Reklamı Kapat

İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!..

İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!..
İyi Partili Kazım Yücel, Bu Sefer Erciyesevler Pazarını gezerek hem pazar esnafının sorunlarını dinledi hem de alış veriş yaptı. Yaptığı alışveriş sonrası bir açıklama yapan Kazım Yücel, "Allah hem pazar esnafına hem de vatandaşımıza yardım etsin. Ne pazarcı memnun ne de pazara gelen vatandaş memnun" dedi

SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR

Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, sorunları yerinde dinlemeye devam ediyor. Vatandaşı ve esnafı ziyaret ederek onların sorunları ile birebir ilgilenen Yücel'in bu kez adresi Erciyesevler Mahallesinde kurulan semt pazarı oldu. Pazarı gezen Yücel hem alış veriş yaptı hem de esnaf ile vatandaşı dinledi.

ALLAH YARDIM ETSİN

Pazar gezisi sonrası bir açıklama yapan İyi Partili Kazım Yücel, "Erciyesevler pazarını hem ziyaret edelim esnaflarımızın hem dertlerini dinleyelim varsa sorunları bunları giderebilirsek bu sorunların üzerinde duralım, keyifleri varsa onlara moral verelim dedik bir ailemiz için de bir alış veriş yapalım diyerek geldik. Her esnafımızı dinledik onlardan da ufak tefek alışveriş yaptık ve bir şeyler aldık. Gördük ki pazara gelen halkımıza Allah yardım etsin. Fiyatlar olabildiğince yüksek. Meyve fiyatları mevsimi olmasına rağmen yüksek. Asgari ücretli vatandaşlarımıza Allah yardım etsin. Allah onlara yardım ederken pazarcı esnafımıza da yardım etsin. Aldıkları fiyatların üzerine bir iki lira koyarak satıyorlar. Hatta açıkça da söylüyorlar bazen zarar dahi ediyoruz  başkanım diyorlar.'' dedi.

NE EKONOMİMİZ EKONOMİ NE MAAŞLAR MAAŞ

Eleştirilerini sıralayan  Yücel, ''Türkiye'de ekonomi bozulmuş, maaş dengesi bozulmuş. Bu gün ben orta halli bir vatandaş olarak ben dahi cebimdeki paranın neredeyse tamamını pazarda bitirdim. Aldığım bütün yiyecekler de bugün ziyaret edeceğimiz bir ailemizin belki üç beş günlüğüne yetmeyecek kadar. Allah yardımcımız olsun. Ne Ekonomimiz Ekonomi, Ne Maaşlar Maaş. Ne pazarcı memnun ne de pazara gelen memnun.'' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
AK Parti Kayseri teşkilatından Devlet Bahçeli jesti CHP’li Arık: “Cumhur ittifakının videoları düzmece” İYİ Partili Yücel, Büyükşehir ek bütçesini eleştiri yağmuruna tuttu VAN, ÖZHASEKİ’Yİ BAĞRINA BASTI CHP’li Arık: “Koltuk ittifakını telaş sardı” MHP'DE 18 EYLÜL HAZIRLIKLARI BAŞLADI Bakan Çavuşoğlu Kayseri'ye gelecek YRP Develi İlçe Başkanı görevden alındı Özhaseki'den İmamoğlu'na sert gönderme Dursun Ataş: Kayseri’de çiftçi kan ağlıyor DEVA’dan Özvatan’a atama Devlet Bahçeli Kayseri’ye geliyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri'ye selam yolladı AK Parti ile CHP arasında üye tartışması; Çopuroğlu: “CHP bu kadar çok üye alıyorsa rakam açıklasın Kemal Kılıçdaroğlu, Kayserili 57 muhtara parti rozeti taktı MHP’LİYİM YALANI ORTAYA ÇIKAN ESNAF ÖZÜR DİLEDİ CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Gonca Yelda Orhan: “Cumhurbaşkanı adayımız Kılıçdaroğlu” İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, esnafın ve çiftçinin sıkıntılarını dinledi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri’den memnun ayrıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında muhalefete yüklendi CHP’li Arık’tan AK Parti’ye jet hızında cevap! Özhaseki: “Kayserililer, Memduh bey ve ilçe belediye başkanlarımızı hep iş başında gördü” AK Parti Kayseri teşkilatından zehir zemberek açıklamalar Mehmet Özhaseki: “Emniyet kayıtlarına göre Cumhuriyet Meydanı’nda 70 bin kişi vardı” Milletvekili Arık’tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingine işçi taşıma iddiası
×