İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN KIRSAL MAHALLE ÇAĞRISI

İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN KIRSAL MAHALLE ÇAĞRISI
İyi Partili Kazım Yücel, kırsal mahalle düzenlemesinin bir an önce uygulamaya geçirilmesi gerektiğini söyledi. Kocasinan Meclis toplantısında konuşan Kazım Yücel, kırsal alanlarda yaşayanların çok ciddi vergi ve fatura ödediklerini belirtti. Muhtarlara seslenen Yücel, "Korkmadan kırsal mahalle için başvurunuzu yapın" dedi.

Kocasinan Belediye Meclisi''nin Nisan ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Meclisin gündem maddesinde yer alan ''Kırsal Mahalle Düzenlemesinin'' üçüncü kez komisyona havale edildi. Meclis toplantısında bu konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan  İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, kırsal mahalle düzenlemesinin bir an önce uygulanmasını istedi. Kırsalda yaşayanların ''otobüsüm gelmez''  ve ''yatırımlar yapılmaz'' gibi kaygı taşıdıkları için bu uygulamadan yararlanmaktan çekindiğini belirten Kazım Yücel,  muhtarlara seslendi. Yücel, "Korkmayın, size verilen bu desteklerden yararlanmak için belediyelere müracaatlarınızı yapın. Vergiden, faturalardan  indirimli olarak faydalanın. Hiçbir şekilde hizmetler aksamaz. Belediyenin görevi size hizmet götürmek. O yüzden müracaatlarınızı yapın" dedi.

KADERİNİZİ İKİ DUDAK ARASINDA BIRAKMAYIN

Konuya ilişkin bir değerlendirmede İyi Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık''tan geldi. Işık da yaptığı açıklama ile Kazım Yücel''in açıklamalarına katıldıklarını belirtti. Kırsal Mahalle Kanununu uygulamaktan imtina edilmemesi gerektiğini vurgulayan İlçe Başkanı Mustafa Işık, "Köye dönüşün teşvik edileceği bir ortamdayız. Koronavirüsnedeniyle insanlar toprakla buluşmak istiyor. Kaderinizi iki dudak arasında bırakmayın ve kırsal mahalle statüsünden yararlanmak için mutlaka müracaatlarınızı yapın" dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Akşener, 4B’li çalışanların hakkını sordu AK Parti Kocasinan Rekor Kırdı... Kabinede 3 değişiklik Bahçeli’den 128 Milyar dolar yorumu Başkan Çopuroğlu, AK Parti İl Başkanları Toplantısına katıldı... Kılıçdaroğlu hakkında hazırlanan fezleke TBMM’de AK Partili belediyelere ramazan genelgesi “Tuzun koktuğu günleri yaşıyoruz” CHP Kayseri Milletvekili Arık besicilerin isyanını dile getirdi Çakmak: “Gençler Umut Vaat Etse de İktidar Umutsuzluğa Terk Ediyor" Başkan Çopuroğlu, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı DEVA Partisi Kayseri 3 ilçe başkanına yetki belgesini verdi Yeniden Refah İl Başkanı Narin’den teravih namazı tepkisi İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN KIRSAL MAHALLE ÇAĞRISI Bahçeli: “İbreti alem için, 104 emekli amiralin rütbeleri sökülmelidir” "O gece sabaha kadar uyumadık" Özhaseki: “Türkiye ile mücadele eden kim varsa bu bildiriden çok hoşnut olmuştur” “Kanal İstanbul’u yapacağız. Şimdi her zamankinden daha çok inanıyoruz” Cumhurbaşkanı Erdoğan, vefatının 24'üncü yılında Alparslan Türkeş'i andı Gece yarısı bildiri yayımlayan emekli amirallere sert tepki İYİ Parti İl Başkanı Ataman’ın Türkeş açıklaması merak uyandırdı Yeniden Refah Kayseri teşkilatı 6 Haziran için özel çalışma gurubu kurdu Özhaseki: PKK ve FETÖ ile mücadelemiz ölümüne devam edecek CHP’li Arık: “Bir Gün Değil Her Gün Farkında Olun! LGBT üyelerinden İYİ Parti lideri Meral Akşener’e teşekkür
×