongremizi bitireceğiz. Şu anda mevcut ilçe Başkanı Mustafa Işık’ın dışında Muharrem Sızırlıo geçen hafta içinde yine bu salonda adaylığını açıkladı. Bugün de hem Kocasinan Meclis üyemiz hem partimizin kuruluşundan beri yol aldığımız Avukat Muharrem Yiğen’i Kocasinan İlçe başkanlığına aday olmasıyla ilgili toplandık. Kongrelerin bitimiyle hemen sahalardaki çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu kongre süreci içerisinde hiç kimsenin burnunun kanamayacağı, kaybedenin olmayacağını, kazananın İYİ Parti olacağını hep söyledik yine söylüyoruz. Yapacağımız 3 ilçe kongresinde de ayını duyarlılıkla devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

‘4 ARALIK’TA KOCASİNAN İLÇE BAŞKANIYIM’

İlçe başkanlığı yapma konusunda kendine güvendiğini söyleyen Muharrem Yiğen, “Bu bir bayrak yarışı ve ben bu bayrağı mevcut ilçe başkanımızdan ve diğer aday olan Muharrem kardeşimizden daha iyi yapabileceğimi düşünüyorum ve yapabileceğim noktasında kendime güveniyorum. Bununla ilgili bir tereddüttüm ve aklımda bir soru işareti yok. Bizim buradaki amacımız partide küslükler, kırgınlıklar olmasın, birlik beraberlik olsun diye konuşma yapan değerli büyüklerimle karşılaşıyorum, görüyorum ama aslında sorunun da kendilerinin yarattığını biliyorum. Aslında küskünlük ve kırgınlık olmasın diyen herkes aslında sorunun bir parçası olduğunu göz ardı ederek bunu dile getiriyor. Ben yapılacak olan kongreden sonra 4 Aralık günü akşamı Kocasinan ilçe başkanıyım. Kocasinan’da birlik beraberlik nasıl olur, nasıl yapılır göstereceğim. Önümüzde bir genel seçim var ve bu genel seçimde bizim daha fazla görünür olmamız, vatandaşın içinde olmamız, istekleri talepleri dinleyip gerekli yerlere iletmemiz lazım. Bu seçimlere partimizi Kocasinan teşkilatını daha başarılı bir şekilde götüreceğimi düşünüyorum. Alacağımız oy oranının daha fazla olması için çalışacağım” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
ÇALIŞ – MIŞ GİBİ GÖRÜNEN ANLAYIŞTAN BIKTIK İYİ Partili Yücel: “Gençlere, onları ülkede tutacak fırsatlar verilmeli” "10’nun üzerinde belediye başkanı AK Parti’ye geçmek istiyor, değerlendiriyoruz." Narin’den Kayseri tanıtım günlerine destek Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı''na Katıldı.... Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı Kasım ayı il divan toplantısını gerçekleştirdi İYİ Parti Melikgazi'de yeniden Küçük dönemi Yeniden Refah Partisi Hacılar İlçe Başkanlığı Binası Açıldı ‘Kayseri Şehir Hastanesi Radyoloji Bölümünde 30 bine yakın bekleyen sonuç var’ İYİ Parti’li Kazım Yücel: “Kayseri halkı su fiyatları altında eziliyor” Başkan İncetoprak, Başbuğ Türkeş’i doğumunun 105. Yılında andı İYİ Partili Muharrem Yiğen, Kocasinan ilçe başkanlığına aday oldu Özhaseki; “Muhalefetin ileriye yönelik bir cümlesi dahi yok” YRP’li Önder Narin; “Kayseri’nin özlemiş olduğu genç ve dinamik kadroyla yola çıkacağız” Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, “Ekonomik sorunların bilincindeyiz” Sedat Kılınç İYİ Parti’ye katıldı Memleket Partisi Kayseri İl Başkanı Deniz Coşkun oldu CHP’den su fiyatlarına yüzde 50 indirim önergesi Özhaseki, “Bu coğrafya zayıf devlet kaldırmaz. Bu coğrafyada güçlü olmak mecburiyettir" İYİ Partili Yücel, “Kentsel dönüşümle vatandaşın başına bela açıyorsunuz” ÖZHASEKİ GAZİANTEP’TE CHP’Lİ BELEDİYELERE YÜKLENDİ Başkan Büyükkılıç, Gaziantep'te AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı'na Katıldı Özhaseki: “Muhalefet belediyeleri hizmet yerine, algı belediyeciliği yapıyor” İYİ Partili Yücel: “Benim okulum nerede?” YRP Kayseri İl Teşkilatı 25 otobüs ile Ankara’ya gitti
×