İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!..

İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!..
İyi Partili Kazım Yücel, Bu Sefer Erciyesevler Pazarını gezerek hem pazar esnafının sorunlarını dinledi hem de alış veriş yaptı. Yaptığı alışveriş sonrası bir açıklama yapan Kazım Yücel, "Allah hem pazar esnafına hem de vatandaşımıza yardım etsin. Ne pazarcı memnun ne de pazara gelen vatandaş memnun" dedi

SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR

Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, sorunları yerinde dinlemeye devam ediyor. Vatandaşı ve esnafı ziyaret ederek onların sorunları ile birebir ilgilenen Yücel'in bu kez adresi Erciyesevler Mahallesinde kurulan semt pazarı oldu. Pazarı gezen Yücel hem alış veriş yaptı hem de esnaf ile vatandaşı dinledi.

ALLAH YARDIM ETSİN

Pazar gezisi sonrası bir açıklama yapan İyi Partili Kazım Yücel, "Erciyesevler pazarını hem ziyaret edelim esnaflarımızın hem dertlerini dinleyelim varsa sorunları bunları giderebilirsek bu sorunların üzerinde duralım, keyifleri varsa onlara moral verelim dedik bir ailemiz için de bir alış veriş yapalım diyerek geldik. Her esnafımızı dinledik onlardan da ufak tefek alışveriş yaptık ve bir şeyler aldık. Gördük ki pazara gelen halkımıza Allah yardım etsin. Fiyatlar olabildiğince yüksek. Meyve fiyatları mevsimi olmasına rağmen yüksek. Asgari ücretli vatandaşlarımıza Allah yardım etsin. Allah onlara yardım ederken pazarcı esnafımıza da yardım etsin. Aldıkları fiyatların üzerine bir iki lira koyarak satıyorlar. Hatta açıkça da söylüyorlar bazen zarar dahi ediyoruz  başkanım diyorlar.'' dedi.

NE EKONOMİMİZ EKONOMİ NE MAAŞLAR MAAŞ

Eleştirilerini sıralayan  Yücel, ''Türkiye'de ekonomi bozulmuş, maaş dengesi bozulmuş. Bu gün ben orta halli bir vatandaş olarak ben dahi cebimdeki paranın neredeyse tamamını pazarda bitirdim. Aldığım bütün yiyecekler de bugün ziyaret edeceğimiz bir ailemizin belki üç beş günlüğüne yetmeyecek kadar. Allah yardımcımız olsun. Ne Ekonomimiz Ekonomi, Ne Maaşlar Maaş. Ne pazarcı memnun ne de pazara gelen memnun.'' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
CHP İl Başkanı Adil Demir istifa etti Büyükkılıç ve Başkanlardan Özhaseki'ye Ziyaret Vekil Çopuroğlu, rozetini taktı Abdullah Gül'den Erdoğan'a 'tebrik' telefonu AK Parti Milletvekili Çopuroğlu: “Birinci gündemimiz hızlı tren olacak” AK Parti İl Başkanı Üzüm, “Vekillerimiz Kayseri’de faydalı işlere imza atacak” AK Parti Kayseri milletvekilleri mazbatalarını aldır Cumhuriyet Meydanında coşkulu kutlama; Bakan Akar Kayserililere teşekkür etti CHP İl Başkanı Adil Demir’in istifa edeceği öğrenildi... Kayseri’de Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm ilçelerde birinci çıktı Özdemir: “Hemşehrilerimiz, Cumhurbaşkanımızı yüksek oy oranı ile destekleyecektir” Erdoğan’ı Destekleyen 125 Kişi Partilerinden İstifa Ederek AK Parti’ye Katıldı Cumhur İttifakı Milletvekillerinden Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret YRP’li Önder Narin: “Türkiye yeni yüzyılı için Erdoğan’a oyunuzu kullanın” Milletvekili Böhürler, "Türkiye Yüzyılını gençlerle birlikte inşaa edeceğiz" Eski CHP milletvekili kaleye asılan Erdoğan fotoğraflarından rahatsız oldu CHP, seçim standına saldırı yapıldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu Önder Narin YRP’de yeniden il başkanı oldu, partiye katılımlar arttı İYİ Parti Milletvekili Ataş mazbatasını aldı CHP Milletvekili Aşkın Genç mazbatasını aldı CHP Milletvekili Mahmut Arıkan mazbatasını aldı MHP Milletvekilleri İsmail Özdemir ve Baki Ersoy mazbatasını aldı Hakan Satılmış, BBP Kayseri İl Başkanı oldu BBP İl Başkanı Mustafa Dirmen’den “Safımız Cumhur İttifakı” açıklaması CHP Kayseri'de oyunu yüzde 5 arttırdı
×