Hausen Emlak CEO'su İlgün, KTO meslek komitesi seçiminde iddialı çalışıyor

Hausen Emlak CEO'su İlgün, KTO meslek komitesi seçiminde iddialı çalışıyor
Sektördeki yenilikciliyle binilen ve sevilen Hausen Emlak CEO'su Hakan İlhami İlgün, KTO meslek komitesi seçimlerinde iddialı çalışmalarını sürdürüyor. 14 Komite'den aday olan ve komitesindeki büyük çoğunluğun güvenini kazanan Hakan İlhami İlgün'ün mavi listeden seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Kayseri Ticaret Odası’nda 1 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılanacak olan ve 14. meslek komitesinde gerçekleşecek seçimler öncesinde Hausen Emlak CEO'su Hakan İlhami İlgün'ün ipi önde göğüslemesi bekleniyor.

ASKON Kayseri Şube Başkanlığı'nı yürütürken görevinden istifa eden ve KTO Başkanlığı için adaylığını açıklayan Ali Özcan'ın ekibinde yer alan Hausen Emlak CEO'su Hakan İlhami İlgün, mavi listede mutlu sona erişeceklerine inandıklarını açıkladı. Emlak sektöründe Kayseri'yi yeniliklerle tanıştırdıklarını belirten İlgün, KTO Meslek komitesinde de aynı şekilde çalışmalarını sürüdeceklerini ve emlak sektörünün önünün açılması ve sorunların çözülmesi için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını belirtti.

KTO 14. Meslek komitesi seçimleri için yoğun çalıştıklarının altını çizen İlgün, mavi liste olarak yarışa gireceklerini, komitede yer alan meslek temsilcilerinin neredeyse tamamının teveccühünü gördüklerini ve bu önemli yarışı Allah'ın izniyle kazanacaklarını ifade etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
×