Hausen Emlak CEO'su İlgün, KTO meslek komitesi seçiminde iddialı çalışıyor

Hausen Emlak CEO'su İlgün, KTO meslek komitesi seçiminde iddialı çalışıyor
Sektördeki yenilikciliyle binilen ve sevilen Hausen Emlak CEO'su Hakan İlhami İlgün, KTO meslek komitesi seçimlerinde iddialı çalışmalarını sürdürüyor. 14 Komite'den aday olan ve komitesindeki büyük çoğunluğun güvenini kazanan Hakan İlhami İlgün'ün mavi listeden seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Kayseri Ticaret Odası’nda 1 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılanacak olan ve 14. meslek komitesinde gerçekleşecek seçimler öncesinde Hausen Emlak CEO'su Hakan İlhami İlgün'ün ipi önde göğüslemesi bekleniyor.

ASKON Kayseri Şube Başkanlığı'nı yürütürken görevinden istifa eden ve KTO Başkanlığı için adaylığını açıklayan Ali Özcan'ın ekibinde yer alan Hausen Emlak CEO'su Hakan İlhami İlgün, mavi listede mutlu sona erişeceklerine inandıklarını açıkladı. Emlak sektöründe Kayseri'yi yeniliklerle tanıştırdıklarını belirten İlgün, KTO Meslek komitesinde de aynı şekilde çalışmalarını sürüdeceklerini ve emlak sektörünün önünün açılması ve sorunların çözülmesi için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını belirtti.

KTO 14. Meslek komitesi seçimleri için yoğun çalıştıklarının altını çizen İlgün, mavi liste olarak yarışa gireceklerini, komitede yer alan meslek temsilcilerinin neredeyse tamamının teveccühünü gördüklerini ve bu önemli yarışı Allah'ın izniyle kazanacaklarını ifade etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
ZİÇEV üyeleri ve KİGDER üyelerinden muhteşem konser YHT’LERLE DÜNYA’NIN ETRAFINDA 2003 TUR! Kayseri’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı Kayseri’nin ilk kadın şehidinin annesi, kızının eşyalarını 8 yıldır muhafaza ediyor Yürüyen helikopterin ardından bu kez de yürüyen gemi yaptı Kayseri’de sağlık çalışanları Filistin için sessiz yürüyüş düzenledi Özhaseki, “Halkın denize rahat ulaşımını engelleyen ne varsa yok edeceğiz” Kayseri'den İlk Hac Kafilesi Dualarla Yola Çıktı Vali Çiçek, “Hiçbir gencimizi zehir tacirlerine, alçaklara feda etmeyeceğiz” Kayseri OSB ERVA Spor Okulu Açıldı İŞKUR İl Müdürü Ak: “Fuar sayesinde bugün bile işe başlayanlar var” AGU¨ Sosyal Bilimler Enstitu¨su¨’nden “Ortadogˆu’da Su¨rdu¨ru¨lebilirlik” C¸alıs¸tayı Dev İstihdam Fuarı Açıldı Kayserispor’u taşıyan uçağa yıldırım isabet etti Vali Çiçek, “Kayseri'nin her yerinde Erva Spor Okulları olacak ve tüm Türkiye'ye yayılacak” Özhaseki: “Hayır eğitime yapıldığı zaman daha kıymetli hale geliyor” Kayseri’de sağlık çalışanlarından Filistin için sessiz yürüyüş Bilal Erdoğan, “Gönül istiyor ki imam hatipli sporcularımız olimpiyatlarda bayrağı göndere çeksin” Evlatlarına sahip çık Kayseri! Pelin Çift: “Vatandaşlarımız kıymetli, tarihi eşyalarını müzelere bağışlayabilirler” Yaşayan Tarih Müzesi açılışı gerçekleştirildi Yahyalı ERVA Spor Okulu açıldı Kayserililer Gençlik Koşusu’nda buluşuyor CZN Burak hayatını kaybeden Turan için aileye taziye ziyaretinde bulundu TÜRKSAT 6A’YA YENİ LOGO
×