İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, “Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım”

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, “Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım”
İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel, “Bu şehirde seçildikten sonra sokakta yürüyen bir başkan olacağım. Şunu unutmayın ben size bugüne kadar yaşanan belediye başkanlığının çok dışında bir profil sergileyeceğim. Hiçbir kadını mutfağında tenceresi kaynamaz halde bırakmayacağım. Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım. Herkesin Kazım Yücel’i olacağım. Burada değişim olacaksa adı Kazım olacak” dedi.

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel, İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin'in seçim bürosu açılında yaptığı konuşmasında Turizm Daire Başkanlığı kuracağını ve Kayseri’nin tanıtımını yaptıracağını belirtti. Yücel, “10 yıldır belediye meclis üyeliği yapıyorum ancak bugünü hayal etmedim. Birgün milletvekili olurum diye düşünmedim hele belediye başkan adayı olurum diye hiç düşünmedim. 10 yıldır vatandaşlarımızın derdini dinleyerek belediye meclislerine taşıdım. Sorunları belediye başkanlarının yüzlerine bakarak anlattım. Bugün proje diye açıkladığımız şeylerden utanıyorum; bunlar proje değil sosyal belediyeciliğin yapması gereken şeylerdir. Ulaşım pahalı dedim zam yaptılar. 1 Nisan’dan sonra bu seçimi kaybedersek bu şehirde ulaşıma zam gelecek. Seçime kadar su fiyatlarını düşürdüler. Yıllardır elektrik faturasının yüksek olduğu ev hanelerinde su faturalarını 2 katına çıkardılar. Bu şehirde sosyalliğini unutturdular sizlere, Cumhuriyet Meydanında 1-2 kez getirdikleri sanatçılarla kandırdılar insanları. Bu şehri sosyallikle, turizmle tanıştıracağım. Turizm Daire Başkanlığını kuracağım ve burada belki de yüzlerce insan çalıştırıp 80 vilayete gönderip Kayseri’yi anlattıracağım” diye konuştu.
‘SOKAKTA YÜRÜYEN BİR BAŞKAN OLACAĞIM’
Yücel, belediye başkanı olduğu takdirde ulaşılabilir olacağını ifade ederek, “Kentsel Dönüşüm dediler hiçbir şey beceremediler. Sahabiye Mahallesi’nin 18 de 1’ini 10 yılda yaptılar. Eğer bu şehirde bir gün belediye başkan makamına oturursam söz veriyorum emeklilerimin evi yoksa kiradaysa kapımı çalacaklar. Bu şehrin ayrıştırılmasına izin vermeyeceğim. Bu şehirde seçildikten sonra sokakta yürüyen bir başkan olacağım. Şunu unutmayın ben size bugüne kadar yaşanan belediye başkanlığının çok dışında bir profil sergileyeceğim. Hiçbir kadını mutfağında tenceresi kaynamaz halde bırakmayacağım. Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım. Herkesin Kazım Yücel’i olacağım. Burada değişim olacaksa adı Kazım olacak” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim” İyi Parti Büyükşehir Başkan Adayı Kazım Yücel esnaf ziyaretlerini sürdürüyor KAZIM YÜCEL: HERKES BİZLE İYİ OLACAK Gözütok, “Anadolu’daki tüm kültürlerimiz özümüzdür, özümüzü koruyacağız İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, “Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım” CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Molu oldu SP İl Başkanı Coşkun, “Artık poster, reklam belediyeciliğini bırakın” DEVA Partili Türkmen, “Adaletsizliğe karşı DEVA olmak için yola çıktım" CHP Kayseri İl Başkanı Keskin: “Kayseri bir an önce rant belediyeciliğinden çıkmalıdır” İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, her aileye 5 metreküp suyu ücretsiz verecek İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel'den belediyelere büyük tepki
×