İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!..

İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!..
İyi Partili Kazım Yücel, Bu Sefer Erciyesevler Pazarını gezerek hem pazar esnafının sorunlarını dinledi hem de alış veriş yaptı. Yaptığı alışveriş sonrası bir açıklama yapan Kazım Yücel, "Allah hem pazar esnafına hem de vatandaşımıza yardım etsin. Ne pazarcı memnun ne de pazara gelen vatandaş memnun" dedi

SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR

Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, sorunları yerinde dinlemeye devam ediyor. Vatandaşı ve esnafı ziyaret ederek onların sorunları ile birebir ilgilenen Yücel'in bu kez adresi Erciyesevler Mahallesinde kurulan semt pazarı oldu. Pazarı gezen Yücel hem alış veriş yaptı hem de esnaf ile vatandaşı dinledi.

ALLAH YARDIM ETSİN

Pazar gezisi sonrası bir açıklama yapan İyi Partili Kazım Yücel, "Erciyesevler pazarını hem ziyaret edelim esnaflarımızın hem dertlerini dinleyelim varsa sorunları bunları giderebilirsek bu sorunların üzerinde duralım, keyifleri varsa onlara moral verelim dedik bir ailemiz için de bir alış veriş yapalım diyerek geldik. Her esnafımızı dinledik onlardan da ufak tefek alışveriş yaptık ve bir şeyler aldık. Gördük ki pazara gelen halkımıza Allah yardım etsin. Fiyatlar olabildiğince yüksek. Meyve fiyatları mevsimi olmasına rağmen yüksek. Asgari ücretli vatandaşlarımıza Allah yardım etsin. Allah onlara yardım ederken pazarcı esnafımıza da yardım etsin. Aldıkları fiyatların üzerine bir iki lira koyarak satıyorlar. Hatta açıkça da söylüyorlar bazen zarar dahi ediyoruz  başkanım diyorlar.'' dedi.

NE EKONOMİMİZ EKONOMİ NE MAAŞLAR MAAŞ

Eleştirilerini sıralayan  Yücel, ''Türkiye'de ekonomi bozulmuş, maaş dengesi bozulmuş. Bu gün ben orta halli bir vatandaş olarak ben dahi cebimdeki paranın neredeyse tamamını pazarda bitirdim. Aldığım bütün yiyecekler de bugün ziyaret edeceğimiz bir ailemizin belki üç beş günlüğüne yetmeyecek kadar. Allah yardımcımız olsun. Ne Ekonomimiz Ekonomi, Ne Maaşlar Maaş. Ne pazarcı memnun ne de pazara gelen memnun.'' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Özdemir: "CHP, açık bir milli güvenlik tehdidi haline dönüşmüştür" Devlet Bahçeli’den, CHP ve İYİ Parti’nin HDP çıkışına sert yanıt Saadet Partisi İl Başkanı Büyükşehir'in zam kararını eleştirdi YRP İl Başkanı Önder Narin’den teşekkür mesajı DEVA Partisi’nde deprem!.. "EYT sorununu çözeceğiz" Türkiye’de kaç siyasi parti var? Kazım Yücel: Okullar eğitim ve öğretime hazır değil Narin: “CHP bu milleti ve cumhuriyet ruhunu anlayamayacak” Erbakan: “Seçim barajı sıfıra kadar indirilmeli” Kazım Yücel manzarayı gözler önüne serdi ve yetkililere çağrı yaptı “Suda KASKİ vurgunu!” Fatih Erbakan: 'Kaliteli nesiller yetiştirmek hayati öneme sahip' Ataman: Yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun Özhaseki: “Ülkemizde özgürlük ortamını AK Parti olarak biz sağladık” Karayel: "Afganistan’dan veya başka yerden daha fazla mülteci istemediğimizi ifade ettik" Kazım Yücel: Etin ve yemin ithal edilmesi ülkemiz için büyük utanç Milletvekili İsmail Özdemir'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a tebrik AK Parti'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a hayırlı olsun ziyareti MHP'de İncetoprak'ın yönetimi belli oldu SP teşkilatı Tomarza’da vatandaşlarla buluştu MHP İl Başkanı İncetoprak’ın listesi onaylandı Kazım Yücel’den Büyükşehir Belediyesi’ne ironi dolu gönderme MHP Milletvekili Baki Ersoy: “Kayseri İl teşkilatındaki değişim bir nöbet değişimidir” Özhaseki, "Gönül belediyeciliğini de inşa etmeye çalışıyoruz”
×