İncesu’dan rekor parke hizmeti

İncesu’dan rekor parke hizmeti
İncesu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 2021-2022 yılında Ağustos ayında ilçe genelindeki birçok mahallede toplam 103 bin metrekare parke hizmeti sunarak rekora imza attı. Belediye ekipleri yılsonuna kadar hava şartları el verdiği süreci 20 bin metrekare daha parke yaparak yılı 123 bin metrekare ile tamamlayacak.

İncesu Belediyesi birçok alanda olduğu gibi parke hizmetinde de rekora imza attı. Havaların ısınmasıyla birlikte Fen İşleri Müdürlüğü  3 ekip oluşturarak ilçe genelinde daha önce tespit edilen noktaları parke ile buluşturdu. Mayıs itibariyle başlayan çalışmalar kapsamında 31 mahallede toplam 103 bin metrekare parke yapıldı. Hava şartlarının elvermesi durumunda 20 bin metrekare daha parke ilçeye yapılacak.

PARKE HİZMETİ İKİ KATINA ÇIKTI

Yolun medeniyet olduğu vurgusunda bulunan İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek “ Göreve geldiğimiz günden itibaren yol medeniyet vurgusu ile belirlediğimiz mahallelere parke yapıyoruz. Başkan Mahallenizde projesi kapsamında ilçemizdeki mahallelerin her birinde inceleme yaptık.  Mayıs ayında oluşturduğumuz 3 parke ekibi canla-başla çalışıyor. Eksik kaldığımız noktalar elbette var. Ancak İmar planında yol olan, kullanılan, ihtiyaç olan her noktaya parke yapıyoruz. İncesu halkımız, her şeyin en güzeline layık. Çalışmalar hava şartları el verdiği sürece devam edecek. Geçmiş yıllarda yapılmayan, göz ardı edilen her yer hizmete kavuşacak. Talep gelmesi durumunda ekiplerimiz yerince inceleme yaparak değerlendirmelerini yapıyor. Geçtiğimiz yıl 70 bin metrekare parke yapılırken, bu yıl 123 bin metrekare parke ile yılı bitirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
"KASKİ'miz Sayesinde 19 Milyon TL'lik Kazanım Sağladık" Büyükkılıç'tan Duygulandıran Jest Ali Dağı Eteklerinde Villa Parselleri Satışa Sunuluyor Büyükkılıç, Türkiye'nin En Kapsamlı Engelsiz Yaşam Merkezi'nde Özel Vatandaşlarla Kucaklaştı Engelliler gününde Orhan Hakalmaz rüzgârı esti Büyükşehir'den 16 İlçede 714 Muhtara Eğitim Büyükşehir, Ana Arterdeki Yol Genişletme ve Şerit Düzenleme Çalışmalarını Tamamladı Talas, ‘Maharetli Ellerle’ Kışa Merhaba Diyor Büyükkılıç, Toplu Ulaşım Şoförleri ile Buluştu İncesu Kızılören’de alt ve üst yapı çalışmalarında sona yaklaşıldı Talas’ta Yalnızca 3 Aralık Değil, Her Gün Engellilere Özel Büyükkılıç'tan 5 İlçenin Faydalanacağı 30 Milyon TL'lik Katı Atık Transfer İstasyonu Yatırımı Mevlana Meydanı Ağaçlandırılıyor Büyükkılıç: "Hayırseverler Şehri Kayseri'ye Yakışır Hizmet" KAYMEK'ten Teknofest Gençliğine Büyük Destek TALAS KIRSALINDA KASAPLIK KURSU Büyükkılıç, Halk Otobüsçüleri İle Kucaklaştı Yahyalı Belediyesi Sözleşmeli Personellerinden Teşekkür Ziyareti Destek Talas’tan Üretmek Kadınlardan Başkan Büyükkılıç, Yapımı Devam Eden Kayadan Oyma Müzeyi İnceledi Büyükşehir'in "Dadaloğlu" Temalı 5'inci Şiir Yarışması Sonuçlandı Talas’tan Çocuklara Özel Bağlama Kursu Başkan Büyükkılıç'ın Örnek Projelerine İlgi ve Takdir Sürüyor Büyükşehir Spor A.Ş. ile Yüzlerce Kadın Ritmi Yakaladı '14 Ev ve Asurlu Tüccarların Mahallesi Projesi’nde çalışmalar sürüyor
×