İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Işık: Meral Akşener ile yürümeye söz veriyorum

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Işık: Meral Akşener ile yürümeye söz veriyorum
İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık, partisinin kuruluşunun 4. yıldönümü nedeniyle açıklama yaptı. Açıklamasında "İYİ Parti’nin mensubu olmaktan gurur duyduğu" ifade eden Işık, "Kızıl elmaya giden kutlu ülkümüz uğrunda gücümüzün yettiği ufka kadar sayın genel başkanımız Meral AKŞENER ile yürümeye söz veriyorum." dedi.

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Işık'ın yaptığı açıklama şu şekilde;

"Türk milliyetçisiyim. Ak Parti’de il genel meclis üyeliği, MHP’de belediye başkan adaylığı yaptım. Siyaseten bu yaşanmışlıktan sonra İYİ Parti gerçekente İYİ geldi. Demokratik değerler ışığında yükselen İYİ Parti’nin mensubu olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek isterim.
Bu kapsamda, Devlet malına , yetimin hakkına emanetçi olup, Ömer’in yolunda emin ve güvenilir siyasetçiler olmaya söz veriyorum. Bir mazlum için bin zulme karşı durmaya söz veriyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, gösterdiği hedefe durmadan yürüyeceğimize söz veriyorum. İnsanlarımıza aşk ile sevgi ile muhabbet ile bakıp tüm farklılıkları ile onlara kucak açmaya söz veriyorum. Milletimizin kutsalı, onuru, özgürlüğü ve mutluluğu yolunda gerekirse cefa çekmeye söz veriyorum. İYİlikle dirilmeye ve İYİlikte diriltmeye söz veriyorum.

Kızıl elmaya giden kutlu ülkümüz uğrunda gücümüzün yettiği ufka kadar sayın genel başkanımız Meral AKŞENER ile yürümeye söz veriyorum."

PAYLAŞ
GÖNDER
Başkan Çopuroğlu'ndan Yahyalı Belediyesi'ne ziyaret Özhaseki: “Kılıçdaroğlu’nun TBMM’de yaptığı hareket asla kabul edilemez” Kılıçdaroğlu’ndan TBMM’de tepki çeken hareket Erbakan: 'Bağımsızlığımızın teminatı çiftçilerimiz faiz yükü altında eziliyor' MHP'li Adnan İncetoprak'tan CHP'li Ümit Özer'e cevap AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: “Biraz sabır, sonu selamet” Başkan Çopuroğlu, İç Anadolu İl Başkanları İstişare Toplantısın katıldı BBP'li Çevrim: “Muhsin Yazıcıoğlu'nun Yaktığı Ateş Sönmedi, Sönmeyecek” BBP Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim'e yeni görev Hazine ve Maliye Bakanlığına atanan Nureddin Nebati’nin ilk mesajı ne oldu? Özhaseki’den Akşener’e: “Yalan ve iftira sizin amentünüz olmuş” Memleket Partisi İl Başkanı Söyler oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kur-faiz-enflasyon sarmalında yaşamayacağız SP Melikgazi’de istifa depremi Fatih Erbakan’dan çarpıcı ‘erken seçim’ açıklaması Erbakan isyan etti: Böyle adaletsizlik olmaz! MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy: Ülkedeki problemleri biliyoruz "Milletin iradesini devletin idaresine dönüştürmenin mücadelesini veriyoruz" Davutoğlu’ndan zam tepkisi: Buna harç değil HARAÇ denir! Kayseri'deki cinayet ve intihar vakaları Meclis gündeminde Erbakan'dan 'dolar' uyarısı: Böyle giderse eski Türkiye'yi mumla ararız! Fatih Erbakan'dan 'ittifak' açıklaması İYİ Partili Yücel’den 'Muhalefet Susturuyor' iddiası Özhaseki: “ABD, AK Parti'yi İktidardan Göndermek İstiyor” KAZIM YÜCEL: PALASLILAR PİSLİK İÇİNDE YAŞIYOR
×