Hausen Emlak CEO'su İlgün, KTO meslek komitesi seçiminde iddialı çalışıyor

Hausen Emlak CEO'su İlgün, KTO meslek komitesi seçiminde iddialı çalışıyor
Sektördeki yenilikciliyle binilen ve sevilen Hausen Emlak CEO'su Hakan İlhami İlgün, KTO meslek komitesi seçimlerinde iddialı çalışmalarını sürdürüyor. 14 Komite'den aday olan ve komitesindeki büyük çoğunluğun güvenini kazanan Hakan İlhami İlgün'ün mavi listeden seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Kayseri Ticaret Odası’nda 1 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılanacak olan ve 14. meslek komitesinde gerçekleşecek seçimler öncesinde Hausen Emlak CEO'su Hakan İlhami İlgün'ün ipi önde göğüslemesi bekleniyor.

ASKON Kayseri Şube Başkanlığı'nı yürütürken görevinden istifa eden ve KTO Başkanlığı için adaylığını açıklayan Ali Özcan'ın ekibinde yer alan Hausen Emlak CEO'su Hakan İlhami İlgün, mavi listede mutlu sona erişeceklerine inandıklarını açıkladı. Emlak sektöründe Kayseri'yi yeniliklerle tanıştırdıklarını belirten İlgün, KTO Meslek komitesinde de aynı şekilde çalışmalarını sürüdeceklerini ve emlak sektörünün önünün açılması ve sorunların çözülmesi için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını belirtti.

KTO 14. Meslek komitesi seçimleri için yoğun çalıştıklarının altını çizen İlgün, mavi liste olarak yarışa gireceklerini, komitede yer alan meslek temsilcilerinin neredeyse tamamının teveccühünü gördüklerini ve bu önemli yarışı Allah'ın izniyle kazanacaklarını ifade etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Varol’dan 5 Aralık Mühendisler Günü Mesajı KAYÜ ile ORAN Kalkınma Ajansı Arasında Destek Sözleşmesi İmzalandı Avrupa Birliği Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi meclis toplantısı Kayseri’de gerçekleşti Vali Gökmen Çiçek: “Kayseri’de düzensiz göç ile mücadelemiz artarak devam ediyor” Başkan Şahin’den GSM Operatörlerine Çağrı Himmetdede ve Kalkancık Mahallerinde yarın planlı su kesintisi yaşanacak TÜRKİYE REKOR OYLA IMO’DA… Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç, Melik Mehmet Gazi'yi Kabri Başında Dualarla Andı KGC 2022’nin En İyilerini Ödüllendirdi NNYÜ’de Türk Havacılık Tarihi Anlatıldı ‘TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ’ YENİ SEZON SEFERLERİNE 11 ARALIKTA BAŞLAYACAK Kayseri OSB Yönetimi, Mustafa Elitaş, İsmail Özdemir ve Kayseri Milletvekillerini Ankara’da Ziyaret NASA yarışmasında birinci olan takım Kayseri ve Türkiye’yi temsil edecek "İsrail şımarıklığını Müslümanların sessizliğinden alıyor" Talas’ta Üretildi, Elbistan’da Dağıtıldı Kayseri OSB Yönetimi, Bakan Özhaseki’yi Ziyaret Etti Yeşilay’dan anne ve babalara mektup ‘Ağaç Dik, Doğayı Koru’ temalı ağaç dikim etkinliği yapıldı FİLİSTİN’DEKİ KATLİAMIN KARŞISINDAYIZ Gazze'ye yardım götüren uçak bu sabah Kayseri'den havalandı KAYSO eski başkanı Demirel son yolculuğuna uğurlandı Avrupa Konseyi Kayseri'de Toplanacak AK Parti Genel Başkan Vekili Elitaş: “Kayseri Şeker, göğsümüzü kabartıyor” Milletvekili Hulusi Akar: “Hak, er geç batılı yenecektir” Vali Gökmen Çiçek: “Ağırnas, önümüzdeki bahar bambaşka olacak”
×