İl Sağlık Müdürü Erşan’dan çalışma ziyareti

İl Sağlık Müdürü Erşan’dan çalışma ziyareti
Kayseri İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarına ziyarette bulundu.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan, göreve başlamasıyla birlikte ziyaretlere de başladı. Bu kapsamda Müdür Erşan ve beraberindeki Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Mehmet Biçer ile Sera Yazar Melikgazi 9 nolu Acil Sağlık İstasyonu, Melikgazi 2 Nolu Acil Sağlık İstasyonu, Melikgazi İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İl Ambulans Servisi Başhekimliği‘ne çalışma ve inceleme ziyaretinde bulundu.
Ziyaretlerinde, İstasyonlarda verilen hizmetleri yerinde değerlendiren Erşan, görevli sağlık personelleri ile de görüşerek bölgede verilen sağlık hizmetlerinin durumu, yeterliliği, hasta sayısı ve binaların fiziki koşulları hakkında bilgiler aldı.

PAYLAŞ
GÖNDER
ERÜ Hastaneleri Uyku Bozuklukları Merkezi, TUTD Tarafından Reakredite Edildi ERÜ Rektörü Altun, Hasta Yakınları Misafirhanelerini Ziyaret Etti Kayseri Şehir Hastanesi’nde ‘Obezite Polikliniği’ açıldı Okullar açıldı, omurga sağlığına dikkat! İl Sağlık Müdürü Erşan, Pınarbaşı’nda Sağlık Tesislerini inceledi Enerji içecekleri kalp krizine sebep olabiliyor Doç.Dr. Ali İhsan Tekin Varis tedavisinde güncel yöntemleri anlattı! Sağlık Bakanlığı 85 bin personel alacak “Çocuklarda dikkat eksikliği, konuşma bozukluğu ve teknoloji bağımlılığı arttı” “Pandemi, sağlık krizinin yanı sıra psikolojik krize de döndü” Develi’de yeni açılan hastanenin tabelası şehit doktorun adını taşımaya başladı Maymun çiçeği vaka sayısı 5’e yükseldi 27 bin sözleşmeli sağlık personeli alınacak Sağlık Bakanlığı “Maymun Çiçeği Virüsü Rehberi” yayınladı DSÖ, maymun çiçeği için küresel acil durum ilan etti Sağlık personelleri Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazır Erciyes Üniversitesi Hastaneleri’nde hasta ziyareti artık yasak Haftalık korona tablosunda korkutan rakamlar! Kayseri’de anne ve bebek ölümleri Türkiye ortalamalarının altında Korona vaka artışı 40 katına çıktı, kapanma yolda mı? Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü, Kurban Bayramı’nda beslenme konusunda uyardı Doktorlar 2 günlüğüne greve gitti Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü personel görev yerleri kura ile belirlendi İl Sağlık Müdürü Erşan’dan çalışma ziyareti Hekimlerden ‘iş bırakma eylemi’ açıklaması
×