İYİ Partili Göker Gözütok: Talas’ın Trafik Çilesini Bitireceğiz

İYİ Partili Göker Gözütok: Talas’ın Trafik Çilesini Bitireceğiz
İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, Talas’ta dar yollarda oluşan trafik çilesine son verecek projeyi hazırladıklarını, seçim sonrası unu hayata taşıyarak ilçenin trafik çilesine son vereceklerini söyledi.

İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, ilçede seçmenle buluşmalarını sürdürüyor. Gittiği her yerde coşkuyla karşılanan Gözütok, vatandaşlar tarafından ilçede oluşan sorun ve sıkıntılarını dinleyip notlarını alıyor, seçimi kazanması halinde neler yapacağını seçmenle paylaşıyor. Seçmenin kendi gözünden anlattığı eksik ve aksaklıklara dayalı hizmet açığının kapatılması için Avrupa ülkelerindeki belediyecilik hizmeti ve İYİ parti Belediyeciliği modeliyle cevap vereceklerini belirten Göker Gözütok, her alan için projeler hazırladıklarını vurguladı.

TRAFİK ÇİLESİ VE EGSOZ GAZI HALK SAĞLIĞINI TEHDİT EDİYOR!

Her geçen gün büyüyen nüfusu ile hizmet alanı da genişleyen Talas’ın geleceğine dair liyakatli ekibiyle sürekli toplantılar gerçekleştiren İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, ilçenin acil çözülmesi gereken sorunları olduğunu söyledi.

Göker Gözütok, “Talas, benim çocukluğumda ilçeye gelenleri ‘Yeşil Talasa hoşgeldiniz’ tabelasıyla karşılardı. Şimdi bir bakıyorsunuz her tarafı taş yığınına dönmüş bir ilçeyle karşı karşıyasınız. İnsanlar evlerine girdiğinde balkonundan bir oksijen almak istese taş yığınından başka bir manzara göremeyince sinir sistemi olumsuz etkileniyor! Üstüne birde daha önceden planlanıp, hesaplaması yapılmadan dar veya daraltılmış yollardaki yoğun ve trafik ve bu trafikteki araçların yol verme kavgasından doğan korna sesiyle oluşan gürültü kirliliği eklenmiş. Birde bu araçların egzozlarından sızan karbonmonoksit de cabası! Yeşil alan yok, oksijen eksik ve halk sağlığı tehlike altında. Biz geliştireceğimiz proje ile vatandaşlarımızın araçlara değil, bisiklet gibi, skoter gibi araçları tercih etmelerini sağlayacağız. Yeşil alan için park sayısını artıracağız, ağaçlar dikeceğiz. Göreceksiniz Talas gerçekten İYİ ve yaşanılabilir bir ilçeye dönüşecek” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır” CHP Kayseri İl Başkanlığı’ndan Pınarbaşı seçimleri için iptal kararına itiraz CHP’li Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı Yeşilhisar’da Halit Taşyapan kazandı CHP, Pınarbaşı’ndaki iptal kararına itiraz edecek Başkan Büyükkılıç mazbatasını aldı Başkan Güleser mazbatasını aldı Mazbatasını aldıktan sonra Başkan Palancıoğlu’ndan ilk sözler: Mesaj alındı Pınarbaşı seçimleri iptal edildi Melikgazi İlçe Belediye Meclis Üyeleri kesinleşti Felahiye’de sandıktan CHP çıktı Kayseri, Başkan Büyükkılıç ile devam ediyor
×