İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Şahin’den Cumhuriyet Meydanı’ndaki parti bayraklarına eleştiri

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Şahin’den Cumhuriyet Meydanı’ndaki parti bayraklarına eleştiri
Cumhuriyet Meydanı’ndaki parti bayraklarını eleştiren İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Nazlı Özsoy Şahin; “Cumhuriyet Meydanındaki ortamı görüyorsunuz şuan İYİ Parti’nin bayrağı dışında bir çok partinin bayrağı var ve bu bizi çok rahatsız ediyor. Bununla ilgili valiliğe bildirimlerde de bulunduk ancak dönüşlerini çok güzel alamadık” dedi.

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel, İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin ve İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Nazlı Özsoy Şahin’in katılımlarıyla Cumhuriyet Meydanında vatandaşlarla buluşarak vatandaşların sorunlarını dinledi.

Cumhuriyet Meydanı’ndaki parti bayraklarını eleştiren İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Nazlı Özsoy Şahin; “Cumhuriyet Meydanındaki ortamı görüyorsunuz şuan İYİ Parti’nin bayrağı dışında bir çok partinin bayrağı var ve bu bizi çok rahatsız ediyor. Bununla ilgili valiliğe bildirimlerde de bulunduk ancak dönüşlerini çok güzel alamadık. Biz hem Kocasinan teşkilatı olarak hem ilçe teşkilatı olarak hem ilçe başkanı olarak belediye başkanımızın arkasında durmak için geldik yapacağı her sözün de arkasındayız” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
×