Reklamı Kapat

İYİ Partili Işık: Sığınmacıların Çeteleşmelerine Fırsat Vermeyin

İYİ Partili Işık: Sığınmacıların Çeteleşmelerine Fırsat Vermeyin
İyi Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık, geçen hafta Fevzi çakmak Mahallesinde gerçekleştiği ifade edilen olay üzerine bir basın açıklaması yapmıştır. Sayın Işık yaptığı basın açıklamasında, Suriyeli bir grup ile bir gencin arasında yaşanan olaya değinerek, sığınmacı konumunda bulunan Suriyelilerin çeteleşmesine fırsat verilmemesi gerektiğini ifade etti.

İyi Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık'ın Yapmış Olduğu Açıkla Şu Şekilde;

"Değerli Kayserili hemşerilerimiz. Fevziçakmak Mahallemizde bir hafta evvel, evlerinin önünde Ahmet Şahin isimli, gencimize saldıran Suriyeliler, araya giren baba Çetin Şahin'ide ağır şekilde darp etmişlerdir. Bu esnada sokakta bulunan Yiğit Akali isimli 6 yaşındaki yavrumuza da tekmelemek suretiyle bacağının kırılmasına sebebiyet vermişlerdir. Emniyet güçlerimizin zamanında araya girmesiyle bu menfur olan vahim boyutlara ulaşmadan kontrol altına alınabilmiştir.

BU OLAYLAR KESİNLİKLE MÜNFERİT OLAYLAR DEĞİLDİR

Olayların yatışmasına mütakip, oğlunun ayağı kırılan şahsen de tanıdığımız Akali ailesini ve Ahmet Şahin, Çetin Şahin Ailesini ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi iletip sıkıntılarını ve dertlerini dinledik. Akabinde, mahalledeki vatandaşlarımızın da bu konularda ki dertlerini dinledik. Bu görüşler ışığında yetkililere sesleniyoruz. Suriyeli sığınmacıların çıkartmış olduğu olaylar kesinlikle münferit olaylar değildir. Ailelerden ve halktan duyduğumuz sözleri burada aktarmaktan imtina ediyoruz. Lütfen sığınmacıların çeteleşmelerine fırsat vermeyiniz."

PAYLAŞ
GÖNDER
Arık’tan Özhaseki’ye “Suriyeliler Giderse Sanayi Batar” Yanıtı Özhaseki, Develi'de yerel yönetimler istişare toplantısı yaptı İYİ Partili Kazım Yücel, Suriyeliler konusunda açtı ağzını yumdu gözünü Fatih Erbakan'dan 'Tunus' açıklaması: Darbenin arkasında dış güçler var Kazım Yücel'in Çağrısına Büyükşehir Yanıt Verdi Özhaseki: “Millet İttifakı bir yapım ekibi değil, bir yıkım ekibi” Özhaseki: "Türkiye’nin milli menfaatleri söz konusu olduğunda muhalefet edilmez" AK Parti teşkilatları saha çalışmalarına devam ediyor Bakan Akar Kayseri’de konuştu... Yeniden Refah İl Başkanı Narin: Üreticimiz kurban ediliyor Kazım Yücel, hayvan pazarını gezdi besicilerin sıkıntılarını dinledi SP’li Aktaş’tan Palancıoğlu’na kentsel dönüşüm eleştirisi Bahçeli: “Bal gibi, buz gibi CHP-HDP-İP ortaktır” Yeniden Refah’ın gençleri sahada İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!.. Çopuroğlu: “Dünyada hatırı sayılır bir şekilde adından söz ettiren bir ülkenin vatandaşıyız” Yeniden Refah İl Başkanı Narin işine giden vatandaşa simit ve çay ikram etti Başkan Çopuroğlu Ankara'da SP'li Sinan Aktaş, 1153 şirket işçisi için vaatte bulundu Kayseri'deki 4 seçmenden 1’i AK Partili İYİ Partili Kazım Yücel: Suriyeliler hükümetin nazlı evlatları oldu Saadet Partisi il teşkilatı vatandaşa zamları sordu CHP MİLLETVEKİLİ ARIK 5 DAKİKADA KAYSERİ’Yİ ANLATTI Çopuroğlu Bünyan Teşkilat Toplantısına katıldı Başkan Çopuroğlu: “STK’larla sırt sırta diyaloğumuz devam edecek”
×