Reklamı Kapat

İl Sağlık Müdürü Erşan’dan çalışma ziyareti

İl Sağlık Müdürü Erşan’dan çalışma ziyareti
Kayseri İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarına ziyarette bulundu.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan, göreve başlamasıyla birlikte ziyaretlere de başladı. Bu kapsamda Müdür Erşan ve beraberindeki Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Mehmet Biçer ile Sera Yazar Melikgazi 9 nolu Acil Sağlık İstasyonu, Melikgazi 2 Nolu Acil Sağlık İstasyonu, Melikgazi İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İl Ambulans Servisi Başhekimliği‘ne çalışma ve inceleme ziyaretinde bulundu.
Ziyaretlerinde, İstasyonlarda verilen hizmetleri yerinde değerlendiren Erşan, görevli sağlık personelleri ile de görüşerek bölgede verilen sağlık hizmetlerinin durumu, yeterliliği, hasta sayısı ve binaların fiziki koşulları hakkında bilgiler aldı.

PAYLAŞ
GÖNDER
“Pandemi, sağlık krizinin yanı sıra psikolojik krize de döndü” Develi’de yeni açılan hastanenin tabelası şehit doktorun adını taşımaya başladı Maymun çiçeği vaka sayısı 5’e yükseldi 27 bin sözleşmeli sağlık personeli alınacak Sağlık Bakanlığı “Maymun Çiçeği Virüsü Rehberi” yayınladı DSÖ, maymun çiçeği için küresel acil durum ilan etti Sağlık personelleri Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazır Erciyes Üniversitesi Hastaneleri’nde hasta ziyareti artık yasak Haftalık korona tablosunda korkutan rakamlar! Kayseri’de anne ve bebek ölümleri Türkiye ortalamalarının altında Korona vaka artışı 40 katına çıktı, kapanma yolda mı? Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü, Kurban Bayramı’nda beslenme konusunda uyardı Doktorlar 2 günlüğüne greve gitti Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü personel görev yerleri kura ile belirlendi İl Sağlık Müdürü Erşan’dan çalışma ziyareti Hekimlerden ‘iş bırakma eylemi’ açıklaması Diyabet TİP 1 hastası çocuklara iğnesiz ölçüm cihazı dağıtıldı Kayseri Sağlık Müdürlüğü’nde devir teslim Mehmet Erşan, Kayseri Sağlık Müdürü oldu Sağlık Müdürü Benli görevden alındı Şehir Hastanesi Başhekimi görevden alındı, yeni başhekim göreve başladı Büyükşehir İle Kayseri Sağlık Müdürlüğü Arasında "Sağlık" Protokolü imzalandı ERÜ Araştırmacılarına Femaş’tan Cihaz Desteği Pınarbaşı’nda kadınlar kanser taramasından geçirildi Koronavirüs vaka sayısı binin altına düştü
×