İlmek, “Bu yıl 250 bin metrekare parke çalışması yaptık”

İlmek, “Bu yıl 250 bin metrekare parke çalışması yaptık”
İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Adanayolu Kümeevler Mahallesinde yapılan parke çalışmalarını yerinde inceledi. Ekiplerin, birçok mahallede parke çalışması yaptığını söyleyen Başkan İlmek “Bu yıl 250 bin metrekare parke çalışması yaptık. Kar yağana kadar belirlediğimiz noktalarda parke çalışması yaparak vatandaşlarımızı çamurdan kurtaracağız” dedi.

İncesu Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Tahirini, Üçkuyu, Kızılören, Kümeevler, Şeyhşaban, Örenşehir ve İlçe Merkezindeki 3 farklı mahallede parke çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, “Mayıs itibariyle başladığımız parke çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Söz verdiğimiz, belirlediğimiz her noktada parke yapıyoruz. Bu yıl 250 bin metrekare parke yapacağımızı söylemiştik. Bu sözümüzü tuttuk. Ekiplerimiz, ilçeye kar düşene kadar çalışma yapacak. Sathi kaplaması yapmamız gerek yerleri yaptık bitirdik. İlçe merkezindeki hizmetleri ayırt etmeden kırsal mahallelerimize götürüyoruz. Bugün de bağ evlerinin yoğun olduğu Kümeevler mahallesinde parke çalışması yaptık. Halkımız memnun, biz memnunuz. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Kimseyi çamurda bırakmayacağız. İstediğimiz tek şey, halkımızın sabırlı olması. 5 parke serim ekibi ile çalışıyoruz. Her yere yetişmeye çalışıyoruz. Yılsonu gelmeden belirlediğimiz alanlar bitmiş olacak” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Engelliler Gününde Talas’tan İki Sürpriz Birden Kayserililer, Hafta Sonu Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'ne Akın Etti Kocasinan’da Yılın Son Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi "Felahiye ve Özvatan'da İlk Doğal Gaz Ateşini Yakıyoruz" Kocasinan’ın Kursları, İstihdama Ve Aile Ekonomisine Katkı Sağlıyor Maharetli Elleri’n El İşi Ürünleri Başkan Mustafa Yalçın: “Zincidere 100'üncü Yıl Mesire Alanı'nı doğallığını bozmadan hizmete açtık” TALAS'TA ENGELLİLERE ÜCRETSİZ FİLM GÖSTERİMİ KAYMEK'in, 3'üncü Kitap Okuma Yarışması İçin Kayıtlar Sürüyor Belediyelerin 2024 yılı bütçeleri belli oldu Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2024 Yılı bütçesi 11 Milyar 500 Milyon lira oldu Ömürlük çeyizler sergilenecek İncesu Belediyesi karla mücadele hazırlıklarını tamamladı TALAS'TA VERGİ MESAİSİ Çolakbayrakdar: “Kentsel Dönüşümde Önceliğimiz, Yeşil Bir Kocasinan’dır” Yeşilhisar Millet Bahçesinde ağaçlandırma yapıldı Kartal Bulvarı’nın ismi Şehit Tarık Koçoğlu olarak değiştirildi "Trafik Gürültüsünü En Aza İndiriyoruz" İncesu’da Cumhuriyetin 100. yılına 100 yatırım Yeşilhisar’ın kırsal mahallelerinde asfalt yol çalışmaları devam ediyor Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde ‘Gastronomi Günleri’ düzenlenecek Çolakbayrakdar, “Her alanda olduğu gibi sağlık alanında da dönüşümü devam ettiriyoruz” Büyükşehir'den Cumhuriyet'in 100'üncü Yılına Özel Etkinlikler Bünyan’da Uluslararası Halı, Kilim ve Güzel Sanatlar Sergisi gerçekleştirildi Bağ Bozumu Ve Pekmez Şenliği yapıldı
×