İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, “Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım”

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, “Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım”
İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel, “Bu şehirde seçildikten sonra sokakta yürüyen bir başkan olacağım. Şunu unutmayın ben size bugüne kadar yaşanan belediye başkanlığının çok dışında bir profil sergileyeceğim. Hiçbir kadını mutfağında tenceresi kaynamaz halde bırakmayacağım. Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım. Herkesin Kazım Yücel’i olacağım. Burada değişim olacaksa adı Kazım olacak” dedi.

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel, İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin'in seçim bürosu açılında yaptığı konuşmasında Turizm Daire Başkanlığı kuracağını ve Kayseri’nin tanıtımını yaptıracağını belirtti. Yücel, “10 yıldır belediye meclis üyeliği yapıyorum ancak bugünü hayal etmedim. Birgün milletvekili olurum diye düşünmedim hele belediye başkan adayı olurum diye hiç düşünmedim. 10 yıldır vatandaşlarımızın derdini dinleyerek belediye meclislerine taşıdım. Sorunları belediye başkanlarının yüzlerine bakarak anlattım. Bugün proje diye açıkladığımız şeylerden utanıyorum; bunlar proje değil sosyal belediyeciliğin yapması gereken şeylerdir. Ulaşım pahalı dedim zam yaptılar. 1 Nisan’dan sonra bu seçimi kaybedersek bu şehirde ulaşıma zam gelecek. Seçime kadar su fiyatlarını düşürdüler. Yıllardır elektrik faturasının yüksek olduğu ev hanelerinde su faturalarını 2 katına çıkardılar. Bu şehirde sosyalliğini unutturdular sizlere, Cumhuriyet Meydanında 1-2 kez getirdikleri sanatçılarla kandırdılar insanları. Bu şehri sosyallikle, turizmle tanıştıracağım. Turizm Daire Başkanlığını kuracağım ve burada belki de yüzlerce insan çalıştırıp 80 vilayete gönderip Kayseri’yi anlattıracağım” diye konuştu.
‘SOKAKTA YÜRÜYEN BİR BAŞKAN OLACAĞIM’
Yücel, belediye başkanı olduğu takdirde ulaşılabilir olacağını ifade ederek, “Kentsel Dönüşüm dediler hiçbir şey beceremediler. Sahabiye Mahallesi’nin 18 de 1’ini 10 yılda yaptılar. Eğer bu şehirde bir gün belediye başkan makamına oturursam söz veriyorum emeklilerimin evi yoksa kiradaysa kapımı çalacaklar. Bu şehrin ayrıştırılmasına izin vermeyeceğim. Bu şehirde seçildikten sonra sokakta yürüyen bir başkan olacağım. Şunu unutmayın ben size bugüne kadar yaşanan belediye başkanlığının çok dışında bir profil sergileyeceğim. Hiçbir kadını mutfağında tenceresi kaynamaz halde bırakmayacağım. Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım. Herkesin Kazım Yücel’i olacağım. Burada değişim olacaksa adı Kazım olacak” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
MHP ve CHP’nin arasındaki buzları eriten düğün Milletvekili Ersoy: “Azmettirici olduğumu iddia edenlere hukuki süreç başlatıyorum” CHP Genel Başkanı Özel, “Bu yaptıkları ne yiğitliktir ne de mertliktir” MHP’li Özdemir’den bir günde 8 soru önergesi Haziran ayının en sevilen bakanı Özhaseki Bekir Ulu, Türkiye İttifakı Partisi Talas İlçe Başkanı Olarak Atandı Pınarbaşı’nda 35 yıl sonra yeniden CHP kazandı Genç, “Islak imzalı tutanaklarımıza göre 289 oy farkla seçimi kazandık” Akar: “Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız devam ediyor” Erbakan: “Kayseri’de 100’e yakın AK Partili Yeniden Refah Partisi’ne Katılacak" Özdemir: “Çağrı karşılıksız kalmayacaktır” Bakan Özhaseki, Başkan Büyükkılıç ile Pınarbaşı'ya Çıkarma Yaptı Bağcıoğlu ve Genç, ‘Şehit Komandolar Durağı’nda… Bahçeli, “Menduh Uzunluoğlu ile Pınarbaşı ilçemiz yola devam diyecektir” MHP’li Özdemir’den Pınarbaşı’na 2 ayrı müjde! MHP: Yavaş, Pınarbaşı’nda Umduğunu Bulamadı CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın nüfusu azaldı” Mansur Yavaş’tan Başkan Büyükkılıç’a gönderme CHP’li Özgür Özer: “Vatandaşın yanında olan başkanlar yerel seçimleri kazandı” Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti
×